Ja som si kúpil pred dvomi rokmi takýto "šunt" a môžem povedať, že sa to ani LIDL kvalite nevyrovná (na LIDL si nemôžem sťažovať) :lol: .

Gate majú vložku našitú asi o 5cm dopredu - takže sedím riťou priamo na sedle mimo vložku - jedine dres samostatný sa dá nosiť ale jeho kvalita je priamo úmerná cene :!:

*Ja osobne to neodporúčam kupovať*
02.03.2012 - 07:55:37
01
"castelli bundy po 25 a kamoske sa usla pearl izzumi za 27" :D

ludia, to ste skutocne tak naivni ci si chcete za kazdu cenu dokazat ze to co povie nejaky majitel je aj pravda. uz len cakam ze tu niekto raz napise ze kupil novy Mercedes CLS niekde v Hornom-Dolnom za 10tis pretoze bol urceny pre trh Pobrezia Slonoviny...


:clap: :clap: :clap: :y:
02.03.2012 - 10:16:32
00
Len som chcel odporucit inym bikerom dobry obchod ako to odporucili mne a velmi mi tym pomohli, nemam zaujem zavadzat nikoho. Ze si kazdy obchodnik na tovare prihodi percento a pokial to dojde k spotrebitelovy ma to x nasobnu hodnotu, neznamena ze sa to neda zohnat lacno a nutne to musi byt fake ( asi rozozname oroginal od smejdu, najma po polrocnom noseni...) Nemam potrebu tu dokazovat pravost, neverte, najlepsi tovar je obmedzeny, rychlo sa rozpreda, aspon ostane viacej pre nas.
02.03.2012 - 12:09:26
00
Bol som tam,kvalita alá Lidl,cena bez bloka za winterstop bunda 14€, termoprádlo set 14€ ,kvalita obstojna.
06.03.2019 - 14:07:39
00
keyboard_arrow_up