.... ale priame prepojenie PayPal uctu s bankovym uctom bez potreby kreditky/debetky zaviedol PayPal pre SK zakaznikov prave kvoli tomu excesu co vyrobila SLSP

Dnes to vyslo oficialne: http://www.zive.sk/paypal-oficialne-spustil-dobijanie-uctu-aj-zo-slovenska/sc-4-a-299673/default.aspx
07.03.2012 - 20:21:01
00
Riesil uz niekto z Vas refund za nakup ( konkretne z Ebay ), transakcia hradene cez PayPal, aj po dobe dlhsej ako je 45 dni ? konkretne to je 82 dni, nie je to priamo moj pripad, jedna znama to takto presvihla, je nejaka moznost este ? Dik
15.03.2012 - 09:14:44
00
patooo - obavam sa ze paypal uz nepomoze. Este je moznost ist do banky a poziadat o reklamaciu transakcie (chargeback) aj to len v pripade ze paypal platba isla z platobnej karty (co je u nas vacsina). Ak znama platila z paypal zostatku tak potom aj moznost chargebacku pada...
15.03.2012 - 10:19:03
00
refund za zaslanie money na ucet a si to rozmyslela po tak dlhej dobe ze chce money s5? srandistka
15.03.2012 - 10:32:57
00
patooo - obavam sa ze paypal uz nepomoze. Este je moznost ist do banky a poziadat o reklamaciu transakcie (chargeback) aj to len v pripade ze paypal platba isla z platobnej karty (co je u nas vacsina). Ak znama platila z paypal zostatku tak potom aj moznost chargebacku pada...


Medzinarodna transakcia sa da stornvoat max. do 45 dni

canopus ty ked nevies, tak nepis debiliny, tie nikoho nezaujimaju - islo o tovar vyrabany na zakazku, doba dodania 60-70 dni, v minulosti bezproblemov objednavala od neho viackrat, preto nebol dovod, aby sa nieco riesilo
15.03.2012 - 10:36:48
00
Medzinarodna transakcia sa da stornvoat max. do 45 dni

canopus ty ked nevies, tak nepis debiliny, tie nikoho nezaujimaju - islo o tovar vyrabany na zakazku, doba dodania 60-70 dni, v minulosti bezproblemov objednavala od neho viackrat, preto nebol dovod, aby sa nieco riesilo
kebyze niekto kupuje tovar na zakazku,tak si vopred zistim chargabacking,iba na hlavu padnuty to moze spravit facepalm...zakazkovy tovar cez ebay=joke of day
a naco mi vypisujes do pm,ked to potom mazes,hotovy trotl
15.03.2012 - 11:31:48
00
K Tebe sa vyjadrovat je skoda casu, padnuty na hlavu mi tu prides na fore svojim vystupovanim jedine Ty, precitaj si vsetko co tam je napisane ty F of the day, 4x predtym to bol ten nakup v pohode, poprosim Ta, ked uz nemas co k veci, tak sa nevyjadruj, nechce sa mi citat Tvoje blbiny.
15.03.2012 - 11:35:19
00
patooo - mam dojem ze je to az 180 dni, ale v niektorych pripadoch 90 dni - pri transakciach zalezi na detailoch (aky to bol obchodnik, co predava atd.)

Kazdopadne treba ist do banky a popytat sa, to je myslim to minimum ak ide o peniaze :)
15.03.2012 - 13:03:22
00
Medzinarodna transakcia sa da stornvoat max. do 45 dni

canopus ty ked nevies, tak nepis debiliny, tie nikoho nezaujimaju - islo o tovar vyrabany na zakazku, doba dodania 60-70 dni, v minulosti bezproblemov objednavala od neho viackrat, preto nebol dovod, aby sa nieco riesilo

Ak bol dôveryhodný, tak nevráti € späť ak niečo pobabral/nestíhal? Či už prestal byť spoľahlivý, že dotyčnú ignoruje?
15.03.2012 - 20:35:17
00
Celkovo uz nie je registrovany na ebay, od 8.3.2012, takze neviem ..

Laurin, v banka uz bola, 180 dni je to pri domacich transakciach, 45 dni na zahranicnu akukolvek
15.03.2012 - 21:21:26
00
Ja som chargebackoval transakciu z US predajcom uspesne po 45 dnoch - to viem urcite ze to bolo po tomto termine. Treba ist este raz a popytat sa ineho pracovnika.
15.03.2012 - 21:50:07
00
Riesil uz niekto Store credits cez DealExtreme.com ? Za jednu transakciu mi vratili 20$, tie by som chcel pouzit pri nakupe a zaplateni novej objednavky, na ich strankach som nasiel taketo nieco : http://services.dealextreme.com/forms/StoreCredits.aspx , vraj staci vyplnit a oni do vytvorenej objednavky pridaju SKU's ktore su napisane v poziadavke, to je jeden variant, dalsi, ktory zaujima mna, je ako teda zaplatit objednavku s pomocou store credits, na roznych forach som nasiel, ze tam je niekde nejaky text box, no ja tam ziadny text box pri finalnom odoslani nevidim.

Odvolavam sa na ( to mi poslali priamo do mailu ):


Step I. In your shopping cart, click checkout with PayPal express checkout. This will redirect you to paypal.

Step II. Confirm your information in PayPal and return to our DX’s checkout confirm page.

Step III. There will be a text box for inputting store credit at the right of the confirm page if you have any store credit left, and you can enter how much store credit you want to use here and click apply.

Step IV. Click the place your order button to finish your order.
13.04.2012 - 14:30:34
00
Ja som uz mal takto ulozene kredity a normalne ked som uz bol posledny "klik" pred zaplatenim tak niekde vpravo dole som mal okienko nieco s kreditmi a tusim aj pisalo, kolko ich mam. A normalne mi to zobralo tie kredity kolko som napisal

Keby som nahodou nieco dnes/zajtra objednaval tak by som poslal aj screen
13.04.2012 - 21:09:36
00
To je presne to okno, ktore mi tam chyba, nahodou si prehliadac nepamatas ? Skusam to v poslednom Firefoxe.
14.04.2012 - 07:31:18
00
Sorry som na tuto temu uplne zabudol akurat som dnes objednaval kamosovi tak som si spomenul. Na tom obrazku Paypal2 je vpodstate sposob platby, a ten paypal1 tam je znazornene ako to vyzera u mna ten posledny krok potom, dolezite veci su zvyraznene v cervenom ramceku :D

Ak ti to uz netreba a problem si vyriesil, tak si to nevsimaj :)

Prílohy:

Komentár súboru: posledny krok
paypal1.jpg
paypal1.jpg 208.39 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: kosik
paypal2.jpg
paypal2.jpg 341.62 KiB thumb_up0thumb_down

17.04.2012 - 19:08:57
00
keyboard_arrow_up