peckove fotecky!!! kolega si to tiez chce kupit

vozik uz mam nachystany.. krpec bude mat buducu sezonu zabavku
19.04.2012 - 19:24:31
00
ale aj rodicov nechapem, ze nic nepovedia tomu decku ked sa nepozre ani doprava ani dolava a leti krizom cez cestu... keby pred vsetkymi detvakmi pre istotu nebrzdim tak uz par z nich skonci pod kolesami
19.04.2012 - 19:27:29
00
hmmm...

http://hokej.cz/index.php?lng=CZ&view=clanek&id=57386
04.06.2012 - 19:50:53
00
vela z nas sme tu vodici a urcite aj vam prekaza cyklista na ceste. Hlavne male deti ide si to kade tade. Opatrnosti nieje nikdy dost a preto ked som za volantom radsej pockam kym prejde auto oproti a cyklistu predbehnem az potom. Ale aj ja som cyklista. No niekedy sa najdu na ceste tak arogantny vodici ze ked vidi cyklistu na ceste ako keby si zavrel oci. Ale na vsetko sa da zviknut. No zviknut si nato co sa mi stalo asi pred troma tyznami sa neda. Isiel som po ceste. Frekventovana ulica ale bolo to dve hodiny po polnoci takze auto tam nebolo ziadne. Nejaky debil parkoval v protismere pozdlzne medzi autami. Ja som sa blizil k jeho autu nastartoval vycuval a nasmeroval si to rovno namna. Keby som nevybehol na chodnik tak ma zrazi. Na krizovatke niekto zrazil moju mamu. Isla na bicykli a mala prednot. Niekto ju sejmol na aute a z miesta usiel. Mama skoncila v nemocnici zo zlomenou rukou a slabsim otrasom mozgu. Ked spadla na zem nikto prinej nezastavil a nepomohol jej. Vynnik sa samozrejme nenasiel.
26.11.2012 - 13:56:43
00
myslím že je to dvojsečné- nedá sa povedať že by boli vinní cyklisti alebo vodiči. Extrémne prípady však existujú na oboch stranách preto si treba dávať pozor či už za volantom alebo za rajdami...osobne aj trikrát pozerám pri prechode cez cestu na bajku či nič nejde a keĎ som za volantom aj keď som na hlavnej tak pred križovatkou väčšinou spomalujem....
26.11.2012 - 18:51:21
00
keyboard_arrow_up