a este ma napadlo-na to je zvoncek,ale ten som aj ja odinstaloval,takze nabuduce poriadne zrucat... :)
25.05.2007 - 09:38:55
00
takyto nejaky zvoncek zeby som si zaobstaral? na toho propheta ako stvoreny

Prílohy:

69dc_12.JPG
69dc_12.JPG 49.64 KiB thumb_up0thumb_down

25.05.2007 - 09:59:31
00
to je asi vsade tak ludia ani nevedia ze chodnik je rozdeleny na dve casti a jedna z nich je pre cyklistov a vobec si nepozeraju znacky
25.05.2007 - 10:07:25
00
co s takymi blbcami narobite??? to uz je nas osud.. mna to tiez serie, na biku ich sekam v 20-30 pri malych detoch brzdim, to by som zabil, keby to zrazim a za to mi to nestoji.. ked niekto hubuje bud ignoracia, alebo par ostrych slovicok... nestoji mi za to sa s nimi hadat.. nic tym nevyriesis...
25.05.2007 - 10:11:09
00
Akože som nič nespravil, vyhodnotil som najlepšiu možnú trasu ako okolo nich prejst, ísť pomedzi nich, snád mi chceš povedať že ty by si zastavil a začal vysvetlovať že tam nemajú čo robiť, to by som neprešiel ani sto metrov a bol by večer, toľko ľudí tam je.


Takze nabuduce budes postupovat rovnako? Drzim palec. Ja niesom svetuskar, v takychto pripadoch ukazujem fakera, nadavam alebo vysvetlujem, podla nalady a vyznosti situacie, ale zrazke sa vyhnem na 200%. A musim priznat, ze som dost ovplivneny tou vcerajsou burackou motorkara, prave som cital, ze to chalal nezvladol ...
25.05.2007 - 10:19:01
00
lagonda: nie niesom magor, určite každeho taketo niečo poznačí ale zastavovať určite nebudem, to by som sa nikam nedostal. Asi pôjdem pomalšie a budem rozmýšlať aj za tupcov čo budu predomnou. :oops:
25.05.2007 - 10:46:09
00
ale robit im este viac napriek ako to spider207 napisal-to nevedie nikam a je to detinske..

súhlasím.. zbytočne sa nehádam, skôr to ignorujem (aj keď aj ja som len človek a mám svoje hranice), ale tá tetka.. nepoviem keby sme ju ožíhli pri 40-ke a išla by po správnom chodníku.. tých 10-15km/h som myslím celkom pekne ešte nadsadil, proste sme išli total light tempom, kecali sme.. obídeme tetku a tá začne zjapať ako zmyslov zbavená (ale fakt ktovie či niečo v sebe nemala, ale v takom veku?? :oops: ).. proste sme sa nad tým pousmiali a ignorovali ju.. ale stále mala nejaké problémy, tak sme si povedali - keď zjape, tak nech má aspoň dôvod.. a v podstate ani ten nemala, síce sme okolo nej prefrčali, ale stále bola na cestičke pre cyklistov a tam NEMALA čo robiť.. a prefrčali samo s rozumným odstupom, nie že ju nádodou sudnám :wink: tak či onak mi ale nepripadala čistá, ked okolo Teba prejde biker fakt možno tých 10km/h tak mi nehovor, že budeš po ňom zjapať, nadávať a vyhrážať sa policajtami (najmä ked bola tam kde nemala byť)
25.05.2007 - 10:52:42
00
No chalani, to vam ani nehovorim o cyklistickom chodniku v KE. Tam proste vzdy su ludia...a hlavne zeny co maju stekle, ale oni za to nemozu, tie ciastocne chapem, pretoze na hlavnej su tie sproste kachlicky, tamad fakt zena so steklami chodit nemoze, lebo sa kazdych 10 metrov potkne.
Ale aj tak tam chodi plno ludi, na biku ich treba obehovat lebo sa neuhnu ani za pana...minule som ale videl ako jedni chalani tamad isli dost rychlo a vbehlo mu do cesty asi 3 rocne decko...zrazili sa - bike kotrmelec - rider kotrmelec - decko plac....nastastie sa nikomu nic nestalo....
25.05.2007 - 14:36:15
00
...a hlavne zeny co maju stekle, ale oni za to nemozu, tie ciastocne chapem, pretoze na hlavnej su tie sproste kachlicky, tamad fakt zena so steklami chodit nemoze, lebo sa kazdych 10 metrov potkne.


"stekle" :lol: :lol: :lol:

s chodcami je to tazko, skratka treba davat pozor.

Ja som mal minule nervy, ked som isiel autom z prace a v jednosmerke, vedla ktorej vedie cyklo-chodnik aj chodnik pre chodcov, ktory je raz taky siroky ako cesta sa mi zase motala cyklistka a cudovala sa,ze preco trubim...

mimochodom dalsi murphyho zakon by mohol byt,...ze pokial je chodnik rozdeleny pruhom na dva: jeden pre chodcov a druhy pre cyklistov, chodci sa budu zarucene vzdy motat v tom nespravnom.
25.05.2007 - 14:43:38
00
vzdy ked pri cykl. chodniku vidim nejake male decko alebo zenu s kocikom, tak spomalim a dost nasiroko ich obidem..... na ostatnych seriem... uz mam dost kluckovania pomedzi ludi .. stacilo sa mi raz zdrbat, ked som kvoli obchadzaniu vosiel prednym kolesom do kolajnice...tolko sprostych slov som asi v zivote nepovedal... a vsetci zo skupinky, ktoru som obchadzal na mna cumeli ako bager na trvdu hlinu...
25.05.2007 - 14:46:08
00
a vsetci zo skupinky, ktoru som obchadzal na mna cumeli ako bager na trvdu hlinu...


:D :shock: dost dobre...

Inac, u nas mame tiez niekolko km cyklochodnikov a vidim, ze ludia su blbi vsade. Chovaju sa presne rovnako-hlavne ze pri kazdom z tych cyklochodnikov su chodniky klasicke, pre chodcov. Najlepsie je im pekne tvrdo dohovorit...aby si uvedomili kde s prechadzaju:)
25.05.2007 - 15:09:13
00
ale to mozes hovorit... jak keby si hrach na stenu hadzal... idiot ostane idiotom
25.05.2007 - 15:12:20
00
ak je na blizku cyklisticky chodnik, pesiaci chodia ZASADNE po nom. vid chodnik v KE smer loky -> baranok... na jednej strane cesty je chodnik pre cyklistov, na druhej pre chodcov... chodci ale idu vzdy a ZASADNE po cyklistickom..

a presne ako bolo povedane. ak sa ozves tak nakoniec si k**** ty ze sa vobec ozyvas

Pravda! Este lepsí príklad je podla mňa samotná hlavná ulica v KE. Tam je na chodník pre cyklistov vždy plný ľudí. :x Chápem, že ženám sa na kachličkách zasekávajú opätky, ale aj tak...
25.05.2007 - 15:14:34
00
Ono to zase nie je až také čiernobiele.
Ak sa vám chce, hoďte oko na toto:
http://zoltannemeth.blog.sme.sk/c/96948 ... posob.html

To len pre objektivitu.
A k tým predeleným chodníkom. Stačí sa pozrieť, napríklad, do Trnavy a tam sa to mieša jedna radosť. Je to o ohľaduplnosti a chladnej hlave...
25.05.2007 - 15:26:30
00
na bajkovani je najlepsie ze ked clovek spravi chybu tak si to odsere (zvacsa) on sam... nie ako futbal alebo ine viac timovo orientovane veci

preto ked zbadam cokolvek v smere mojej cesty co by mohlo byt potencialne nebezpecenstvo pre mna alebo ja pre tu vec, cloveka...
spomalim aj ked si pokazim zazitok z kvalitnaho zjazdu a stratim rychlost...

neviem ako vy ale vzdy mam depky z deciek... jednak je to najviac nevyspytatelny ucastnik a druhak zrazis to a nemusi to uz rozchodit...
25.05.2007 - 15:53:30
00
keyboard_arrow_up