skusal niekto rozoberat body assembly na eggbeatroch? Zlomila sa mi totiz pruzina na EB SL (cca 3 roky stare), na ofic. stranke pisu: "Do not try to disassemble the Body Assembly because special tools are required for re-assembly." Takze ci sa to da aj poskladat spat...
vopred dik za odpoved!!!
10.05.2012 - 10:40:03
00
robil som pred týždňom servis-výmena klzných púzdier a ložísk na EB SL. Pri výmene asi zničíš klzné púzdro ktoré je súčasťou rebuild kitu ( za 12 eur). V strede tela pedálu je osička, ktorá po odstránení plastového púzdra sama bez vylisovania sa dala vytiahnuť a na nej su navlečené pružiny.
Netreba špecialny nástroj.
Reuild kit kúpiš v športservise v Podunajských Biskupiciach.
10.05.2012 - 11:53:14
00
dikes, vyskusam. dufam ze sa podari :)
10.05.2012 - 18:00:40
00
tak podarilo sa, ak by niekto potreboval, tu je video ako ich zlozit spat:
http://www.youtube.com/watch?v=JMId491YdcQ

a pri vymene pruziny to ide aj bez znicenia klzneho puzdra. po vybrati osky treba z vnutorenj strany (od kluky) niecim tenkym vybrat tesniacu gumicku, ktora je tesne pri klznom puzdre. Na jej mieste vnizkne zarez do ktoreho staci opriet srobovak a vytlacit tu osicku na ktorej je navlecena pruzina. Na zaciatku pojde tazsie vytlacat, lebo na druhom konci ma dalsiu tesniacu gumicku, tak ta sa sucha... ale ide to. Potom uz zlozenie je hracka.
31.05.2012 - 20:59:37
00
keyboard_arrow_up