Domotany budes cim dalej tym viac. Ci CUBE, CANNONDALE, TREK - vsetci budu mat v rovnakej cenovej kategorii priblizne rovnake bicykle a je uplne jedno, ktory si kupis.
Jeden bude mat lepsiu vidlu a slabsie brzdy, druhy tam da lepsie kluky a horsiu vidlu a tak dalej...
Vyskusaj, ktory ti sedi najlepsie a ak sa ti paci, tak ho zober.
Lebo este "objavis" SCOTT, PELLS, GIANT, HAIBIKE, LAPIERRE, FELT, FOCUS, GHOST, SPECIALIZED atd a vsetko to budu dobre bicykle.
Uvidis, po par mesiacoch dôjdes k tomuto zaveru sam.
Jedine, zeby si zariskoval a pockal na posledne kusy, kto da nejaku zaujimavu zlavu.
Ale to sa tiez môze velmi rychlo stat, ze uz nebude nic.
....a ak chces usetrit na dokupenie doplnkov a vystroje, zober ten CALIBER3.
10.10.2012 - 09:41:15
00
Domotany budes cim dalej tym viac. Ci CUBE, CANNONDALE, TREK - vsetci budu mat v rovnakej cenovej kategorii priblizne rovnake bicykle a je uplne jedno, ktory si kupis.
Jeden bude mat lepsiu vidlu a slabsie brzdy, druhy tam da lepsie kluky a horsiu vidlu a tak dalej...
Vyskusaj, ktory ti sedi najlepsie a ak sa ti paci, tak ho zober.
Lebo este "objavis" SCOTT, PELLS, GIANT, HAIBIKE, LAPIERRE, FELT, FOCUS, GHOST, SPECIALIZED atd a vsetko to budu dobre bicykle.
Uvidis, po par mesiacoch dôjdes k tomuto zaveru sam.
Jedine, zeby si zariskoval a pockal na posledne kusy, kto da nejaku zaujimavu zlavu.
Ale to sa tiez môze velmi rychlo stat, ze uz nebude nic.
....a ak chces usetrit na dokupenie doplnkov a vystroje, zober ten CALIBER3.


ako si napísal, domotaný budem stále viac, a či ušetrím 100 EUR alebo preplatím, nie je v zásade taká hrôza. a keď sa niečo dojekazí, tak sa vymení, resp. reklamuje. či? :) čakať na posledné kusy asi nebudem, vezmem čo sa mi páči s vedomím, že možno to bude neskôr lacnejšie, ale nie isté, ako si potom búchať hlavu o betón a zobrať to čo ostalo :) obrazne povedané samozrejme...
10.10.2012 - 10:03:50
00
Hlavne vyskusat. Nie kazdy ti geometriou sadne..
Ja som nakoniec kupil bike, ktory som v podstate moc nechcel a ani sa mi moc nepacil - ale sadol mi geometriou a bolo rozhodnute.
A dnes sa mi uz aj paci - co ine mi ostava.... :lol:
10.10.2012 - 10:07:14
00
biznismen: dobre rozmýšľaš, priam múdro. ;) Ak máš nejakú obľúbenú predajňu, zober bike od nich (určite Ti budú vedieť aj poradiť). Inak rozdiel medzi značkami nemusí byť len v technike, ale napr. aj v tom, ako sa stavajú k prípadnej reklamácii. O to viac je dobré mať dobré vzťahy s predajcom.
10.10.2012 - 10:10:47
00
S tymi reklamaciami, to je tiez na zvazenie.
Ak 100 € hore - dole nehra ulohu, mozno by som zvazoval bike s dobrou zarukou na ram...
10.10.2012 - 10:20:57
00
Hlavne vyskusat. Nie kazdy ti geometriou sadne..
Ja som nakoniec kupil bike, ktory som v podstate moc nechcel a ani sa mi moc nepacil - ale sadol mi geometriou a bolo rozhodnute.
A dnes sa mi uz aj paci - co ine mi ostava.... :lol:


tak teraz si ma naozaj pobavil, úprimne som sa zasmial. ja som takto dopadol už s viacerými vecami, počnúc dovolenkou, končiac telefónmi :D
10.10.2012 - 10:41:19
00
biznismen: dobre rozmýšľaš, priam múdro. ;) Ak máš nejakú obľúbenú predajňu, zober bike od nich (určite Ti budú vedieť aj poradiť). Inak rozdiel medzi značkami nemusí byť len v technike, ale napr. aj v tom, ako sa stavajú k prípadnej reklamácii. O to viac je dobré mať dobré vzťahy s predajcom.


dík, pochvalu si cením :) postup mám týmto pádom už asi vyriešený... len vybrať mašinu. ešte musím vyriešiť, kde ju budem skladovať. do spoločnej pivnice ho nechcem dávať :?:
10.10.2012 - 10:44:54
00
Ja stále stojím za RADONOM alebo canyon výbavovo schovaju aj cube za 1500€ alebo v posedej dobe sa začína objavovať aj transalp :)
10.10.2012 - 16:54:39
00
To je vsetko pekne, ale kde vyskusa, ci mu sedi geometria ???
11.10.2012 - 07:44:22
00
nikde. Preto sú radony lacnejšie ako ostatné,nedajú sa vyskúšať ale majú lepšie osadenie,keĎže je to cez net. Osobne v om nevidím nejaký problém, vrátane seba poznám 3 ludí ktorí kupovali bajk cez net (2xCanyon a 1xAuthog agang) a všetkým nám geometria sadla výborne...
14.10.2012 - 09:09:40
00
Yourself pridaj 1xCTM ;)
14.10.2012 - 12:37:13
00
ja som si tiez objednal canyon a spokojnost velka.vyskusat som nemal moznost ale skusal som skoro rovnaky ram od meridy tak to my kus pomohlo a sadol my dobre.pozeram ze uz maju zmeny na stranke a su tam nove madely na dalsi rok
14.10.2012 - 20:14:06
00
vyberal by som z tohoto:

http://www.bike-discount.de/shop/k1830/a78446/zr-race-6-0-sram.html

http://www.canyon.com/_cz/mountainbikes/bike.html?b=3008#tab-reiter2
14.10.2012 - 20:42:58
00
keyboard_arrow_up