Sory za mierny off topic. Buďte radi, že vo vašom meste je aspoň nejaký cyklo chodník, vo Zvolene je bačov chanč. Toľko ospevovaný cyklo chodník ZV-BB je kostitrasový humus- násyp umelého koryta Hrona skrížený s normálnymi cestami 2.triedy. To už radšej horami dolami. Priamo v meste na námestí cca 400x100m je zákaz jazdy na bicykli, dostať sa do mesta z niektorých sídlisk bez zosadnutia s bajku kvôli E571 a potom aj E77 (ťah BA-KE, ťah Šahy-Zv) a neuveriteľnej premávke na nej je na 95% nemožné (na 10% riskuješ svoj krk). A keď predbieham autá vo veľmi častej zápche v centre mesta tak sa na mňa dívajú ako na vraha.
25.05.2007 - 17:41:50
00
V Trenčíne máme 0 km cyklo chodníkov takže takéto problémy nemáme :lol:
25.05.2007 - 17:42:19
00
Ono to zase nie je až také čiernobiele.
Ak sa vám chce, hoďte oko na toto:
http://zoltannemeth.blog.sme.sk/c/96948 ... posob.html

no a takéto mamičky potom chodia po cestičkách pre cyklistov.. a opäť nadávajú na nás - cyklistov..
25.05.2007 - 17:50:52
00
no takze ani u nas v PE nemame cyklochodniky, ale uz aj ked idem po vale, a to chodim po nom malicko, bo zla cesta, alebo po nejakej ceste a ludia bud idu v protismere, pretoze sa im nechce ist na druhu stranu, ze vraj budu zachvilu odbocovat aj tak, tak im to patrne dam najavo, na tom vale to vyzera: pockam, dokym sa neuhnu, aj ked zjapem na nich a uz 10-15 m pred nimi bucham prehadzovackou, aby aspon nieco poculi, a ked sa rozbieham a predbieham ich, tak pekne na blizko, a tie slova, ziadne nadavky, len trocha poucne....

a ten proti smer, to len hucim na nich, vypadnite na druhu stranu, stari mladi, decko, nedecko, kazdemu... :evil:
25.05.2007 - 20:44:46
00
Ked uz sme pri tom, neviete o nejakom prostiredku na bajk napr. zvoncek, ale nech to nevyzera ako keby ze mam 6r. ? Lebo tuna v KE vazne debili a pokrikovat po nich nebudem :oops:
25.05.2007 - 21:48:45
00
Ked uz sme pri tom, neviete o nejakom prostiredku na bajk napr. zvoncek, ale nech to nevyzera ako keby ze mam 6r. ? Lebo tuna v KE vazne debili a pokrikovat po nich nebudem :oops:
noa? ja som mal na starom biku normalne zvoncek...a asi si dam aj na tento...nahodou je flip vozit na rajdoch zvoncek :)
25.05.2007 - 22:10:26
00
Myslim si, ze nie su sprosti chodci a mudri jazdci. To je o inom.
Co si mam mysliet, ak hobbici prechadzaju na krizovatkach na cervenu?
Je to o.k?
25.05.2007 - 22:49:06
00
Ono to zase nie je až také čiernobiele.
Ak sa vám chce, hoďte oko na toto:
http://zoltannemeth.blog.sme.sk/c/96948 ... posob.html

To len pre objektivitu.
A k tým predeleným chodníkom. Stačí sa pozrieť, napríklad, do Trnavy a tam sa to mieša jedna radosť. Je to o ohľaduplnosti a chladnej hlave...

kazdy triezvo uvazujuci clovek tusi ze to co spravili na hradzi je uplna *****... krasnym dokazom je opatovne napajanie sa cyklistickeho chodniku(ktory ma snad 200m) pri cisticke spat na hradzu smerom ku dostihovej kde treba pustit "protismer", 40m po hradzi, nasledne "zliezanie" z hradze a "pustanie protismeru" na cyklisticky chodnik ktory ma dalsich 150m, pustenie "protismeru", povinnych 10 metrov po hradzi a znovu "pustanie protismeru" len aby si sa mohol vratit na cyklisticky chodnik ktory ma dlzku snad 100m.
ked nic ine tak "prakticki" korculiari chodia "spodom"/cyklistickym chodnikom (ak idu v smere kedy netreba pustit "protismer) kde maju chodit cyklisti uz len pre to ze tam je hladsi povrch. to ze tam chodia mamicky s kocikmi uz borec v blogu nenafotil :lol:
nemozes porovnavat cyklisticky chodnik ktory vznikol ako nahrada za cyklisticky chodnik ktory sa premenil na parkovacie miesta a ucelovu komunikaciu.
v kazdom pripade hradza je kapitola sama o sebe. ti co sa tam raz za cas idu pozriet na pekne zadky tak vedia ze na hradzi su cyklisti urcite mensi problem ako korculiari.
25.05.2007 - 23:55:49
00
... na hradzi su cyklisti urcite mensi problem ako korculiari.

prečo? pár krát som nabehol na korčuliach a nevidel som žiaden problém. skôr ma prekvapuje, ako môže neakého cyklistu baviť bicyklovanie po hrádzi
26.05.2007 - 03:12:17
00
....skôr ma prekvapuje, ako môže neakého cyklistu baviť bicyklovanie po hrádzi

Aj mna to prekvapuje. Jazda po hradzi je pre slecinky.
26.05.2007 - 07:29:11
00
Páni treba vybehnúť do hory alebo lesa a máte po probléme.
Čím hlbšie do lesa, tým menej chodcov. :wink:
26.05.2007 - 07:33:16
00
Nad zvončekom sa niektorí uškŕňate, ale mne pomohol v X prípadoch (až na 1 cyklistu s mp3jkou). Okrem chodcov si "prezváňam" preventívne aj v medvedích zónach. Radšej nech ma začuje a zmizne, ako sa máme navzájom prekvapovať.
Tých pár gramov navyše za to stojí.
26.05.2007 - 08:35:38
00
....skôr ma prekvapuje, ako môže neakého cyklistu baviť bicyklovanie po hrádzi

Aj mna to prekvapuje. Jazda po hradzi je pre slecinky.


na kondicku je to v pohode
26.05.2007 - 13:18:46
00
Ja som dnes sundal v Blave pri Zvaracaku cyklistu :oops: Nastastie sa nic vazne nestalo...
26.05.2007 - 16:53:44
00
...skôr ma prekvapuje, ako môže neakého cyklistu baviť bicyklovanie po hrádzi


aj ja občas zabehnem len tak na Vodné dielo v ZA.. keď sa chcem len tak light prevetrať, tak je to úplne v poho...
26.05.2007 - 18:41:04
00
keyboard_arrow_up