na bikerov kaslat ale co tie korene stromov, musia trpet :D
10.01.2013 - 12:33:19
00
OT: pri jazde po lade bez hrotov som si vsimol, ze mi spravidla ustreli zadne koleso, mate tiez taku skusenost?

Toto platí pri vodorovnej rovine. Ja som minule vyšiel na naklonenú rovinu /kolmo na smer mojej jazdy/ a ustrelilo mi tak predné ako aj zadné a to tak "promtneô, že som si ani neprdol, niet ešte vypol tretry. A to som šiel asi tak 8 km/h. bedrový kĺb som tak udrel /okrem iných častí tela/ že som z fleku objednal hroty.
10.01.2013 - 13:04:13
00
66peter: mne na takto krivej poľadovici strelilo zadné ako z praku a to som šiel štýlom zdochnuté kura - 10km/h a smrť v očiach :) To bolo okolo vianoc keď bola prvotriedna poľadovica, za 1 deň som z nôh spadol asi 4x a z bajku skoro 2x.
Z bajku som nespadol 15 rokov a nemienim to kombo zlomiť
EDIT: ako dlho trvá vypnúť tretru? Som nad nimi rozmýšľal ale keby som nemohol rýchlo vystrčiť nohu do boku tak by to mojej bezpečnosti nepridalo...
10.01.2013 - 19:32:20
00
njn, viem ze ked chalani sli dh pretek zimny v jasnej tak to vyslovene zakazane bolo, bo tam bol start po 4 na trati vyradovacim sposobom a uz tak to bolo dost "destruction derby"
preto sa pytam ci to tam nieje zakazane, na maratone sa ti tiez moze lahko stat ze s tym po niekom prejdes

Original hroty strcia z plasta cca 1 - 2mm a a priemer hrotu nebude viac ako 2 mm takze tie tvoje su " ultramegabrutal" šruby :-) a tie by pokusali nohu asi viac ako pitbul.
10.01.2013 - 20:01:54
00
Konečne som vytiahol hroty z pivnice. Rok som ich nevidel, tak som si myslel, že trčia viac, ale trčia len do 3 mm :D Dúfam, že ich pôjdem konečne testnúť, hlavne pre maratónske použitie. Na domácke radovánky a výletiky v pohode, len či sa maratóne uplatnia. Uvidím nakoniec, aký stav trate budú blaváci hlásiť :lol:
11.01.2013 - 19:09:10
00
kks ja by som na maratone umrel aj normal v lete, nieto sa este pretlacat s hrotmi na snehu :) .. radsej by som 2-3 papule hodil :D
11.01.2013 - 19:11:23
00
Na maratóne by som sa bál hlavne defektu, takto podomácky pravdepodobnejšie. A meniť duši v zime? S tými hrotmi? A tie drôtené "úžovky"? Ešte strata pohodlia ak prihustím. Zvýšený odpor a hmotnosť by som dal osobne na druhú koľaj. Vravím, maratón je niečo iné ako také to domáce bláznenie po okolí. Radšej nahodím teraz ako potom pred maratónom a budem ujovať, že je to bola ujovina :D Rozhodnem sa podľa stavu trate, či budú špeciálne podmienky, teraz skúsim pochodiť s hrotmi :) No ak by boli ozaj "perfektné" podmienky tak by si nehodil 2-3 papule, ale po 1 km a 10 papulí by si sa na to vykašľal :lol:
12.01.2013 - 00:20:42
00
andrej25 a iný s origoš plášťami, nezaznamenali ste tento problém? http://www.bike-forum.cz/fotogalerie/kola-a-komponenty/detail-40707.html že vyvaklené hroty, ktoré zapadli dnu = strata funkcie
17.01.2013 - 21:51:34
00
Už 9 rokov mám bez nejakých problémov toto: http://mtbs.cz/clanek/test-kenda-klondike-zimni-gumy/kategorie/testy-recenze
17.01.2013 - 22:06:24
00
absolutne bez problemov, akurat mi chyba nejaky ten hrot
pre upresnenie dodam, ze s hrotmi jazdim iba ked uz nie je mozne inak, a asfalt zazivaju minimalne, kedze byvam na dedine kde zimna udrzba ciest nie je prave ukazkova - kym pridem do terenu spravidla sa asfaltu ani nedotknu
18.01.2013 - 08:35:13
00
keyboard_arrow_up