Zdravím :), ľudia možno je to zlý dotaz. Ale myslíte si že by mi v cyklistike niečo takéto pomohlo http://gym.sk/neoprenove-zavazie-clenok-p-1204.html ak by som si to priviazal na členok počas treningu (rovina, kopce....), a pred pretekom zhodil.
Myslíte že by to pomohlo ? alebo naopak by sa mi rozvíjali svaly ktoré sa rozvíjať nemajú ?, (lebo ak by som mal na členku takú záťaž tak by mi to prekážalo asi iba pri pohybe nahor a pri pohybe nadol by mi to prilepšovalo) Tak fakt neviem,, poradte

ps.: Ak tu dá niekto plnohodnotnú odpoveď prosím admina o vymazanie :)
03.11.2011 - 21:49:14
00
ak mas nejake xc a nie ziletku tak si na trening obuj 2,7" miniony, to bude slusne zavazie pre clenky :D
03.11.2011 - 21:55:43
00
mna len zaujímalo či by to prospelo alebo uškodilo lebo pri pohybe nahor by si možno natrénoval ale pri pohybe nadol s klukov by ti to asi pomáhalo takže v praxi ak by si si to dal na preteku dole asi by to dobré nebolo neviem :/
13.12.2011 - 22:29:22
00
ronzon je to nezmysel. to mozes rovno okolo ramu zavesit a mas to to iste. na nohach ti to bude len zavadzat. ak chces posilnit nohy daj nejake drepy, vypady a podobne cviky ale tato zataz je na behanie nie na vozenie. posilnovanim noh zvacsis ich silu a dynamiku. a pre vytrvalost skor castejsie sadaj na bike a ked uz chces zatazovat tak si skor na bike daj nejaku zataz popripade podhusti pneu nech je vacsi valivy odpor a uz len dupat, dupat a dupat ;)

EDIT: som si az teraz vsimol ze preferujes cestnu cyklistiku. takze tam moc asi nepodhustis tu ziletku :lol:
13.12.2011 - 23:01:30
00
dakedy davnejsie trenovali rusi asi tak ze si schvalne sypali olovene broky do ramu , mozes to vyskusat s brokmi v plastovej flasi-sup snou do drziaka , pokym ti ho nevydrapi z ramu :)
13.12.2011 - 23:37:49
00
to chces dat iba na jednu nohu? (lebo naraz na oboch sa to vzajomne vyvazi :D)
vsak si daj tazky prevod a pumpuj do kopca - silova vytrvalost
celu sadu takychto chobotin mam doma, kupil som to raz zene v lidli za par supov a ako vsetky kraviny na cvicenie pre zenu to uz iba zavadzia
14.12.2011 - 07:57:47
00
ako to už všetci povedali je to zbitočne :DDDDDDDDDDD
14.12.2011 - 20:06:21
00
ja len tak mimo misu , ale je to poucne, ak neviete ake i -y ma ist v danom slove napiste ho do googla a on vas uz opravy ....:)
14.12.2011 - 20:17:35
00
Škoda, že to neaplikuješ aj ty... Na druhej strane, asi nerozozná rozdiel medzi podstatným menom "oprava", mn. č. "opravy" a slovesom "opraviť", už sa nepamätám, aký je to tvar "opraví"
14.12.2011 - 20:41:00
00
a ides po mne trvdo len tak dalej :D
15.12.2011 - 11:44:38
00
Ronzon22. Zbytočnosť. Ak jazdíš s chalanmi v klube a nikto z nich ti nestíha, tak aj chápem, že sa cítiš byť superhrdina. Ale vymýšľať so závažiami nemá nejaké opodstatnenie ak naozaj trénuješ poctivo. Teda srdce sa nefláka na strednej intenzite, ale dávaš mu zabrať do maxima či už intervalovým alebo striedavým tréningom a pod. A ver tomu, že taká zrýchľovačka v partii rovnocenných chalanov ti pulz vyženie poriadne vysoko, hlavne ak je dohodnutý obmedzený prevod napr 42/19 - zvyklo byť pri prvej zrýchľovačke na "rozjazdenie" (samozrejme už po rozohriati cca 5 kilometrovou jazdou v balíku). Šprinty na tabuľky (začiatok a koniec obce), huby ukončené šprintom, tiahle stúpania. Uf, už teraz mám dosť a nie myslieť na závažia :-)
15.12.2011 - 16:25:42
00
lord klaymen to napisal pekne , ja som minulu zimu myslel ze ked sa budem s bikom brodit cez sneh po lukach a ked si potom sadnem na jar na cestak poletim ako vichor je tazky omyl , akurat som sa riadne spotil a prechladol , cvicenie v zime skor vrch tela , skusit strecing ....btw mam rad sprint na tabulku hlavne ked ho vyhram :D
15.12.2011 - 21:54:50
00
takomu tu asi drbe...ale ja to asi nie som
16.12.2011 - 22:37:55
00
keyboard_arrow_up