To on tak provokacne myslim :) A to uz si ako nehodu mal alebo sa pytas pre istotu?
29.08.2012 - 19:22:47
00
SORRY ja som to nemyslel zle len zato som napisal lebo uz som videl viac tvojich prispevkov na fore tak mozno mas niejake skusenosti ...este raz sorry myslel som to v dobrom
29.08.2012 - 19:50:59
00
paloTT:bud si tupon,alebo nemehlo,ktore nikdy neuzatvaralo poistne zmluvy:

Tvarim sa, ze toto som prehliadol. Mam pocit, ze zivot toho na teba naklada aj tak az prilis.

v allianzi mam 4 poistky,tak som si tam dal aj bajk pripoistit,produkt si zisti sam

Poistne zmluvy treba nielen uzatvarat, ale aj citat. Neverim tomu, ze vramci havarijnej poistky mas v Allianzi poisteny bike.

co nerozumies tej dozivotnej zaruke? dalsi tupon v tvojej hlave:ked sa *****,ti plati zaruka na ram,takto mi to bolo vysvetlene,a 3x som sa to radsej takisto dotycneho majitela obchodu opytal,3x ma upozornil,ci si z neho robim srandu,citujem: padnete,zlomite ram,dostanete novy

Nerozumiem najma tomu, ako si od poistenia preskocil v teme na zaruku. Ale never vsetkemu, co ti dobry ujo povie, aby si potom nebol prekvapeny.
Vsak sa pochval znackou biku a predajcom. Btw. Cital si, co mas napisane v zarucnom liste na bicykel?




petop.11: je dobre sa obcas zamysliet aj nad tym, kto zaplati sposobene skody ak zavinis nehodu ty.
29.08.2012 - 22:08:25
00
PaliTT:ked myslis,cital som,vsak som to tu pisal viacejkrat aky mam stroj,ale asi nechodis do obdobnych tem: Tarmac SL3 Expert....
este som nevidel skodu,aspon zatial,ktortu sposobil cyklista :D
29.08.2012 - 22:38:13
00
Ja to prave riesim, asi si sa petop.11 nechal inspirovat mojim pripadom...s kamaratom nam auto nedalo prednost v meste, bicykle su na srot: o-hocicom/fotky-bez-zaradenia-t28190-2430.html Policajti neriesili ci mame biky v zodpovednom stave, bolo to za svetla a my sme isli po hlavnej...akurat nam dali fukat, smaozrejme sme nenafukali. S vodicom sme to uz riesili, vyzera byt seriozny, ze ak nam to jeho poistovna neuzna, vraj pojde s peniazmi na drevo, ale ci to nie su len reci, ked potom uvidi tie cifry...
30.08.2012 - 09:41:33
00
radsej som chcel vediet lebo uz viackrat som brzdil hlavne pri vijazdoz z benzinky auto sice zastavy a pozrie ci nic nejde (lepsie povedane ci nejde auto ) ale zastavy na krajnici alebo az v jazdnom pruhu teoreticky aj ked donho nahodov buchnem mne by sa nemalo stat nic ale jak dopadne predok bajku koleso a vidla ... :D A JEHO METALIZA
30.08.2012 - 11:15:22
00
Chalani, čo sa týka vyplácania tej poistky, tak je to asi takto:

V apríli ma sundalo auto, samozrejme z jeho viny. Bike na totálku, rám na 6 miestach zlomený, ja som si poležala týždeň v nemocnici a pár týždňov doma :D. Dotyčného som videla následne iba raz, aj to s čokoládou v ruke a samozrejme nie s obálkou ako náhradou škody :) Neviem čo po incidente s autom treba vypisovať, keďže som nebola veľmi pri vedomí tak to za mňa asi vypísal ujo policajt. Každopádne jediné čo riešili bolo, či nebola tma a či som bola dostatočne výrazne oblečená, kto bol na hlavnej a či som nepožila alkohol. Vyplácanie náhrady škody išlo z jeho zákonnej poistky, aj keď to trvalo niekoľko pár mesiacov. Nedokladovala som bločkami žiaden materiál, nahlásila som všetko od biku, cez oblečenie, prilbu, tachometer... Vyplatili v podstate všetko, z každého si však samozrejme stiahli amortizáciu (podľa veku majetku), ale výsledná suma nebola úplne zlá. Dosť asi zaváži aj ako sa na to pozerá ujo obhliadkar, či do toho úplne nerýpe a nerozoberá každý komponent.
Ževraj keby sa mi chcelo, tak môžem ešte súdne žiadať od poisteného nejaké dorovnanie plnej sumy. Ale k tomu by mohlo prísť a nemuselo.
30.08.2012 - 22:53:46
00
no zbieraju sa nam tu celkom pekne skusenosti o to mi tu hlavne islo a teraz zase nechcem nic osobne ako to mozno zobral hellboy22 ale chcem sa spytat ci nema niejake skusenosti podla mna skuseny biker zihadlo 5 . z tejto temy by mohol vzniknut aj kratky ponaucny clanok
31.08.2012 - 02:01:29
00
no zbieraju sa nam tu celkom pekne skusenosti o to mi tu hlavne islo a teraz zase nechcem nic osobne ako to mozno zobral hellboy22 ale chcem sa spytat ci nema niejake skusenosti podla mna skuseny biker zihadlo 5 . z tejto temy by mohol vzniknut aj kratky ponaucny clanok

jedine ak by ho zrazila srnka :D
31.08.2012 - 06:08:49
00
co co? spomenuli ste si na moju zrazku s autom na fatraci ?
31.08.2012 - 08:04:53
00
a jak si to riesil
31.08.2012 - 09:44:40
00
co co? spomenuli ste si na moju zrazku s autom na fatraci ?
aj take sa deje? :( predpokladam,ze ty jazdis iba mtb,ci?
31.08.2012 - 12:10:53
00
jj, zrazila ho vodicka autom tesne pred cielom na Fatranskom MTB maratone
31.08.2012 - 12:33:30
00
jj, zrazila ho vodicka autom tesne pred cielom na Fatranskom MTB maratone
tak tomu sa hovori UNIKAT mozno aj svetoveho ranku :(
31.08.2012 - 12:38:10
00
tak dedinu komplet neuzavreš.. teta tam vyletela zo STOPky dokonca..
31.08.2012 - 15:22:17
00
keyboard_arrow_up