Vyznelo to tak, takze nakoniec to predsa len mozno bol......
Uz je to jedno, ja osobne tam uz nekupim ani dusu, skoda, mam to blizko.
25.03.2011 - 08:43:40
00
Badtom, ale anjelska cesta nie je majitel..



Ja som tohto pána neobsluhoval,ale mrzí ma tento incident hoc som pri ňom nebol,neviem presne o čo tu išlo.Stratili sme zákazníka,ale rád by som sa aspoň týmto Badtomovi za kolegu ospravedlnil ak je to tak,ako uviedol.
25.03.2011 - 12:29:59
00
Tak 2x som tú predajňu navštívil (/kúpil drobnosti a využil aj servis), môžem vyjadriť spokojnosť so všetkým a určite sa tam ešte vrátim :)
22.08.2011 - 20:07:09
00
Touto cestou by som sa chcel podakovat Michalovi za pristup a riesenie mojho nekonecneho pribehu - problemu s radenim Campagnolo (bola zalozena aj diskusia). Zistoval som kade tade, pytal sa krizom krazom.
Michal bol jediny, koho napadlo sa opytat na kabelaz a bowdeny. Zial, mna to ani nenapadlo.
Michal sa mi povenoval 3 hodiny s pristupom, akoby robil svoj bicykel a preciznost s ktorou pracoval, ma zarazila - v dobrom samozrejme. Po nahodeni original kabelaze a poladeni, bola zmena okamzite citelna.
Pravda je, ze nemal som cas zatial pojazdit a otestovat v zivej prevadzke, ale pevne verim a dufam ze to pojde uz tak ako ma. Po pojazdeni dam vediet.
Michal este raz VRELA VDAKA.
E
23.11.2011 - 09:02:57
00
Problém nieje popísaný, radenie XT má tiež problémí a nikto mi nepovedal, čo a ako, západka radenia zapadne skôr, ako by bolo potrebné (po slovensky, vydrali sa mi zuby a stačila malá nečistota v bowdene a už to neradilo presne, alebo to neradilo vôbec) Riešenie zapúzdrená kabeláž a bowden 5mm a problém akoby ani nebol :)
23.11.2011 - 16:13:31
00
Riešením je zahodiť Shimano, kúpiť Sram a problém akoby nebol. :-P
23.11.2011 - 16:48:01
00
Problém s Campagnolo Centaur radením bol ten,že Campagnolo pracuje správne na najvyšší výkon jedine so svojou vlastnou kabelážou.Tuna síce bolo lanko Campa ale kabeláž už nie,celý mechanizmus nepracoval správne.Lanko drhlo a tu nastal problém,lebo hlavička lanka mierne vyskočila zo svojej presne danej pozícií v radiacej páke a spôsobila seknutie celého mechanizmu.Priemer lanka je presne uspôsobený pre vnútorný priemer indexového bowdenu a ten je patrične ošetrený mazivom.Campagnolo kabeláž je to najlepšie,nie je dôvod miešať značky,nerobí to výkonu celého systému dobre,vnáša problémy a aj voči Campagnolu ako ultra špičkovej a perfekcionistickej firme toto počínanie nie je lojálne.Zabudnite na Gore,Nokon atď.Kto má Campagnolo komponenty,musí používať originálne diely.
23.11.2011 - 17:18:06
00
Podľa mojich skúseností si treba dávať mimoriadny pozor aký bowden a aké lanko používame súčasne v radiacom systéme.Ak je vnútorný priemer bowdenu iný ako priemer lanka,stačí fakt stotinka milimetra a problém je na svete.Radenie je najkvalitnejšie,ak je optimalizované trenie v bowdene,teda vnútro musí byť presne uspôsobené na lanko.Ak je lanko hrubé,nastáva trenie veľké a naopak,lanko sa najprv zpruží v bowdene,aby sa dotklo steny a až potom sa naťahuje,prejaví sa to tak,že sa nedá nastaviť správny ťah,jednoducho pruží v bowdene,nejde nám radiť ani nahor ani nadol.Preto je veľmi dôležité používať ako lanká tak aj kabeláže od rovnakého výrobcu nech je to hoc kto,alebo si zistiť kompatibilitu,ale toto sú tak chúlostivé záležitosti,že málo kto sa nájde,kto bude toto ovládať.Jednoducho povedané,nešpekulovať a nemiešať značky pod prapodivnou zámienkou,či už z dôvodu ušetrenej váhy tak 2 gramy,alebo lepšej ceny,dizajnu,je to ***** a často to pôsobí ako hnusný gýč.
23.11.2011 - 17:30:50
00
Tmax: Sram už je doma, uložené v krabicy a teší sa na novú sezónu.
angelsmyway: Keď budem mať cesťák, nechcem Campagnolo ani náhodou, vyzerá to na veľmi puntičkárske staranie
23.11.2011 - 19:13:52
00
Kde je ten obchod? Odkedy tam je?
27.11.2011 - 10:55:03
00
Všetko je tu napísané.

EDIT: Aha, tak som čítal ďalšie vlákna a súcitím s tebou...
27.11.2011 - 11:44:34
00
len jedno: google.sk
27.11.2011 - 11:46:26
00
roman to co potrebuje tam nenajde :D
27.11.2011 - 12:00:12
00
a to preco nie? Ak napise do vyhladavaca "bicykle u Mira", vyhodi mu Mirovu stranku a tam ma vsetko, vratane adresy. Popritom mu google maps vyhodi aj sidlo firmy. Takze taketo nazvyme to "jednoduche" otazky su smiesne.
A jednoduche si mozete vylozit ako chcete :-P
27.11.2011 - 13:03:01
00
angel, rozpisal si sa fajn, ale s tou kabelazou nemas celkom pravdu. vsetko je to o G pruzinach ktore v niektorych radeniach su a v niektorych nie a v urcitych koncovkach k bowdenom Campa ( co s cim v pohode funguje sa mi tu nechce rozpisovat, vsetko sa da najst na webe )
27.11.2011 - 19:04:07
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up