to lolkos: nepleť si kanlizáciu s mobilizáciou. Podľa mojích informácií skratka XC doteraz vždy znamenala cross country.
04.07.2005 - 14:26:14
00
No to rozhodnutie je spravne aj ja si idem kupit taku SPLICE ale ja si dam na nu V-breakes mne staci aj to. A preletim s nou tak ci tak. Viem ze kotuc je do mokra vyhodnejsi ale ja jazdim iba tak po suchsom. A po mokrom iba ked ma zastihne dazd. Takze sa majte zatial. Marian
04.07.2005 - 16:16:49
00
leguan napísal/a:
-------------------------------------------------------
> to lolkos: nepleť si kanlizáciu s mobilizáciou.
> Podľa mojích informácií skratka XC doteraz vždy
> znamenala cross country.

A myslis ze naco som tam daval smajlika ty inteligent...
05.07.2005 - 10:08:24
00
Preboha to je debata nech tu pise len ten kto tie vidly pozna a vie co dokazu nie lôen ze to pocul ja som toho pocul.. Jasdil som RST a za rok bola v kybli a teraz mam XCP75LO a jazdim uz vyse roka skacem XC a setko mozne a 1.nema vakel 2. nekruti ju (aj ked nemam kotuce) 3.je taka makka ze az velmi.Je pravda ze na zaciatku bola tvrda a pretlmena ale teraz je ako usita na XC a ked chcem skakat tak jednoducho primknem lockout ved vlastne je to nastavenie tuhosti tlmenia a pri maxime je uplne uzavrety tlmic.takze nemam z nou ziadne problemy.Brzdim brutalne prednou brzdou a nema vobec vakel.Za tie prachy som nic lepsie kupit nemohol(ak nepocitam jazdenu sunku)(aj ked njeje sunka ako sunka)
11.07.2005 - 17:08:59
00
1.nema vakel-moze byt zatial...
2.nekruti ju lebo ju nema co krutit
3. to ako na zaciatku bola tvrda a zrazu je mekucka jak hovienko?
4. Ty pred skokmi (popis blizsie co pod tym myslis) zapinas lock?...blazon

...inac skus si ju rozobrat... v tej co som rozoberal ja boli dost nerovnomerne osupane nohy a vnutornosti zacinala chytat hrdza a to ta vidla mala rok.

podla mna je to piece of shit ale zas ked zoberem ze stoji 2 litre tak to moze byt dobra nahrada za pevnu pripadne za nejaku lacnu "odpr" vidlu typu zoom a pod... ale ako upgrade hoci uz len z RST capa asi velmi nie pretoze ta vidla proste nechodi..
11.07.2005 - 18:03:41
00
keyboard_arrow_up