jj vyzera to dobre, sice som chvilu bol zmeteny ze kde je vlastne predajna bo som nasiel len kaviaren:))), ale potom mi doslo ze asi dole pod zemou... :), len este to tam nemaju uplne vsetko nahodene ale priestory fakt velke. akura malovali daky detsky kutik ci co to :)

a aj to tam fotili tak asi pribudnu coskoro dake fotky na web
01.02.2012 - 18:59:27
00
Bol som vcera kuknut, pekne to tam maju :-) Uz to len dokoncit a bude to super!
Drzim chalanom paste, som zvedavy ako dopadne spojenie bistra a bike shopu....
02.02.2012 - 09:31:37
00
mne vraveli ze tam budu mat daky zvoncek vonka, ze zazvonis ak ides na servis a bajk ti dakto pride zobrat a odnesie dole :) nemusis sa trepat ty s tym :), aj ked ja som si ho radsej zniesol sam, ale tak ak by robili servis na pockanie tak zatial posedenie hore v kaviarnicke bude fajn ;)
02.02.2012 - 09:40:18
00
servis ma aj zadny vchod z garazi, mozes dojst autom alebo bajkom cez garaz priamo do servisu....
02.02.2012 - 09:44:23
00
kupujem mlademu bike. poradili mi greenbike. a uz len cert zariadi aby som u nich nekupil.

Pristup paradny, po mojom jednom osloveni syna hned zacali mladeho oslovovat venovali sa mu, vysvetlili jemu ukazali vsetko. dovolili mi "pochytat" si veci a oblecenie. potom si chytili mna, vysvetlili, navrhli bike nizsej ceny a prijemne zodpovedali vsetko co som potreboval.

Zivim sa tym ze ludom hovorim ako maju pristupovat k zakaznikom - zakaznicky servis. Ja hovorim klobuk dolu pani. Dnes som tam prisiel opat s kolegynkou. Hned si ma pamatali pozdravili, opat sa mi venovali. Ked sa kolegynka informovala ze ci daju zlavu, tak povedali ze nieco vymyslia.

Hore dobra kaviarnicka. Budem chodit castejsie. "Smrdi" to tam clovecinou. Nech im do vydrzi. Hotovy balzam na moju dusu rozdrasanu slovenskym zakaznickym servisom.
01.03.2012 - 19:38:51
00
Musim uz napisat, kedze mi to neda.
Greenbike patri k mojim oblubenym cykloobchodom (aj preto ze ho mam par minut peso od domu).
Bol som si tam vo stvrtok (sviatok, o jednej poobede) nechat centrovat kolesa z horskeho biku. Na pockanie mi to servisak vycentroval (aj ked troska zo srandy reptal) a platil som 5 eur. Predtym mi tiez na pockanie uz 2x davali kazetu a vzdy nejake 2 eurecka. Ked som u nich kupoval viacej veci, hned mi sefino dal nejaku zlavu. Proste parada, tak si predstavujem dobry obchod, pristup k zakaznikovi na jednotku. Kedysi som prave od tychto chlapikov kupil svoj prvy bicykel vo Wike na Vysokej a odvtedy sa vobec nezmenili.
06.07.2012 - 11:48:44
00
A maju otvorene 7 dni v tyzdni, na pomery BA absolutne unikatne, daju sa vybavit veci aj v nedelu alebo pondelok ked su kaktus alebo sportservis zatvorene... :y:
06.07.2012 - 20:52:09
00
čo je na tom super,keď musí byť niekto v nedelu v obchode...
06.07.2012 - 21:41:19
00
pre toho co si potrebuje nieco kupit je to super ale pre predavaca to musi byt otrocaren
06.07.2012 - 23:01:01
00
sami musia vedieť čo zákazník chce a či sa im oplatí mu to poskytnúť.. ale nieje odveci mať kam zbehnúť v prípade poruchy cez nedelný výjazd..
08.07.2012 - 18:13:23
00
čo je na tom super,keď musí byť niekto v nedelu v obchode...

v tomto tu komunizmus a nabozensky fanatizmus nastastie nie je. to ze je nejaky predavac v obchode je jeho volba. ak sa mu nepaci moze ist pracovat inde. ak sa to obchodu nebude oplacat otvaraciu dobu zmenia.
11.07.2012 - 08:34:58
01
Viem, ze sa uz trapne opakujem, ale dnes Greenbike opat nesklamal. Potreboval som jednu chybajucu skurtku na kosik a strhnutu skrutku z kluky. Tak som najprv zasiel do zeleziarstva, ale ani jednu nemali, tak som zbehol do Greenbiku. Chalan zobral skurtky do servisu a o chvilu mi prineisol zabalene 2 skurtky na kosik a 2 rozne pouzite, ktore sa ako tak podobali (sirsia hlavicka a dlhsie) na tu strhnutu skurtku. Jedna z nich pasovala, takze velka spokojnost :-) Ked som sa spytal co platim, tak ze nic! Kto vam co da dnes zadarmo?
Raz som takto zhanal skrutku na vidlicu s V-brzdami. V servise Kaktusu mi tiez nejaku zamastenu nasli a aj par centov som za nu zaplatil...
30.08.2012 - 11:48:19
00
Pridem tam raz za rok a maju prave zavrete :tmi:
04.10.2012 - 19:28:27
00
u mna spokojnost s tovarom aj personalom.
04.10.2012 - 20:53:56
00
Dával jsem na servis svůj bike, s mechanikem (Vlado) vynikající domluva, nahoře jsem dal kafe, potom si pro mě přišli... Nemůžu si stěžovat...

A s nabídkou 7 dní v týdnu včetně servisu, jsou, podle mě, jedinční... Chovají se jako lidi, rozumný přístup....

A info pro ostatní-nasraný člověk, vs. spokojený zákazník, se ozve v poměru 1:3. Je to takové divoké, ale jde o to, že ti nasraní si rádi najdou tu chvíli na to, aby napsali stížnost, kdežto ti spokojení jsou "spokojení" a nemají důvod někam psát....

Tohle je moje rada pro ostatní. Já Green Bike doporučuji ;-)
11.01.2013 - 21:17:56
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up