Kruté :)
21.02.2012 - 09:07:31
00
za toto by osm mu dal aj 8 rokov....magor ....
21.02.2012 - 16:14:47
00
Úplne náhodou sa musím zastať vodiča autobusu...
Skúste jazdiť od rána autobusom po úzkych cestách, vyhýbať sa parkujúcim autám, pobehujúcim chodcom... Dispečer vás drbe, že meškáte, cestujúci hundrú... A nejazdíte normálne, vpravo, ale po britsky vľavo! A zrazu nejaký pako na bicykli ide pomaly pred autobusom a schválne blokuje cestu...
To ste nevideli, že bicyklista bol pri ľavom (správnom) okraji cesty a zrazu sa pred autobusom začal motať na pravú stranu pruhu tak, aby ho nemohol predbehnúť? Málo komu by neprdli nervy. Niekto by to vybavil ručne, iný bohužiaľ takto.
Každoprípadne, niečo také by som si voči niekomu neznámemu oplechovanému určite nedovolil, ťahal by som za kratší koniec. Čo keď ho práve pred chvíľou nasral šéf, manželka, deti... A vyzúri sa na mne. Do tej plechovej škatule, najmä keď ide za vami, nevidíte, neviete aký pejo v nej sedí.
21.02.2012 - 21:30:19
00
Aj tak sa človek má krotiť...Chcem vidieť teba sedieť na mieste potom toho cyklistu...Cyklista je čast premávky...A je jedno ci ides autom alebo autobusom...Keby slo auto pomaly..tak co ten autobusar do neho buchne?...Ujo na vozíku to iste??...spomaluje ma tak do neho tresnem...urcite nie...
21.02.2012 - 21:45:57
00
Áno, cyklista je časť premávky, ale uznaj sám....ak si aj šofér, tak koľko krát Ťa nejaký cyklista vytočil napr. tým že jazdili dvaja vedľa seba alebo tým že jazdil príliš v strede cesty ?? Mňa veľakrát....a to jazdím 98% km v roku po ceste a preto sa rovnako viem vžiť ako do kože cyklistu a rovnako tak do kože vodiča. Jasné, zraziť niekoho je už za hranicami zdravého rozumu, to mohol radšej otvoriť okno a dať mu päsťou do zubov :D .

Poznám cyklistu, ktorý či je cesta dobrá alebo nie, vždy jazdí takmer po strede pruhu a tak ako keby zámerne zbytočne blokuje autá. Koľko krát som jazdil pár desiatok metrov za ním a jasne som videl že krajnica je v super stave a dostatočne široká....ale on proste NIE, vždy v ceste :tmi: . Je to škoda, vodiči potom zbytočne hádžu všetkých cyklistov do jedného vreca :worried:.
21.02.2012 - 22:10:23
00
Smajdallf - prečítaj si ešte raz pozorne posledný odstavec môjho predchádzajúceho príspevku. Keď idem na bicykli, tak nie som defenzívny, ale to, čo urobil ten pako na videu, by som si nedovolil urobiť.

Okrem toho, čítal som o tom niekde inde a tam sa písalo niečo o tom, že mali konflikt už na predchádzajúcej zastávke. Takže mu mohlo byť jasné, že autobusákovi môžu prdnúť nervy a naschvál ho blokovať by som si určite nedovolil.


Naposledy upravil JoKo dňa 21.02.2012 - 22:18:40, celkovo upravené 1 krát.

21.02.2012 - 22:17:44
00
winter takých ***** čo spomínaš treba hadzať do priekopy aby všetkých cyklistov nehádzali do jedného vreca
21.02.2012 - 22:18:26
00
Poznám cyklistu, ktorý či je cesta dobrá alebo nie, vždy jazdí takmer po strede pruhu...


jedine jeho ospravedlnenie by bolo ze v obci jazdi 50kmh a mimo obce 90kmh. na dialnicu na bicykli nemoze. ak tak vsak nejazdi a iba spomaluje premavku za nim, tak nie je cyklista, ale pan K
22.02.2012 - 01:48:04
00
Ludom uz hrabe. Ja posledny polrok jazdim autom do stareho mesta v BA /pre neblavakov :) / No a co ti psychopati su schopni stvarat za 5s zdrzanie, kym zaparkujem na miesto...
Nehovoriac o arogancii pri parkovani, ked mi zastavi vyhradene miesto , alebo parkuje tak, ze zaberie aj cast mojho miesta (ja potrebujem ozaj cely box ked vyberam dieta a kocik).
A to ma nahovarali ist byvat do centra :(
22.02.2012 - 07:56:42
00
ja mám jednu super skúsenosť z križovatky keď mi žena na ceste nedala prednosť a napalila mi rovno do noveho bicykla ..trafila mi zadné koleso hneď ma odhodilo z biku na druhú stranu križovatky.. mne sa naštastie nič nestalo iba oškreniny a bike bol totalka.. a žena ? tá ani len nezastala ale ušla..
23.02.2012 - 19:46:56
00
http://www.pluska.sk/krimi/nehody/hlada-bezohladny-vodiczrazil-cyklistku-zbabelo-usiel.html
23.02.2012 - 20:00:45
00
http://www.pluska.sk/krimi/nehody/hlada-bezohladny-vodiczrazil-cyklistku-zbabelo-usiel.html
typicke
Ak ste boli svedkami nehody alebo viete niečo o vodičovi auta, pomôžte polícii pri vyšetrovaní.

eugeote 405 GRD Break so žilinským evidenčným číslom ZA 772-BX.

pekny chrapun :n:
23.02.2012 - 20:14:11
00
Pekne drbnutý článok...
"Spôsobil ju neznámy vodič na hnedom Peugeote 405 GRD Break so žilinským evidenčným číslom ZA 772-BX" Ak vedia evidenčné číslo auta, tak za 15 minút vedia aj majiteľa. A keď vedia majiteľa, tak by mohli vedieť kto šoféroval. Bohužiaľ, naši milovaní posranci schvaľujú také zákony, že majiteľ povie, že nevie komu požičal auto a je to vybavené.

Sám som bol svedkom dopravnej nehody, dal som vizitku aj ev. číslo auta postihnutému vodičovi (nedanie prednosti a páchateľ ušiel). Za dva dni mi volal policajt, či som to videl a kto šoféroval. Vedel som akurát, že v aute sedeli dvaja junáci, identifikovať by som ich však nevedel. Pri ďalšom pokračovaní rozhovoru som sa od policajta dozvedel, že majiteľ auta vypovedal, že na aute jazdia dvaja jeho zamestnanci, ale k jazde a spôsobenej škode na jeho aj cudzom aute sa ani jeden nepriznal... Takže páchateľ pravdepodobne zostal bez postihu.

Dúfam, že poslednou novelou dopravného zákona sa to zmení a keď majiteľ nebude vedieť, kto šoféroval, tak si to odserie on.
23.02.2012 - 21:09:38
00
objektívna zodpovednosť
http://natankuj.sme.sk/c/6260852/prezident-podpisal-novelu-drzitel-auta-bude-platit-pokuty.html
23.02.2012 - 21:24:51
00
nie že som nedodržal odstup alee ja som šiel po krajnici a ma začalo tahať do priekopy vytočil som do druhej strany aa zadne kolo mi tak ž koľaji zletelo a on akurat šiel okolo tak ma tak akoby potlačil aa zvalil na zem.... aa hej už som v pohode.... :) :) dik že mi to praješ :) :)
23.02.2012 - 22:49:10
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up