Vcera zrazila jedna nepozorna vodicka bratranca v Bratislave na Racianskom myte (previdelne tadial jazdi do/z roboty). Zatial neviem presne podrobnosti, ale nastastie sa mu nic nestalo, na rozdiel od biku. Zevraj isli za sebou z centra smer Raca. Zozadu hukala sanitka, tak bratranec pribrzdil ku krajnici a dezorientovana vodicka do neho narazila, v malej rychlosti. Sanitaci sa pri nom aj zastavili ci nepotrebuje pomoc a isli dalej. Neskor prisli aj policajti a sanitka. Som zvedavy co z toho bude a hlavne co bude s jeho bikom.
07.08.2012 - 11:06:45
00
no pekne jeden aj druhy ;)
a co tam vlastne tie kamiony v poslednom case robia na bielom krizi?
07.08.2012 - 12:09:34
00
no pekne jeden aj druhy ;)
a co tam vlastne tie kamiony v poslednom case robia na bielom krizi?


Kysucký lesorobotníci odstraňujú stále ten polom z minulého či predminulého roku. Len akosi neregistrujú, že v bratislavskej časti Malých Karpát okrem nich je aj veľké množstvo turistov a hlavne bikero na rozdiel od kysuckých lesov, kde občas vyplašia nejakú líšku na dobrú noc. Potom to tak vypadá, že sa správajú ako bohovia v lese.
07.08.2012 - 13:59:26
00
Ak capulo myslí tie sklápače, tak ony rozhodne žiadne polomy neodstraňujú.
07.08.2012 - 14:20:09
00
v nedelu som si dal po dllhom case asfalt z Dk na maru...na uzkej ceste z likavky do besenovej,okolo mna preletel jeden kok na BMW starsieho rocnika asi 20cm od volatu cca v 80km rychlosti..(ja som siel 30)hned som si pomyslel bodaj by si nikde naje..al... jak som sa zlakol :swear: :swear: :swear:
prejdem zakrutu do nauzsieho miesta a kok uz stal na ceste s dalsim autom a obaja mali rozmlatene spetaky a okienka vodica .. nafuknuty mladik z bavoraku huka po pankovy v rokoch v novucickom seate..za mim pipenky 17rocne sa skeria
hned som sa mu skodacky uskrnul do tvare a pomyslel spravodlicost predsa existuje :lol: , len skoda toho seatu.
koli takymto kokom sa asfaltu snazim vyhnut
07.08.2012 - 16:21:11
00
18-rocny kkt na 19 rocnom bazarovom BMW ;-)
07.08.2012 - 16:37:13
00
18-rocny kkt na 19 rocnom bazarovom BMW ;-)

kok mal tak 23...a nasypal tak tonu stereoidov
07.08.2012 - 16:39:17
00
ti su najinteligentnejsi :), skoda ze to nenapral niekde z cesty do stromu
07.08.2012 - 16:44:19
00
Dnes som isiel svojim autom za busom/v KE/,stali sme na semafore a z pravej strany som videl dedka na biku ako sa štrikuje smerom k semaforu.Zrazu zelena a dedek vedla busu,co zahynal doprava.Jasne,ze dedek zrazu na zemi a gula sa po trave.Z toho vyplyva,ze treba vazne rozmyslat ako vodic,nie ako chodec.V takomto pripade radsej stojim na semafore niekde na urovni 2-3 auta,aby som videl,co trulkovia v plechovkach vymyslia.
07.08.2012 - 16:50:56
00
V takomto pripade radsej stojim na semafore niekde na urovni 2-3 auta,aby som videl,co trulkovia v plechovkach vymyslia.
Ja pre zmenu radšej stojím na prvom mieste, na čiare, prípadne aj pred ňou, podľa možnosti v strede pruhu, aby tí truľkovia v plechovkách rozmýšľali, čo ja vymyslím!
Ale podísť (aký je slovenský ekvivalent českého slova "podjet"?) pohýňajúci sa autobus z pravej strany by som si asi netrúfol.
07.08.2012 - 20:48:10
00
takisto som na ciare uplne vpredu a v strede vzdy,zatial netrubil nikto,dost sa tomu cudujem
07.08.2012 - 21:19:03
00
no ja som zvykol nepredbiehat na semaforoch a pekne cakat v rade, ale ked to tym autam taaaak trva kym sa pohnu a chytim dalsie 2 cervene tak uz si to vrznem aj ja niekam dopredu aby som odisiel na prvej zelenej :), aj tak mam skoro vzdy lepsi start ako auta tak im nezavadziam :)
08.08.2012 - 08:26:32
00
aj tak mam skoro vzdy lepsi start ako auta tak im nezavadziam

Tiež tak, pokiaľ vedľa mňa nestojí vytúnený bavorák z roku 1999 a s vypeckovaným "riťmausom". Jo a toť nedávno ma ešte seklo Ferrari :P
08.08.2012 - 08:31:45
00
aj tak mam skoro vzdy lepsi start ako auta tak im nezavadziam :)


Jedine pred čo sa na križovatke nepcháp je trolejbus. Ten s akceleráciou na prvých metroch konkuruje aj monopostu F1. :D
Ale ako píšeš, šoféri sú spomalený pri rozbiehaní a vždy ma prvé auto predbieha až za križovatkou a ešte ďalej. Nájde sa aj týpek, čo má nejaké to ego a počujem ako to na tej jednotke túruje pomaly na štyridsiatke, keď sa ma snaží predbehnúť. Tu sa potom aj vyskytuje problém hlavne v mestách na križovatkách, kde na krátky zelených intervaloch prejde menej áut, lebo sa nevedia svižne rozbehnúť. Ja už kúsok za križovatkou idem v aute povolených 50 aj bez toho aby som začal pri rozbehu gumovať.
08.08.2012 - 12:55:40
00
takisto som na ciare uplne vpredu a v strede vzdy,zatial netrubil nikto,dost sa tomu cudujem

No ešte by si dovolil. JoKo by ti doporučil vyumývať mu predné sklo jonťákom v tomto letnom počasí poteší, keď mu to zalepí aj stierače. :lol:
08.08.2012 - 12:57:16
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up