Čo si myslíte o Velosprinte?
Mám len dobré skúsenosti 14% [ 4 ]
Mám len zlé skúsenosti 11% [ 3 ]
Mám aj dobré aj zlé skúsenosti 32% [ 9 ]
Nemám žiadne skúsenosti s týmto obchodom 43% [ 12 ]
Celkový počet hlasov : 28
K tvojej nespokojnosti mozem povedat tolko, za bike ste zaplatili zalohu s tym ze si v piatok pridete pre 2. Jeden bike ktory tu bol sa predal, bola to chyba to nepopierame vznikla komunikacnym sumom - co ta sice nemusi zaujimat ale stane sa. Mali sme objednanych viac tychto bikov na stvrtok takze problem by nevznikol. Bohuzial nam do piatku biky nedorazili dovozca ani kurierska sluzba nevedeli lokalizovat zasielku. Tak sa sef po vasej nespokojnosti rozhodol behnut do skladu a doniest ti bike, za ktory si zaplatil zalohu. Iny bike okrem toho jedineho co bol v predajni sme nemali!!! V pondelok si tu bol a povedal som ti ze tie biky by tu mali by pretoze tak nas informovala kurierska sluzba. Uz sme ti nevolali pretoze sme cakli na dodanie. Kedze biky nechodili ani v stredu - v utorok bol statny sviatok, zacali sme intenzivne hladat zasielu a kurier nam oznamil vo stvrtok ze zasielka sa stratila. Po tejto informacii som hned zdvihol telefon aby som ta o situacii informoval ale nikto mi nedvihal a na druhom cisle co bolo pri objednavke mi oznamili ze o bike nemas zaujem. Vzniknuta situacia nas mrzi viac ako teba, aj ked nevznikla nasou vinou. Vzdy sa snazime hladat riesenia k obojstrannej spokojnosti. Dufam ze po tomto vysvetleni situacie budeme moct v spolupraci pokracovat.
04.05.2007 - 14:24:59
00
Holt ako sa vravi, kazda minca ma dve strany....
04.05.2007 - 14:40:31
00
normalne by ma zaujimalo, kolko takych predavacov a vlastnikov bike shopov je tu zaregistrovanych, o ktorych obchodoch sa tu viedli diskusie :wink:
04.05.2007 - 14:56:25
00
normalne by ma zaujimalo, kolko takych predavacov a vlastnikov bike shopov je tu zaregistrovanych, o ktorych obchodoch sa tu viedli diskusie :wink:


vsetci :wink:
04.05.2007 - 15:07:18
00
pekne, ze sano to vysvetlil a zivot ide dalej ;)
04.05.2007 - 17:20:05
00
Ja som uz spokojny.. a mozem sa spytat ze ktory z tich predavacov je sensei?
05.05.2007 - 09:58:03
00
akoze chlapce nehnevaj sa na mna...pises tu o principoch a v konecnom dosledku ako som sa docital na inych strankach prides za tyzden do toho isteho shopu, ktory sa podla teba este prednedavnom k tebe zachoval ako si pisal "netaktne" a nechas im tam este o par tisic viac ( teda tvoj tato ) ...kedze si tam kupil bike znacky Haro ...zaseklo sa mi par mozgovych buniek...nechapem...
05.05.2007 - 10:45:59
00
Chcel by som poslať kladný hlas chlapom z Velosprintu :D, pri kúpe biku maximálna ochota, pri reklamacii takisto, sms aj telofón domov tiež v pohode, pri nákupoch profesionálny odborný prístup, zaregistroval som aj rozhovor v angličtine so zákazníkom :) taže tento popísaný prípad beriem s rezervou...určite by som to nevidel tak tragicky ako to vyzerá z prvého príspevku.
Držím Vám palce a veľa dobrých obchodov :lol:
05.05.2007 - 11:28:35
00
este zhruba pred dvoma rokmi si pamatam ako sa na mna chalani pozerali ked som chcel tesnenia a priestiky do prasata pre hfx deviny. teraz je to uz lepsie, aj ked na taky velky a odborny shop maju stale maly sortiment servisneho materialu :D
05.05.2007 - 11:47:29
00
hmm, urcite nemaju vsetko a vzdy a je zakon schvalnosti, ze to co idem kupit nemaju, ale to plati asi aj o inych obchodoch a inom tovare :)
05.05.2007 - 12:05:51
00
sak hovorim ze sa uz nehnevam na nich. pekne to vysvetlili a ja som stastny ze mi toho raptora predali lebo som si kupil lepsi... :lol:
05.05.2007 - 14:26:57
00
jAwbreAker:no vidiš :P
05.05.2007 - 16:19:21
00
nakoniec spokojnost pre vsetkych :D :D :D tak to ma byt :lol: :lol: :lol:
06.05.2007 - 00:00:36
00
keyboard_arrow_up