presne tak treba ísť až poten vysielač čo je po-ľavej strane a až na hlavnú cestu odbočiť v pravo a isť až na starú turú

ja som sa tam bol previesť aj dnes ale vyšiel som len po daný vysielač tam som sa otočil a išiel tou istou cestou nazad do krajného


a este otazka od babulicovho vrchu ide ako cesta uz len rovina ci dole kopcom a potom do hrasneho zasa hore?
30.05.2012 - 17:44:35
00
takto by to malo byť

Prílohy:

trasa.jpg
trasa.jpg 166.8 KiB 3 thumb_up0thumb_down

30.05.2012 - 19:04:22
00
dnes som si to presiel - zacinal som v NMnV miernym tempom (po vcerajsom treningu som dnes docela KO s tuhymi nohami..) a v Hrachovisti som zacal slapat pri krizovatke. otocku som dal hned ako sa cesta za Babulicovym vrchom pripaja na hlavnu od Myjavy - cize nesiel som tych este cca. 200? metrov k vysielacu (ma sa ist az tam?) a valil som po hlavnej cez Hrasne na Staru Turu a pred zeleznicnym mostom na Vadovce a zasa cez Hrachoviste a Visnove k na ceste oznacenemu cielu pred Cachticami vo Visnovskej doline. docela otravny proti a bocny vietor dnes az k vysielacu. nameral som 38.06 km, cas 01:07:48, prevysenie 337 vm, stupanie 8.28 km, priemerne stupanie 3%, priemerka 33.71 km/h, maximalne stupanie 10% a minimalne -7%
uz len opravit bajk aby aj radenie aspon trocha fungalo a odpocinu a hadam to pojde pod tych 01:05:00 aspon, dnes vobec nesli silove nastupy :\
EDIT: este doplnim, ze som meral pomocou Sigma Rox 9.0
30.05.2012 - 22:53:04
00
vdaka za podrobne info
31.05.2012 - 04:43:50
00
inak ma tak vcera pri slapani napadla taka lamaterska otazka lebo som na cestnom zavode ziadnej kategorie este nebol - ako je to napr. s:
1. obmedzenim dopravy? tuna sa asi ide za plnej premavky ci ak bude aky taky peloton bude mat aspon doprovodne vozidla? predsalen hlavny tah Myjava - Nove Mesto nad Vahom je docela neprijemny co sa premavky tyka a cesta je tam (vlastne skoro cely tento okruh) riadne dierovana cize bude treba ist aj k stredu vozovky co v skupine moze byt dooost nebezpecne
2. co ak sa pri ceste do ciela ked uz sa zide z okruhu pojde vo Visnovom cez zeleznicne priecestie a zrovna bude prechadzat vlak? to nestastnici vyfasuju celkom nefer zdrzanie alebo budu riskovat kejhak a preletia aj cez zavrete rampy :]
31.05.2012 - 06:10:06
00
Jazdi sa za plnej premavky a je teda potrebne dodrziavat aj jej pravidla. V praxi sa to ale dost porusuje. Jazdi sa casto cez celu sirku vozovky, na poslednu chvilu sa uhybas protiiducim autam. V lepsom pripade su tie auta spomalovane organizatorom, ktory ide pred balikom (prvou skupinou). Najvacsi borci jazdia aj kruhace v protismere, asi zvyk z Tour de France. Pri zeleznicnom priecesti, kde je aktivna signalizacia, musia pretekari zastavit. Neuposluchnutie sa tresta vylucenim z pretekov.
Priprav sa aj na to, ze dieru na ceste ti nikto neukaze, diery sa skacu.
31.05.2012 - 09:34:47
00
@ oboy: vdaka za cenne info (asi z praxe). este ze som domaci a mam tie diery ako tak zmapovane i ked vzdy nieco prekvapi - zakon schvalnosti. ono najvacsi brutus su asi tie diery v okoli Babulicovho kde zrovna pruh v zavodnom smere je v celej jeho sirke asi na 1 az 1.5 km ako emental (hlavne tesne pred pripojkou na hlavny tah pred vysielacom). ak to niekomu pomoze tak aj za Rudnikom pred Hrasnym je to decentne rozryte ale da sa (makaci to mozno beru este ako luxusny povrch ale mne to uz pride ako tak nacate) no a potom hned za poslednymi domami na Hrasnom v smere na Hodulov vrch je sem tam rafinovany ostry vytlk ale hlavne je tam zvlneny asfalt ale to je pohoda. potom iba kratucky asi 200 m usek malicko nacateho koberca medzi Starou Turou a Vadovcami ale to hadam ani nestoji za rec. potom uz len klasika nevykydat sa na strkovej krizovatke v Hrachovisti a jamy pod mostom v tej istej dedine a od Visnoveho do ciela neprehladne zakruty.
31.05.2012 - 10:43:36
00
39,114km

čas: 1:13:28
rýchlosť priemerná: 32,0
07.06.2012 - 16:25:35
00
Hehe, Osmek je smakovka - nic vazne az na tu deravu cestu na vrchol od poslednych barakov - 12% tusim a i ked kratko ale s tymi jamami "potesi" :]


dnes som išiel cez v tejto téme spomínaný ošmek, išiel som z krajného a vyrútil sa oproti mne bicykel GHOST biely dres nebol si to ty náhodou??
10.06.2012 - 19:53:29
00
dnes som išiel cez v tejto téme spomínaný ošmek, išiel som z krajného a vyrútil sa oproti mne bicykel GHOST biely dres nebol si to ty náhodou??

a veru ze som to bol ja :] som to musel na Osmeku otocit a palit domov lebo v zjazde z Cachticaku som pichol riadny klinec a nestihal ani kolecko domov lebo nam dosla navsteva - preto som tak psycho isiel jednou a tou istou stranou Osmek hore aj dolu :]
takze Ta uz aspon spoznam na cestach ;]
10.06.2012 - 20:40:53
00
a povedz nám keď tadiaľ chodievaš aké je tam stúpanie z jednej aj z druhej strany to by ma zaujímalo, lenže keď nemám cykloPC aj s výškomerom môžem len hádať

inak ja som išiel dnes takúto trasu, + potom ešte do NM

Prílohy:

Bez názvu.jpg
Bez názvu.jpg 175.02 KiB thumb_up0thumb_down

10.06.2012 - 22:02:10
00
ktori majstri foristi sa boli dnes povozit v dazdi?
cachtice boli dnes riadne mokre peklo, karbon. rafky nebrzdili a nietori sa aj vyvalali
ale zjazdy na hlavnej sa dali pekne valit naplno, kedze dier moc nebolo
10.06.2012 - 22:15:27
00
zo strany od Podolia mi ukazuje max. stupanie 14% a celkove prevysenie 188 vm na 5.06 km
z Krajneho mi ukazuje max. 17%, celkove prevysenie asi 145 vm na 1.96 km
hentu trasu co si dnes siel - taka pekna lokalna klasika, tiez som tak nejak zvazoval len malo casu bolo :[ hadam zajtra ak nebude uplne chcat z neba
nech to jazdi teda
10.06.2012 - 22:15:55
00
ktori majstri foristi sa boli dnes povozit v dazdi?
cachtice boli dnes riadne mokre peklo, karbon. rafky nebrzdili a nietori sa aj vyvalali
ale zjazdy na hlavnej sa dali pekne valit naplno, kedze dier moc nebolo

ja som sa na to vyprdol lebo ako hobik ist 1 okruh - to sa mi nechcelo + pocasie a rozbity z piatkoveho pojazdu. no a nemusim moc tie jamy od Babulicovho smerom na vysielac - som moc pohodlny ;]
nemas plz link na vysledky? by som si aspon rad porovnal ale nepodarilo sa mi este vygooglit ak su uz vonku
diky
P.S. a kludne sa rozpis aj viac ako bolo - som docela zvedavy
10.06.2012 - 22:18:16
00
ved jamy neboli take hrozne a dalo sa obchadzat v protismere
vysledky na szc este niesu...klasika
okruh zaujimavy ...ziadne stojky iba zopar tiahlych kopcov ale
horsie to bolo v cieli...tych 5km dolinou neni sranda su tam zradne zatacky a nestastny podjazd pod trat na kilaku a najhorsie nakoniec: dost uzka cesticka na spurt
10.06.2012 - 22:28:18
00
keyboard_arrow_up