Problem so strukturovanymi prispevkami vo fore je to, ze forum na to nie je prisposobene a ludia to nebudu dodrziavat. Sekcia hmotnosti bola na to usposobena a ludia radsej prispevali sem. Rovnako sekcia recenzie ledva zije a pritom vo fore ma vela ludi vela skusenosti s mnozstvom produktov. Jedna moznost by bola skusit zlucit sekciu hmotnosti a recenzie, zlepsit strukturu a navigaciu a temy o produktoch a hmotnostiach by sa presunuli tam (konkretne ako pise rasto; pastol by sa link a diskutovalo by sa ako doteraz). Len na to treba aby to ludia dodrziavali a ludia to budu dodrziavat len ak to budu dodrziavat vsetci, resp. ich niekto napomenie, ak to robit nebudu. Podujal by sa na taku ulohu niekto?

Co sa tyka rozdelenia for na logickejsie sekcie: Jezus ma dobry navrh. Skusim sa na to pozriet aj ja a bolo by fajn, ak mate nazor, keby ste ho prezentovali - idea je rozdelit fora tak, aby ludia rychlejsie nasli co chcu, vedeli kam co pisat, ale aby sme nemali 50 for a nekomplikovali im zivot. Idealne by mali mat fora podobne mnozstvo tem; nie 2-3 obrovske fora a 20 for s par temami. Podujal by sa niekto prehadzat temy do spravnych for, ked sa tato zmena spravi?
24.09.2011 - 22:47:00
00
ked uz sa tie riadky fora hajlajtuju ked cez ne idem mysou, bolo by super keby boli aj klikacie aby som nemusel triafat na meno temy vzdy kurzor
25.09.2011 - 17:54:36
00
cervo, s tymi hmotnostami si viem celkom dobre predstavit, ze by sa vytvorila medzi kolonkami "Uvod, članky, forum, bazar, ..." aj kolonka hmotnosti, kde by to fungovalo presne ako pod kolonkou "foto". Tj. podobne ako "bike, triky, atd" by boli podkategorie radenie, pruzenie, ramy, sedla aledo pod.
JEdnoducho iba fotky plus posis. Do temy o hmotnostiach by si dal k tomu velky oznam. Urcite by sa zo zaciatku vkladali fotky aj do temy vo fore, ale tak tam by sa dalo upozornit uzivatela aj o pridanie do kolonky. Postupne (snad:) by sa v teme objavovali uz iba odkazy na pridane foto v kolonke.
Napriklad zvazim sedlovku - nateseny vlozim fotku do kolonky hmotnosti - dalej otvorim temu vo fore a pridam prispevok: Super sedlovka ZOOM xxx, 489g + pod to link:)

Joo, fotky komponentov len na váhe. Plus zo zaciaktu by kolonka ani nemusela byt strukturovana, ak tam funguje vyhladanie - konkretny produkt by sa nasiel.
Az by sa to ujalo, mohli by sa zriesit podkategorie.
26.09.2011 - 00:55:40
00
Toto je super že reklama zakrýva časť fotky...

Prílohy:

Komentár súboru: ...
ds.jpg
ds.jpg 338.65 KiB thumb_up0thumb_down

04.10.2011 - 14:25:48
00
Nainstaluj si AdBlock. ;)
04.10.2011 - 14:33:59
00
Hellboy22: ach jaj. Moc s tym nenarobim, ten banner ma zle nastaveny wmode, ale kedze ide z reklamnej siete, nemozem to ovplyvnit.

shmirgel: dakujem za propagaciu pluginu, ktory zabija internetove stranky. Ked uz ho mas nainstalovany, tak aspon nenabadaj ostatnych prosim.
04.10.2011 - 22:44:20
00
cervo dal som si ho no jak píšeš hneď som si ho odinštaloval. Neviem ale jak to bolo myslené či prináša vírusy alebo ako? Odinštalovaním sa ale problém vyrieši nie? Sorry že sa pýtam takéto otázky ale nevyznám sa do toho.
05.10.2011 - 14:20:45
00
ide o to že reklama je platená podla počtu zobrazení.. vďaka adblockti reklamu nezobrazí = žiadne peniaze.. a bez peňazí dnes nič nefunguje..
05.10.2011 - 15:06:36
00
A este dalsie dve podstatne veci, preco by som napr. ja Adblock nepouzil (okrem toho samozrejmeho, teda ze chcem, aby MTBiker mal z coho fungovat):

- je to dalsi zbytocny proces, ktory mi zasiera pamät a zatazuje CPU a to ja nemam uz z principu rad
- nie je istota, ze s takymto doplnkom budu vsetky web stranky fungovat spravne a to tiez nemam uz z principu rad, resp. lepsie povedane ma to vytaca

P.S. Nejaka zobrazena reklama ma skutocne nijak nezatazuje. Niekedy si dokonca aj na zaujimavu (bajkovu) kliknem.
05.10.2011 - 16:01:54
00
V bazáre by som ešte upravil že keď kliknem na fotku neotvorí sa hneď inzerát ale len fotky inzerátu aby som najprv tovar mohol prezrieť a zistiť či mám oňho záujem.
07.10.2011 - 22:30:35
00
Mne uz dlhsiu dobu nefunguju individualne profily uzivatelov. Biky mi nezobrazuje atd. Tento problem mam len s Firefoxom. Pod Chrome bezi vsetko ok ma. Neviem, mozno je problem na mojej strane.
Pouzivam FF 7.0.1

Prílohy:

profil.jpg
profil.jpg 34.22 KiB thumb_up0thumb_down

25.10.2011 - 09:48:50
00
U mna slape v pohode v FF 6.01 aj FF 7.01. Skus si vypnut rozne pluginy. Hlavne adblock a podobne
26.10.2011 - 08:50:05
00
Pokiaľ neprejdem myšou na miesto kde má byť názov témy atď. tak sa to nezobrazí.

Prílohy:

mtbiker.jpg
mtbiker.jpg 100.79 KiB thumb_up0thumb_down

26.10.2011 - 18:00:46
00
Turbi, co tak zacat pouzivat prehliadac z 21. storocia?
26.10.2011 - 18:45:24
00
U mna slape v pohode v FF 6.01 aj FF 7.01. Skus si vypnut rozne pluginy. Hlavne adblock a podobne


vsetko som vypol, restartol a aj tak neloaduje. asi mam pokazeny internet :)
no nic budem pouzivat chrome ked budem chciet smejdit na user profiloch
27.10.2011 - 09:51:32
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up