@patooo skusal si?
nasledne sa mozes informovat ako sa to riesi, sami od seba nezacnu (hlavne ked nemaju podnet)
18.10.2012 - 11:54:39
00
lord: :y:
Dnes som bol za volantom vytoceny z debilov, ktori menia smer na poslednu chvilu a bez blinkra. Asi je to ohromne v mode a dnes im isla karta.


Naposledy upravil romanx dňa 18.10.2012 - 12:31:26, celkovo upravené 1 krát.

18.10.2012 - 11:54:57
00
Vcera som sa vracal z lesa, prechadzal som popod Vojensku nemocnicu okolo 18:30 a cez svetelnu krizovatku prechadzal rovno na SAV na zelenu. Prve auto odbocujuce vlavo mi nedalo prednost a druhe do mna vrazilo celne. Teraz lezim na Kramarach a pravdepodobne mi budu operovat plece, takze je po sezone. To auto, co ma zrazilo, uslo, ostal som lezat uprostred krizovatky v bezvedomi.


walec, prajem Ti aby si sa dal rychlo do poriadku

Ako sofer rozumiem co moze chvilka nepozornosti sposobit, na druhej strane ak niekto ujde od nehody a neposkytne pomoc - to by som trestal nepodmienecne. Dufam, ze si podal trestne oznamenie, ze mas aspon nejakych svedkov a ze toho zmrda najdu.
18.10.2012 - 12:05:35
00
Vcera som sa vracal z lesa, prechadzal som popod Vojensku nemocnicu okolo 18:30 a cez svetelnu krizovatku prechadzal rovno na SAV na zelenu. Prve auto odbocujuce vlavo mi nedalo prednost a druhe do mna vrazilo celne. Teraz lezim na Kramarach a pravdepodobne mi budu operovat plece, takze je po sezone. To auto, co ma zrazilo, uslo, ostal som lezat uprostred krizovatky v bezvedomi.

vcera sme planovali vyjazd ja som nemohol. toto je v ***** partaka mi zrazi auto. ;(
***** *****!!!...
18.10.2012 - 12:22:50
00
ja sa tiež chcem podeliť ... nedávno som v úlohe šoféra išiel v rannej špičke po meste - radlinského ulica a tam nejaký srandista na bajku (dokonca ktovie či nebol mesenger lebo mal taký podobný batoh) pumpoval bajkom z boka na bok ako keby špurtoval na chamsp elysées .. no ***** .. a za sebou blokoval nejakých 5-6 áut ... na takýchto len mokro aby ho šmyklo a niekto mu prejde cez hlavu

jéj my tu máme swear filter :)
18.10.2012 - 12:28:48
00
walec: uff, toto som prehliadol. Vela zdaru, nech si hned fit. Tymto zmrdom, co utecu z miesta nehody natvrdo basu.
18.10.2012 - 12:33:55
00
ja sa tiež chcem podeliť ... nedávno som v úlohe šoféra išiel v rannej špičke po meste - radlinského ulica a tam nejaký srandista na bajku (dokonca ktovie či nebol mesenger lebo mal taký podobný batoh) pumpoval bajkom z boka na bok ako keby špurtoval na chamsp elysées .. no **** .. a za sebou blokoval nejakých 5-6 áut ... na takýchto len mokro aby ho šmyklo a niekto mu prejde cez hlavu

jéj my tu máme swear filter :)


no neviem, blokoval aj protismer? nebolo ho kade obehnut? a ked ho smykne a ty ked ides za nim ho prejdes tak urcite dodrzujes bezpecny odstup? :)
18.10.2012 - 13:16:54
00
@patooo skusal si?
nasledne sa mozes informovat ako sa to riesi, sami od seba nezacnu (hlavne ked nemaju podnet)


Nie neskusal, ale s policajtami mam dost skusenosti a myslim si svoje o ich pristupe, cize je to pre mna uplne bezpredmetne im volat ze ma niekto ohrozil na ceste
18.10.2012 - 13:21:04
00
Dakujem vsetkym za podporu, zajtra mi budu operovat klucnu kost. Uz boli u mna vysetrovatelia, vinnika vypatrali, ku vsetkemu sa priznal. Ja som nevidel ani farbu, ani typ, ani znacku auta, nakolko svietil. Smerovku dolava tiez nedal.Ked som sa prebral na mieste nehody,vobec som nevedel, co sa stalo, kde som, ako sa volam. Vysvieteny som bol ako ufo, chlapik tvrdi, ze ma nevidel.
18.10.2012 - 13:27:48
00
walec, prajem Ti aby si sa dal rychlo do poriadku

Ako sofer rozumiem co moze chvilka nepozornosti sposobit, na druhej strane ak niekto ujde od nehody a neposkytne pomoc - to by som trestal nepodmienecne. Dufam, ze si podal trestne oznamenie, ze mas aspon nejakych svedkov a ze toho zmrda najdu.


Trestne oznamenie som zatial nedaval, svedkov tam bolo dost, ked som sa prebral, boli pri mne min. traja ludia.
18.10.2012 - 13:31:15
00
vinnika vypatrali

:nod: :y:
18.10.2012 - 13:38:14
00
na skripec s nim, na discovery zvykne ist dokument o muciacich nastrojoch z minulosti. pouzivat to teraz na prevychovu no myslim ze by to hodne zabralo :)
18.10.2012 - 13:54:34
00
Ahoj Miloš, tak Ti prajem, aby operácia dopadla úspešne a aby si sa dal skoro do poriadku. Kajo
18.10.2012 - 14:00:42
00
Tiež držím palce, snáď to bude čoskoro OK.
18.10.2012 - 19:02:41
00
Trestne oznamenie som zatial nedaval, svedkov tam bolo dost, ked som sa prebral, boli pri mne min. traja ludia.


Myslím, že ani nebude treba. Sám si podal na seba trestné oznámenie už len tým, že zdrhol od nehody, ktorú spôsobil a ty budeš práceneschopný viac ako týždeň, čo už sa pokladá za ublíženie na zdravý a ako trestný čin.
Rýchle uzdravenie do novej sezóny. :muscle:
18.10.2012 - 19:05:08
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Elektronika a svetlá / Svetlá)
keyboard_arrow_up