Také prachovky do lesa nepatria. Raz som takého krpca stretol, v lístí vôbec nebol vidieť. Skoro som ho prešiel. V prvom momente mi napadlo "veverička". :-D A skončil som bokom v kríku.
23.11.2011 - 11:37:02
00
posledna scena Twilightu

Prílohy:

bladetwilight.jpg
bladetwilight.jpg 49.46 KiB thumb_up0thumb_down

23.11.2011 - 12:43:47
00
Stretnu sa dvaja stari znami a jeden z nich je super nahodeny - novy
oblek, kravata, drahy kabat, topanky a kufrik z krokodila.
Ten druhy sa ho pyta:
- Asi sa ti dobre dari, ked si chodis taky vyobliekany.
- Ale vies, otvoril som si taky maly butik.
- Hej, a s cim?
- Normalka, so sperhakom.
23.11.2011 - 12:55:23
00
Fero si to šinie z krčmy po námestí.

Práve keď pracovník vodární zatvára ve ľ kým kľúčom ten veľký , zo zeme trčiaci kohútik na vodu.

Točí s ním a točí a točí.

Fero sa na neho chvíľu pripito pozerá, potom príde k nemu, poklepe ho po pleci a hovorí:
- Ešte raz otočíš tým námestím, tak ti jednu *****!!!
23.11.2011 - 15:36:00
00
Talian na Malte
http://www.youtube.com/watch?v=JAFQFvSPhQ8
23.11.2011 - 20:32:35
00
starsie nez internet :-D
23.11.2011 - 20:51:10
00
Chlapec v lekárni:
- Dajte mi balíček kondómov. Príchuť jahoda. Alebo nie, malina. Existuje jablko?
Alebo máte aj banán?
Dedko, ktorý stojí v rade za ním:
- Synku, chceš sa ísť milovať, alebo variť kompót?
23.11.2011 - 23:52:41
00
"Trápi ťa svokra, manželka alebo iná pliaga? Zavolaj...
Nešťastná náhoda, s.r.o."
24.11.2011 - 07:44:11
00
Pasovane z Ceska (vydrz citat az do konca):

Milá mámo, milý táto,

mám se fajn a doufám že i vy. Řekněte mým bratrům Dougovi a Phillovi, že je to lepší než makat na farně a řekněte jim, ať se zapíšou co nejdřív, než to tady zrušej!

Na začátku to bylo těžší, protože nemusim ráno vstávat v šest! Ale teď už spím trochu líp, protože jediné, co musim udělat před snídaní, je ustlat si postel, nablejskat boty a vyčistit uniformu.

Žádný proklatý dojení krav, nošení krmiva, krmení telat… nic!

Musim se sprchovat, ale není to tak zlý, je tady plno teplý vody a dokonce světlo, takže člověk vidí, co dělá.

K snídani dostanem ovesnou kaši, vajíčka a ovoce, ale nemaj tady klokaní steaky ani guláš z koaly, co dělá máma. A nekrměj nás do oběda, takže do tý doby jsou chlapci úplně daun, protože mezitím máme pochodování bože, vždyť to je procházka jako doma, když chodíme k větrný elektrárně na zadní pastvině!

Při čtení následujícího asi bráchové prasknou smíchy, ale dostávám medaile za střelbu, a přitom nevím proč. Terč je velkej jak zadek klokana, nehejbá se a nestřílí po tobě jako Johnsonovi, když náš býk dostal jejich krávu vloni před výstavou! Jen se uvelebíš a trefíš cíl – jak jednoduché! A ani nemusíš plnit vlastní náboje, dostaneš jich spoustu v krabičkách, ani se nemusíš opírat o korbu náklaďáku jako my, když z něho střílíme klokany!

Někdy ale člověk musí zápasit s chlapci, ale musí být opatrný, protože se jim lehce lámou kosti. To není jako když bojujem s Dougem, Phillem, Jackem a Stevem. A vypadá to, že i v boxu jsem O.K. a zdá se, že nemám v četě přemožitele. Ale porážka být mohla, od jednoho maníka z pluku, má dva metry a 120 kilo a já jen metr sedmdesát a 60 kilo, ale bitka to byla dobrá, nakonec mě chlapci museli do krčmy odtáhnout.

Takže na armádu si rozhodně stěžovat nemůžu, řekněte bráchům, ať se nezdržujou a daj se na to dřív, než se o tom, jaké je to tu fajn, dozvěděj jiní,

Vaše milující dcera
Sheila
24.11.2011 - 09:57:48
00
Sedia chlapci z J&T na brehu Štrbského plesa a chytaju ryby.
V tom jeden chytí zlatu rybku. Kuká na ňu a po chvíľke jej vraví:
"No povedz moja, čo by si chcela"?
24.11.2011 - 14:59:34
00
Vojna je tvrdá, ani sa nestihol pri útoku obliecť :lol:
i.sme.sk
Zdroj: SME
24.11.2011 - 20:22:25
00
v tom cervenom tricku ho ten talibanec musi zbadat aj spoza kopca :D
uz len reflexna vesta mu chyba :lol:
24.11.2011 - 22:01:53
00
ach, toto nikdy nezostarne
24.11.2011 - 22:14:54
00
a este jeden pre jadrovych fyzikov :-D

kecy.roumen.cz
24.11.2011 - 22:16:54
00
Vojna je tvrdá, ani sa nestihol pri útoku obliecť :lol:

Zdroj: SME


http://tn.nova.cz/zpravy/zahranici/americky-vojak-bojoval-proti-talibanu-v-ruzovych-boxerkach.html

- to je on 8)
25.11.2011 - 08:02:27
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up