myslím si, že aj keby si zaplatil za tie dva maratóny čo ideš za rok tak neskrachuješ... v tomto neplatení ťa nechápem
12.09.2012 - 15:09:59
00
a určite to nie je o nabehaných kilometroch ale o skvelej trati ktorú som absolvoval a bola SUPER dubničák schová podla mojho názoru
12.09.2012 - 18:59:56
00
vlani som siel nezavodne bez cisla puchovsky aj dubnicky a organizatorom to nevadilo, oni mi odpisali ze mozem ale nemam vyjedat obcerstvovacky. (pytal som si ich suhlas) keby to je lacnejsie tak by som siel ale isto nedam 17 EUR za trochu jontaku a za banan a este ktomu nemam ambicie zavodit. nikomu zavadzat nebudem, po starte budem uplne vzadu a ked ma niekto dobehne ako vlani, tak ich hned pustim. idem si len zabikovat, nejdem zavodit a to je organizatorovi jedno ci budem doma alebo tam bez cisla. na zavody sa chystam az buduci rok.

ak pojde niekto so mnou, dajte vediet. pojdeme na biku do PU, tam zajazdime a naspet. bude to slusna kopa km :-)

no ked to takto začne robiť viacero "bikerov", tak to už organizátori môžu úplne zabaliť... a nebudú žiadne maratony :-)
17€ nie je až tak veľa a ked vidíš, že za tým je kus roboty a času organizátorov, tak si myslím, že si takéto ocenenie zaslúžia...
12.09.2012 - 19:29:03
00
nie je to o obcerstvovackach ako pise peter nadomnou je to o zabezpeceni trate, zaplateni sluzieb ako je napr. RZP a podobne....
12.09.2012 - 20:22:18
00
tak zasa až takto dramaticky by som to nebral :)
mimochodom, jedna otázka mimo témy - jazdieva niekto ten singlík, čo je nad Kolačínom (križuje maratónsku trasu)?
13.09.2012 - 12:48:06
00
ved v poriadku, je mi jasne ze vsetko okolo zavodu treba zabezpecit a hlavne teda zaplatit. ale ja zavodit nejdem. tak naco by som mal platit ked nechcem pretekat? ci pojdem v sobotu na Inovec, budem doma alebo sa pojdem pozret do Puchova moze byt jedno. v kalnici som chcel pretetak platil som, v dubnici som pretekal tiez som platil. teraz pretekat nechcem tak ma nehajte na pokoji :-) vy zavodite, ide o Vas. drzim vsetkym palce
ked som videl kopec ludi na dubnicaku bez cisla, absolutne mi nevadili a nemal som blbe reci. radsej nech sa povozia ako sedet v krcme a chlastat. ach jaj mate len problemy ludia. co tu placete, mate jedlo, pitie, v cieli sa dobre najete. umyjete si bicykle, mozno nieco vyhrate v tombole, po zavode si pokecate,budete mat spomienky a hlavne si dobre zajazdite. vam to prajem. ale ze vam vadi niekto kto nechce pretekat to je tragicke..
13.09.2012 - 13:04:23
00
ved v poriadku, je mi jasne ze vsetko okolo zavodu treba zabezpecit a hlavne teda zaplatit. ale ja zavodit nejdem. tak naco by som mal platit ked nechcem pretekat? ci pojdem v sobotu na Inovec, budem doma alebo sa pojdem pozret do Puchova moze byt jedno. v kalnici som chcel pretetak platil som, v dubnici som pretekal tiez som platil. teraz pretekat nechcem tak ma nehajte na pokoji :-) vy zavodite, ide o Vas. drzim vsetkym palce
ked som videl kopec ludi na dubnicaku bez cisla, absolutne mi nevadili a nemal som blbe reci. radsej nech sa povozia ako sedet v krcme a chlastat. ach jaj mate len problemy ludia. co tu placete, mate jedlo, pitie, v cieli sa dobre najete. umyjete si bicykle, mozno nieco vyhrate v tombole, po zavode si pokecate,budete mat spomienky a hlavne si dobre zajazdite. vam to prajem. ale ze vam vadi niekto kto nechce pretekat to je tragicke..

Ja len dúfam, že sa takýto mudrlanti ako Ty nezačnú objavovať na maratonoch vo väčších počtoch...
Čo tým chceš povedať, že nejdeš závodiť? Ako že platiť majú len tí čo sa usilujú o prvé 3 miesta, ostatní si povieme, že nejdeme závodiť, tak neplaťme? Ved sa len tak povozme a možno nabudúci rok nebude žiadny maraton, lebo nakoniec bude platiacich cca 20 ľudí, čo majú šancu na bedňu vo svojich kategoriách?
Nikto Ti nekáže sedieť v krčme, ale ked už si ideš užiť trať, ktorú na ten deň niekto pripravil, zabezpečil RZP, regulovčíkov, policajtov, tak už si podľa mňa za to nejaké ocenenie zaslúži (v tomto prípade v predpredaji 14€) a tým vlastne vyjadríš svoju spokojnosť a naopak svoju nespokojnosť s podujatím vyjadríš tak, že nabudúci rok napr. neprídeš na podujatie, ktoré sa Ti nepáčilo...
13.09.2012 - 16:42:14
00
mars: ja jazdím nejaké singlíky nad kolačínom :D upresni troška :D
13.09.2012 - 17:00:21
00
Keď ideš maratónsku trať cez Kolačín, prejdeš na konci cez štvrť s novými domami a po chvíľke stúpania sa napojíš na rozbitú lesnú asfaltku - 90 st. zátačka doprava. Od tohoto miesta po cca 50m križuje asfaltku singlík, ktorý začína vyššie - oproti miestu, kde maratónska trať zchádza z tejto asfaltky do lesa (tiež zátačkou doprava).
Na singlíku je jeden padák, nad ktorý keď som sa dostal, tak som si to radšej rozmyslel :). By ma zaujímalo, kto to jazdí a na čom....
13.09.2012 - 17:14:43
00
no viem čo myslíš, išiel som tadiaľ iba peši ale podľa mňa to by sa dalo dať normálne na mojom biku ,,určite by som na to nepotreboval downhilák :D
13.09.2012 - 18:15:35
00
Mne sa lubia singlače v TN na Brezine celkom fajn sa tam jazdí len musí byť človek v strehu lebo vela ludí tam chodí behávať a prechádzať sa.
13.09.2012 - 22:00:28
00
Mne sa lubia singlače v TN na Brezine celkom fajn sa tam jazdí len musí byť človek v strehu lebo vela ludí tam chodí behávať a prechádzať sa.


hej tie si davam tak na koniec vyletu ked idem okolo alebo len tak ked nemam viac casu tam zbehnem a jeden so mminnule taky zarasteny objavil DH ckari slapali hore ja dolu a nakoniec som vysiel doluu za konštruktou
13.09.2012 - 22:03:00
00
tiež si myslím že by bolo lepšie ísť tam o deň-dva neskôr než zrovna v deň tej-danej akcie :) veď to značenie tam keď už nie úplne tak aspoň s časti ostane (keďže som zatiaľ nebol na žiadnom MTB maratóne neviem či býva trať značená páskou al. sprejom príp. inak :)), prejdeš si to v kľude a nikomu zavadzať nebudeš ;) a ak to aj značené nebude tak podľa profilu trasy si to zistíš hneď...
13.09.2012 - 23:07:32
00
preco by mali zavodit len prvi traja? hadam kazdy kto prisiel na maraton chce zavodit. ja som skoncil na maratone 60ty si myslis ze som nezavodil? snazil som sa ako som vedel. vobec nemyslim na prve miesta. keby som posledny tiez sa snazim lebo je to maraton. ked sa chcem len tak povozit tak nepojdem na maraton kde sa plati, ale sa s niekym dohodnem na spolocnom vyjazde a mozem sa vozit kazdy den. a ze mna napadlo ist do puchova sa pozriet ti nemusi vadit, ani o mne nebudes vediet. uz sa o tom nebavme lebo nato tu nie je nikto zvedavy.
radsej si nieco na vikend naplanujme, nejaky dlhy vyjazd rad sa pridam. len aby sa pocasie udobrilo, my sa tiez mozeme udobrit :-)
13.09.2012 - 23:15:22
00
ved v poriadku, je mi jasne ze vsetko okolo zavodu treba zabezpecit a hlavne teda zaplatit. ale ja zavodit nejdem. tak naco by som mal platit ked nechcem pretekat? ci pojdem v sobotu na Inovec, budem doma alebo sa pojdem pozret do Puchova moze byt jedno. v kalnici som chcel pretetak platil som, v dubnici som pretekal tiez som platil. teraz pretekat nechcem tak ma nehajte na pokoji :-) vy zavodite, ide o Vas. drzim vsetkym palce
ked som videl kopec ludi na dubnicaku bez cisla, absolutne mi nevadili a nemal som blbe reci. radsej nech sa povozia ako sedet v krcme a chlastat. ach jaj mate len problemy ludia. co tu placete, mate jedlo, pitie, v cieli sa dobre najete. umyjete si bicykle, mozno nieco vyhrate v tombole, po zavode si pokecate,budete mat spomienky a hlavne si dobre zajazdite. vam to prajem. ale ze vam vadi niekto kto nechce pretekat to je tragicke..

Tu trat si môzes kludne prejst hociktory iny den mimo maratonu a nevyuzivat pritom znacenie, regulovcikov prip. nedajboze RZP.
Potom je to v poriadku. Takto je to prinajmensom neseriozne.
Myslim, ze min. 50% platiacich ludi na maratonoch nepreteka, ale si uvedomuju, ze zato, ze môzu zazit maraton so vsetkou podporou a atmosferou je solidne sa niekomu nejakym spôsobom "odvdacit". V tomto pripade platbou.
Inak sa to nazyva aj elementarna slusnost....
Ine by to bolo, ak by si sa nejakym spôsobom dobrovolnicky podielal na zorganizovani podujatia - trebars znacenim casti trate. Potom by sa tvoj postoj dal pochopit.
14.09.2012 - 08:18:10
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up