MTB tour KREMNICA - SKALKA

22.09.2012
MTB maratón
Kremnica (Slovensko)

Propozície, Výsledky, Reportáže
Neviem milos21 čo si na Skalke chcel porovnávať s Fatranom asi len šutre.Nebral by som ako negatívum štart z Kremnice,bolo to trochu iné ako ostatné akcie. Myslím že väčšina pretekárov si našla spôsob ako to vyriešiť. Mne skôr vadí to,že sa išli dve skoro identické kolá.Verím že by sa dlhá trať na Skalke dala postaviť podobne ako napr.v Granči.
Občerstvovačky boli fajn zásobené až do konca.
ps:dúfam že Skalka definitívne nahradí Prešov aj pre ďalšie sezóny.

to či bude Prešov, alebo nebude, to neviem, ale bo Skalka v CMS 2013. Či v nejakej sérii,alebo bez série, MTB tour Kremnica - Skalka 2013 bude .
26.09.2012 - 15:04:50
00
Maratón s asi najnižším počtom regulovčíkov. V prvom kole až dvoch, potom už nik, keďže sa nedalo zablúdiť :D A taktiež s najnižšou účasťou, hoci nebolo škaredé počasie :(

K tej účasti prispeli 2 podujatia v MTB - Púchov a v Banskej Bystrici dokonca 1 MTB ajedno na ceste. regulovčíci boli tam,kde ich trebalo, problémové miesta, aj napriek kvalitne vyznaceným miestam, pretože v tej rýchlosti si nemusíš všimnuť znacku a faborky,ako aj vápno na zemi.
26.09.2012 - 15:17:20
00
Aké MTB bolo v BB? Nemôžem to vygúgliť.
26.09.2012 - 17:43:19
00
nejaká akcia 22 km a este cosi, videl som plagat, robili to asi lyžiari, popri tom este dalsie sprievodné akcie. bolo to vylepené cez týždeň v RELAX centre na Skalke.
ale to je už za nami.
Ja ,ani poniektorí nehodnotime kvalitu podujatia ci je masa 400 a viac , alebo nie, ale podla toho, ci bolo kvalitne vyznacené, ci bolo na obcerstvovackach dost aj pre posledných,sprcha a v prípade nepriazne pocasia ci sa dá schovať,základný servis pred pretekmi na viditelnom mieste, náradie na obcerstvovackách, jazditelná trat, ci sa dá obiehat aj v kopci, aj v zjazde, ked singel tak nie moc dlhý skôr pre dvoch v prípade obehnutia, ci pretekári na prvích miestach sú aj financne motivovaný a v neposlednej rade aj od účastí známych mien, na to sa pýtajú sponzori a média, kto tam bude.Ďalej aby v prípade úrazu boli záchranári cím skorej na mieste, ktoré nám nahlásia, na to služil aj kilometrovník. Pochodil som po mnohých podujatiach aj vo svete aj doma. vieme co potrebuju cyklisti mať zabespečené.
U nás je na prvom mieste cyklista
sú podujatia , kde sa bludi, kde ti daju za 80 km O , a dokonca zazili sme aj nic,len pokrcenie plecami.

K našim pretekom, každý postreh je výtaný,kludne nám napíšte pokial máte dobrý nápad ako to vylepšiť.
26.09.2012 - 18:49:53
00
... ked singel tak nie moc dlhý skôr pre dvoch v prípade obehnutia, ..

singel pre dvoch?
inak co znamenalo "T" na listku do relaxcentra?
26.09.2012 - 20:16:22
00
T = thermall
26.09.2012 - 22:44:55
00
singel pre dvoch?
inak co znamenalo "T" na listku do relaxcentra?

nie moc dlhý, skôr širšie kde sa zmestia aspon dvaja v prípade obiehania. Závodníci to nemaju radi ked sa napríklad po defekte chces a máš na to dotiahnut dopredu . chodníčky zjazdíky mimo ciest ok, ale širšie .nieco podobné ako bolo pred 1 občerstvovackou pred hostincom . alebo na fatrane tkzv ANAKONDA. Tam sa dalo, bolo to siroké že sa dalo aj obiehať.
26.09.2012 - 22:45:23
00
Aké MTB bolo v BB? Nemôžem to vygúgliť.


V BB bolo toto + sprievodné podujatia k bežeckému BB maratónu

http://www.activeplanet.sk/index.php?option=com_content&view=article&id=156&lnk=

A keď som bol v nedeľu pozrieť na trati videl som bežať dosť cyklistov.
27.09.2012 - 07:41:49
00
Ahoj Roman, nevies ako je mozne ze nemam zaratany posledny vysledkok v SAO/CMC seria?Mam tam nulu...dakujem ak vies, aj ak nie :)
27.09.2012 - 22:06:22
00
Idem to pozrieť, spravuje to sao na základe podkladov z casomiery . zistím. Však si bol na 2 m na strednej 42 km
27.09.2012 - 22:24:08
00
Započítavalo sa len 10 pretekov, tak načo ešte absolvovať ďalšie. O rok treba tiež zohnať nejaké eurá na preteky. Ja patrím k tým čo šetria. Nešiel som už ani do Brezna.
11.10.2012 - 14:51:04
00
Myslím, že sa započítavalo 10 s najlepším bodovým výsledkom, tak je stále motivácia jazdiť ďalšie, ak niektorý technicky/kondične nevyšiel :)
11.10.2012 - 16:21:40
00
keyboard_arrow_up