no pripajam skore uzdravenie te zjazdy boli dost naročne aj ja som tam stratil 10-15 miest ale zdravie je na prvom mieste a najme ked človek si nemože dovolit niejky uraz v dnešnej dobe ked je živitelom rodiny
30.09.2012 - 08:31:17
00
Nepovedal by som že zjazdy boli náročné. Boli síce sakra rýchle, ale terén bol ako na diaľnici :) Ja síce jazdím pomaly ale takto na pretekoch ma akosi opúšťa pud sebazáchovy :). Inak pretek super, trať perfektná, počasie ideálne až na tú rannú kosu, a ja som sa konečne odhodlal aj na dlhú. Len by som vytkol tú stravu, keď som na tom tanieriku zbadal za hrsť (fakt doslova a do písmena za hrsť) špagiet tak ma to trošku dojalo, aj škôlkari dostávajú viac.
30.09.2012 - 10:13:49
00
nejake fotecky:
http://www.mtbpohronie.eu/galeacuterie---ostatneacute.html
30.09.2012 - 10:14:00
00
Nikto nikomu nekáže, aby jazdil ako zmyslov zbavený. Vždy je to len na "mne", aby som si zvážil, kade a či sa pustím. Každopádne skoré zotavenie bez následkov.
30.09.2012 - 10:14:02
00
Ju, chúďa, asi vysypalo na tých dvoch žľaboch, kde treba mať aj pri relatívne nízkej rýchlosti určitú silu na udržanie bicykla pod sebou. Navyše ich nebolo vidieť, idem a zrazu hop, hop v rýchlom slede.
30.09.2012 - 10:50:55
00
Takéto lúky sú vždy zradné a keď to tam pustí niketo neskúsený (napríklad tmax :-P), tak amen tma. Tie výkričníky tam neboli zo srandy.
30.09.2012 - 11:28:04
00
Nepovedal by som že zjazdy boli náročné. Boli síce sakra rýchle, ale terén bol ako na diaľnici :) Ja síce jazdím pomaly ale takto na pretekoch ma akosi opúšťa pud sebazáchovy :). Inak pretek super, trať perfektná, počasie ideálne až na tú rannú kosu, a ja som sa konečne odhodlal aj na dlhú. Len by som vytkol tú stravu, keď som na tom tanieriku zbadal za hrsť (fakt doslova a do písmena za hrsť) špagiet tak ma to trošku dojalo, aj škôlkari dostávajú viac.

No podla mna je tento typ zjazdu najhorsi. Ides po rovnej luke mastis (ja som mal maximalku 62) a staci dobre ukryta kolaj po motorkarovi alebo jama. Nakopne ta bike a uz tancujes. Ja som domaci a na luke s Pohanskeho alebo na zjazde zo Skaly som mal tiez par krat namale
30.09.2012 - 11:31:40
00
Na mále mali viac-menej všetci, keď hraníš, skôr či neskôr akoby "strácaš" kontrolu nad bikom. Moja MAX bola tesne pod 60km/h nemazal som maximálku, ale čo som sem-tam mrkol na tacháč, ukázalo mi to 58-59.
30.09.2012 - 11:35:02
00
No v tých zjazdoch bolo treba silné ruky, moje tenučké ma boleli tak že som sa skoro neudržal. To je tak ked mám polopevnú vidlu a idem rýchlosťou hodnou samovraha - moja maximálka 65. Treba hlavne poznať svoje limity. Ja som naposledy spadol keď som mal 6 rokov... ale aj na takého psa ako som ja raz dojde mráz
30.09.2012 - 11:38:15
00
Skore uzdravenie padlej dievčine. foto odo mňa http://alfireto.rajce.idnes.cz/29.9.2012_MTB_Brezno/
30.09.2012 - 12:08:59
00
No v tých zjazdoch bolo treba silné ruky, moje tenučké ma boleli tak že som sa skoro neudržal. To je tak ked mám polopevnú vidlu a idem rýchlosťou hodnou samovraha - moja maximálka 65. Treba hlavne poznať svoje limity. Ja som naposledy spadol keď som mal 6 rokov... ale aj na takého psa ako som ja raz dojde mráz

DiPi ja som paradoxne hodil tlamu den pred maratonom na tom kratkom "esicku" nad nemocnicou... Isiel som plny kotol vypalim z krovia a nejaky blb ukradol dosku cez odvodnovaci kanal. Nakrmil som vidlu na doraz a kotrmelec cez bike... Nastastie ziaden uraz len zlomena objimka na uzamknutie zadneho tlmica.
Apropo ako je kamoske? Hovoril som so susedom z horskej co je zbieral a ze vraj nic moc :(
30.09.2012 - 12:09:00
00
DiPi - nemôžeš si to brať za vinu,ona to proste neodhadla,nepoznala to,tie luky sú fakt veľmi zradne,ja som išla tiež viac ako 60km/h a mi trošku riťkou stískalo :) samozrejme ma to veľmi mrzí čo sa stalo a budem dúfať,že sa kočka z toho čo najskôr dostane a bez nejakých následkov :D budem jej veľmi držať palce :D

Maraton bol fajn,trošku chladno ráno,ale tak som to nejako rozdýchala :D značenie na trati bolo úplne skvelé,fakt asi nikde také početné nebolo :y: a to som tu išla prvýkrát a mala som trošku obavy z toho,že nepoznám trať,ale fakt to bolo super i regulovčíci.......v celku bolo všetko fajn,jedlo sa dalo zjesť,občerstvovačka v cieli nechýbala,hoci lepší by bol teplý čaj ako studená voda,ale neva.....sprchy fajn...výsledky tiež,tombola rýchla,žiaľ bez výhry :( ale tak nemôžem vyhrávať všetko :) stačí mi,že som opäť vyhrala HOBI trať :D

s mojou tohtoročnou sezonou ako začiatočníčka som spokojná,doma mám tri poháre a jeden veniec :) = 1x 3.miesto - Vlkohron, 1x 2.miesto - Hornohradský maraton, 2x 1. miesto - BB SNP a BREZNO :party: asi to aj oslávim :ninja:

Na začiatočníčku dobrá rýchlosť, takže budúci rok na strednú trať?
30.09.2012 - 13:08:58
00
moj prvy zavod /23km/. ale bolo to super 10 z 10 bodou. uz len zapracovat na kondicke a nabuduci rok to bude lepsie :rock:
30.09.2012 - 17:21:13
00
Ty si došiel 4-ty na tej 23-ke?
30.09.2012 - 18:12:34
00
jj koniec mi trosku nevisiel :D
30.09.2012 - 18:28:40
00
keyboard_arrow_up