Dubnický Maratón

25.08.2012
MTB maratón
Nová Dubnica (Slovensko)

Propozície, Výsledky, Foto, Reportáže
Zúčastnených bikerov (60)
200931kubo10Adik0_0AdrianKaJoNandyapobimjeamBlsnycatcherxxdivoHazardhopsalicemanjamajkajanci30jey_svkjoziCCjozino83Kefrinkirikocnerekopecky.iKTM-145MagicMamutkomartin91maxxspMcDuromickelson99michelinomirecpdoboroliver99ovepetobikerado.tilandyrasto.bredfileRoboKRockstarRebelromixSimonSvksir Pallospeedracer1sportman11swordiksyskaTomino115tomPytomy89tripeteunigenavulpeculawaldoWladixyoggiZetorWRCzuzula
Našťastie :sun: nebolo, ináč by som kdesi na polceste zdochol. Čo o trati klasik, píšu minimum extrémov a tie zjazdy Kamenné vráta a z Baske "bez komentára".Radšej som išiel peši ako urobiť saltá a dobre sa aj šmýkalo.Ospravedlňujem sa tým čo boli za mnou za zavadzanie. :) a preteky dopadli bez pádu :) Značenie super. Bol to môj prvý štart na maratóne a mám čo robiť aby som sa zlepšil. 8)
25.08.2012 - 20:20:56
00
ja som sa tešil na premiérový HARD - no zdravie nedovolilo, tak asi až o rok....aspoň som sponzorsky podporil piatimi eurami vždy super akciu....
25.08.2012 - 20:24:23
00
Dokonalý MTB maratón, skvelá trať, výborné počasie, pre mňa vrchol sezóny :)
25.08.2012 - 20:32:11
00
Gulervuuuci pretek \o/ \o/
Ako by sa vyjadril isty Marek Nemcik...67km stalo za to


Naposledy upravil cabo dňa 25.08.2012 - 20:50:12, celkovo upravené 1 krát.

25.08.2012 - 20:46:28
00
Ja som si bol pojazdit nesutazne a podporit vas ale o rok idem s cislom vyskusat ;-) teraz ma brzdila frajerka ;-)

tiez som vlani startoval bez cisla (bol to moj prvy maraton v zivote) tento rok uz s cislom ale frajerku som nechal ist samu bez cisla :-) dufam, ze sa na mna nehneva. spravim jej dnes masaz lebo ju potrebuje po dnesku :-)

keby nebolo defektu 2 km pred cielom tak mam cas pod 4 hodiny. takto mi chybalo par minut co ma teraz štve. mohol som mat za odmenu pivo, taka bola stavka :-) znacenie dobre, vsetko bolo super, pocasie tiez idelane.len sa musim naucit lepsie zjazdovat.

a ten chaos v cieli mas pravdu, cakal som pred cielom na frajerku a videl som to na vlastne oci. dost ludi minulo ciel na ihrisko a odbocili ku krcme, alebo sa rutili pretekari k cielu (posledne metre) a na ceste milion pesich, bicykle co krizovali cestu, auta tam pustali.. este aby pretekari brzdili a kluckovali.. otras
25.08.2012 - 20:48:05
00
Dokonalý MTB maratón, skvelá trať, výborné počasie, pre mňa vrchol sezóny :)


Presne tak, moja rec. Absolvoval som 43km trat a ta bola z mojho pohladu super znacena, aj zlte pasky pre zle odbocenie, faborky, vapno, sprej, pocasie prialo, obcerstvovacky na jednicku, dostatok jedla, vody, iontakov a do pohody ludia co tam boli. Naozaj nemam preteku samotnemu co vytknut, snad som len menej fotografov videl ako po minule rocniky. A ceresnicka na zaver bolo umiestnenie 26/281 8-)

O rok idem na 100% zas.
25.08.2012 - 21:00:24
00
Organizátorom niet čo vytknúť, len sebe. Po greenbiku nezregenerovaný, plus na moju úbohú techniku dole kamenistými padákmi asi potrebujem iné gumy, než som viezol. Kamenné vráta ešte v pohode, za Baske už som ale letel. Naštastie len odreniny.
25.08.2012 - 21:05:11
00
Hej hej videl som ten chaos pred cielom ked som sedel v bufete a tlacil kebab ;-) niektori namiesto cielu hned do bufetu ;-) a potom sa tam motali heh aspon som cekol bajky ;-)
25.08.2012 - 21:05:19
00
Za mňa tiež všetko za 1. Počasie nakoniec bolo ukážkové, trochu pieklo pod Baske, ale potom to bolo tak akurát. 4. krát na klasiku a 1. krát bez pádu. Ten krpál za Baske som radšej zbehol :-)V Iliavke ma povzbudzoval synátor, tak to sa nezosadá. A potešil čas pod 4 hodiny. O rok sa ukážem opäť a ak sa podarí, pôjde sa HARD. Inak súhlasím s tým chaosom pred cieľom.
to divo: bože riešiš tu vo fóre aký si slabý a ako máš trénovať a akú kadenciu bla bla...a potom ťa vidím ako šliapeš. Myslím že väčšina tohto fóra by rada brala tvoju kondičku, tak prosím ťa, ak na to máš, tak to tak napíš, nerob zo seba slabšieho ako si.
to Iceman: dík za potiahnutie na tých lúkach, ale neskôr bolo už tvoje tempo smrteľné :-)
25.08.2012 - 21:10:26
00
to Mamutko: rado sa stalo ;)
25.08.2012 - 21:19:49
00
Mamutko: ja som nepisal, ze som slaby. ja chcem len poradit s treningom. ako systematicky trenovat,ako sa zlepsit, co je dobre a tak.. s kazdym s kym som sa dohodol z fora na vyjazd bol odomna lepsi. preto sa povazujem za slabsieho ale dost nebavme sa o mne, o tom !

tiez som vela fotografov nevidel, ziadne reklamne stanky, ziadne biky vystavene, na pozicanie, slabe ceny v tombole. nejak ten dubnicak upada :-) trat a organizacia stale na dobrej urovni a to je dolezite ! o rok ked potrenujem pojdem HARD
25.08.2012 - 21:30:53
00
Divo aj ja som bol lepsi ? :P Nelutuj sa stale aky si ;)
25.08.2012 - 21:54:19
00
[ trat a organizacia stale na dobrej urovni a to je dolezite !
trocha poopravim-na vybornej urovni a to bez hlavneho sponzora!!!! aspon podla mna
25.08.2012 - 21:59:48
00
4.maraton v zivote, prvykrat na dubnicaku. siel som klasik. organizacia 1, nemal som problem ani so znacenim ani s nicim inym (i ked viem ze v priestore ciela bol teda poriadny chaos).co sa tyka zjazdov, niektore hodnotim doslova ako vrazedne, hlavne kvoli rozbitym zvazniciam a velkym sutrom, tam sa bolo treba pekelne sustredit, kamenne vrata+zjazd za baske boli skutocnou skuskou odvahy, hlavne ked som videl pred sebou zopar leteckych predstaveni, ale dal som ich na biku 8) najvacsiu krizu som mal 1.5km pod baske, tam uz boli nohy skutocne zatvrdnute ale nakoniec som ich nejak rozhybal. nastastie to uz potom nebolo profilovo take tazke, aj ked niektore stupaky v zavere trate boli naozaj vyzivne. pozdravujem jednu dobru dosu s cislom 348, ktora ma doslova stiahla dole poslednym zjazdom az do ciela :y: celkovo mam fanatsticky pocit, dnes naozaj vsetko klaplo na 1 \o/ skvely pocit umocnuje pre mna velmi cenny vysledok, absolutne 22/241 , v kategorii 18-39roc. 16/163. o rok na starte znova na 100%, ak budu priat okolnosti tak obohatim startovnu listinu HARDu ;)
25.08.2012 - 22:15:24
00
Velmi dobre zvladnuty maraton, znacenie ukazkove (67 km), obcerstvovacky dobre umiestnene, jedlo v cieli chutne, pocasie vybavene :)
Islo sa mi celkom fajn, skoda len defektu cca v polovici, v zjazde z Baske to pekne hadzalo, tiez som radsej zosadol ;)
25.08.2012 - 22:22:59
00
keyboard_arrow_up