@www odla mna si uplne normalny, ja mam podobne rana ale len v sobotu a nedelu ;-)
13.08.2012 - 22:14:44
00
na toto by mala byť samostatná téma- Sny a iné debility.Lebo túto tému sme obrátili úplne naruby. :D
13.08.2012 - 22:21:26
00
Táto téma je úplne naruby už od prvého príspevku :)
13.08.2012 - 22:23:54
00
To je ale myslel som že sa nedržíme témy. (myslím že tak to dopadne vždy keď téma stratí svojho hlavného iniciátora)
13.08.2012 - 22:26:38
00
Toto by mali riešiť moderátori. Otázka je, či o to stojíme. :)
13.08.2012 - 22:32:21
00
mimozemšťania poznajú cyklistiku :o :o

Prílohy:

Bez názvu.jpg
Bez názvu.jpg 49.6 KiB thumb_up0thumb_down

13.08.2012 - 22:56:54
00
Takže k téme .....v kruhy v obylí neverím ! videl som jeden experiment kde sa určta skupina ľudí snažila vytvoriť jeden z nájdených vzorov v obilí za jednu noc a? PODARILO SA IM TO ! .... takže myslím že je to somarina ...ale ! v mimozemskú rasu verím ! nie na našej planéte ale vo Vesmíre.... my patríme do jednej hviezdnej sústavy, a do jednej galaxii.. v galaxii sú milióny takýchto hviezdnych sústav a v nich sú planéty takýchto galaxii sú milióny možno miliardy či biliardy takže hovoríme o biliardách biliard planét na ktorých mohol vzniknúť organický život odhliadnúc od toho či sú to rastliny alebo živočíchy či už len baktérie... možno sú vyspelé a hľadajú iné formy života vo vesmíre a možno sú primitývny a ešte sa len vyvýjajú a niekde tlčú kamene o seba :) ... ľudstvo vyslalo signál do(našej) galaxie (nie do slnečnej sústavy) na ktorom bol odkaz niečo ako "hľadáme ďalšie iné formy života, ak ste tam pošlite správu" .....v tom signále bol vzorec ľudskej DNA ...keď sa im tento signál asi po 5tich rokoch vrátil tak tam bol vzorec DNA ale trochu pozmenený a ked to pretransformovali do postavy tak telo bolo veľmi podobné ľudskému lenže hlava bola predĺžená (taká ako poznáme mimozemšťanov z amerických scifi) .....a len tak na okraj čakali že putovanie signálu bude trvať 4roky tam a 4 roky napäť ale! to znamená že niečo čo tento signál zachytilo a poslalo naspäť, majú veľmi veľmi výkonné prístroje ktoré budeme mať my možno za 500rokov.... takže áno verím v iné formy života vo vesmíre je naivné myslieť si že sme sami... takže si neuťahujte z človeka čo chce vyjadriť svoju myšlienku a nájsť ľudí ktorý majú podobné myšlienky. Všetko z mojej strany :D :)
22.08.2012 - 00:07:10
00
no o tom signale som v zivote nepocul...daj dajake info :D
22.08.2012 - 00:16:36
00
asi tak pred 100 rokmi som cital nejaku tu knihu,nazov a autora si uz nepamatam,ze ako sme vznikli:
letela tadeto UFO lod a vypustila tu doslova vsetky svoje hovna :D a vznikol zivot
22.08.2012 - 00:44:14
00
asi tak pred 100 rokmi som cital nejaku tu knihu,nazov a autora si uz nepamatam,ze ako sme vznikli:
letela tadeto UFO lod a vypustila tu doslova vsetky svoje hovna :D a vznikol zivot

:rofl: Pobavil :rofl:
22.08.2012 - 08:27:18
00
:lol: :y:
22.08.2012 - 08:32:30
00
.....a len tak na okraj čakali že putovanie signálu bude trvať 4roky tam a 4 roky napäť ale! to znamená že niečo čo tento signál zachytilo a poslalo naspäť, majú veľmi veľmi výkonné prístroje ktoré budeme mať my možno za 500rokov....

v podstate to iste si myslim aj ja az na to ze velky vykon ti rychlost signalu nezvysi :), akurat tak bude signal silnejsi

a ked sme uz pri tom, dnes sa mi snivalo ze som jazdil na bajku na zadnom so saganom :), a kedze mam tiez liquigas dres tak ma potesilo ze uz ludia neukazovali na mna ze: aha sagan, ale ukazali na sagana ze: aha capo :D, taka hovadina sa mi davno nesnivala :D
22.08.2012 - 08:39:46
00
... ľudstvo vyslalo signál do(našej) galaxie (nie do slnečnej sústavy) na ktorom bol odkaz niečo ako "hľadáme ďalšie iné formy života, ak ste tam pošlite správu" .....v tom signále bol vzorec ľudskej DNA ...keď sa im tento signál asi po 5tich rokoch vrátil tak tam bol vzorec DNA ale trochu pozmenený a ked to pretransformovali do postavy tak telo bolo veľmi podobné ľudskému lenže hlava bola predĺžená (taká ako poznáme mimozemšťanov z amerických scifi)


LIDÉ BDĚTE!

Najbližšia hviezda, ak vynecháme naše Slnko, je od Zeme vzdialená cca 4,3 svetelného roka. Ak ten signál mal rýchlosť svetla, tak sa za dva a pol roka dostal iba niečo za polovicu vzdialenosti k tejto najbližšej hviezde. Tá dokonca nemá ani planetárnu sústavu. Čo z toho vyplýva? Mimozemšťania sú strašne blízko, lietajú niekde medzi Slnkom a Proximou Centauri.

LIDÉ BDĚTE! ... a pozrite si film "Mars útočí", aby ste vedeli ako na nich. Ten film je síce iba taká nevydarená paródia, ale svojou "vážnosťou" do tejto témy o mimozemšťanoch presne zapadne.
22.08.2012 - 08:44:11
00
ja uz som si minule zaobstaral karton alobalu. nech mi nezoberu tie bajkerske myslienky :D
22.08.2012 - 08:59:18
00
načo sa báť .. už dávno nas kolonizujú .. žiaden taký útok nehrozí :)
22.08.2012 - 09:02:32
00
keyboard_arrow_up