caute,viem ze som uz na to urobil temu,ta sorry,ale fakt potrebujem pomoc
mam par dni na to aby som sa rozhodol ci big hit expert 2004,alebo kona stinky,alebo norco.
prosim o vyhody a nevyhody hlavne norca a big hitu
diki
19.07.2005 - 20:43:06
00
Norco aj BH je v podstate FSR,ale u bighitu sa mi to zda vychytanejsie.Big hit je klasika uz niekolko rokov a osvedcena.Aj ja by som donho siel mietso mojho jednocapoveho.Vyhody oproti Stinkymu su ,ze netaha za retaz,urcite netuhne pruzenie pod brzdenim ( aj ked nikdy som stinky nejazdil , takze ani ta zrejme toto nema )

Kebyze nemas par dni,povedal by som ze pockaj na 06,je to tu ochvilu a budu nove modely,vychytanejsie ( minimalne stinky sa pekne zmeni ) . A ak sa ti nebudu pacit ,kupis 05 lacnejsie.

Tak ci onak,big hit je jasna volba,ma menitelnu geometriu.Da sa menit zdvih,progresivita,da sa s tym vyhrat.Das tam vidlu roznych zdvihov a nepokazis to.Plus 24 koleso ( mozes brat aj ako nevyhodu,ale aj som to vobec necitil )

Ak ti to nic nevravi,rozhodni sa podla dizajnu ( ale aj v tom je big hit podla mna umelecke dielo :) )

Plus,ak si z BA a kupis si bighit,dostanes sa do velkej,pocetnej a stastnej rodiny :)
19.07.2005 - 21:11:38
00
no ani pri stinky nie je tahanie za retaz a tiez netuhne pruzenie pri brzdeni.....no tot si biky skor uz podla vlastneho gusta na com sa chces vozit....to je moj nazor
20.07.2005 - 22:14:52
00
keyboard_arrow_up