... A teraz sa mozete do mna pustit :)

Nie som predajca ale tu tvoju verziu nepocujem prvykrat. To ze niekto uvedie na volny trh OEM komponenty je asi neseriozne, ale co sa tyka zakaznikov cena rozhoduje :( Je mi jasne ze je to pre Vas konkurencia ale s tym sa budete musiet vysporiadat, lebo viem s akymi marzami sa pracuje. Len mi nieje jasne preco takuto cestu si nenasiel nik z predajcov na Slovensku.
28.05.2007 - 14:29:09
00
o OEM produktoch pomlcim...ponukaju sa aj na Slovensku...a neponukaju ich ziadne e-shopy
28.05.2007 - 14:33:03
00
o OEM produktoch pomlcim...ponukaju sa aj na Slovensku...a neponukaju ich ziadne e-shopy

O tom asi vieme ale ceny na Sk sa aj tak nedaju porovnat s cenami CZ a pricina je asi tam ze hamty hamty nech mam viac jak tamti. :shock: lebo niekomu staci marza 15% a niekomu je malo 100%. A vopred sa ospravedlnujem vsetkym poctivim a serioznym predajcom. :wink:
28.05.2007 - 14:38:45
00
Inak preco v Cechach spolahlivo funguje mnozstvo e-shopov spolu aj s kamennymi obchodmi dokopy, pritom tam maju super ceny...
28.05.2007 - 17:39:20
00
otazka:
Inak preco v Cechach spolahlivo funguje mnozstvo e-shopov spolu aj s kamennymi obchodmi dokopy, pritom tam maju super ceny...


odpoved:
...a pricina je asi tam ze hamty hamty nech mam viac jak tamti. :shock: lebo niekomu staci marza 15% a niekomu je malo 100%...
28.05.2007 - 17:52:56
00
lebo niekomu staci marza 15% a niekomu je malo 100%. A vopred sa ospravedlnujem vsetkym poctivim a serioznym predajcom. :wink:


no neviem kto by začal podnikať s víziou 15%-nej marže ale zdravý človek určite nie :cry:
28.05.2007 - 17:55:12
00
Inak preco v Cechach spolahlivo funguje mnozstvo e-shopov spolu aj s kamennymi obchodmi dokopy, pritom tam maju super ceny...

Hm, čechy! Maju raz tolko obyvatelov ako SR, ale 4x taky obrat ak v SR na velomaterial. To ale neznamena, ze ak by u nas vzrastol obrat, ze sa predajcovia u nas umravnia. To je o filozofii podnikania. A ta je zial u nas iba kratkodoba.
28.05.2007 - 18:05:37
00
Pre rasta - diky za zelanie zdravia, zide sa, nikdy ho niet dostatok! K cenam v AT - http://www.bikersbest.com/, kde je RR jednoznacne za 42,95 € a ziadnych 25 ... Ak mas sa Tvojej krabici koncovku 720, tak si bud isty, ze nemas TRIPLE compound, ale starinku ... Drzim Ti palce v minani love za bike, kludne v akejkolvek predajni, ja doprajem kazdemu a ak dovolis, my zas budeme robit to, co uzname za vhodne, OK? Vzhladom na to ze Tvoj prispevok je napisany podozrivo tendencne, tak by som sa vobec necudoval, ak by za tym bol uplne iny umysel, ale ver, my to ustojime! A ak sa smejes, tak som rad, ze som Ti zlepsil naladu! Mozem si dat potom aspon malu + :lol:
28.05.2007 - 19:58:25
00
lebo niekomu staci marza 15% a niekomu je malo 100%. A vopred sa ospravedlnujem vsetkym poctivim a serioznym predajcom. :wink:


no neviem kto by začal podnikať s víziou 15%-nej marže ale zdravý človek určite nie :cry:


Mýliš sa. V počítačovej brandži to býva od 8% vyššie.(nekecám)
28.05.2007 - 20:35:41
00
titan neviem načo linkuješ tento stor tam nekupujem ale to je jedno.Ver tomu že mám RR Triple na jedom biku a NN triple na dalších dvoch.Nemusíš sa báť že sa v tom nevyznám ver tomu že dokonale. Robte čo uznáte za vhodné to je samozrejme vaše právo len sa sem potom nechoď vyplakávať buď takej lásky.Príspevok nie je písaný tendenčne ale konkrétne na Vás keď si sa ozval a to je rozdiel.In umýsel ako poukázanie na Tvoje vyplakávanie v tom nebol. Pusu si nechaj pre manželku :P Na krabici mám koncovku 25 Eur teda mal som než išla do koša keby som vedel tak si ju nechám a odfotím ti to.Takto aspoň prikladám fotku stariniek nech sa páči. :D
28.05.2007 - 20:46:05
00
Linku som Ti dal preto, lebo je to linka oficialneho dovozcu plastov do Rakuska aj s odporucanou cenou ... Pri vsetkej ucte k nasim AT kolegom, jednoducho taka marza ani v ich predajnych cenach nie je, aby si kupil ten plast za taku cenu. Ozi - myslim, ze kazdy by rad dostal linku, alebo adresu tej predajne vo Viedni, urcite by si viaceri chceli lacno nakupit ... Som rad, ze sa v tychto veciach vyznas a preto by urcite viaceri Tvoje odporucanie chceli vyuzit! Tesim sa na kontakt. Dakujeme ze teda mozeme pokracovat v tom, co sme zacali (inak by som zajtra musel zostat doma ...) a este jednu prosbu by som teda mal - ak samozrejme mozem - rad by som tu teda na tomto fore ostal a slubujem, ze uz nebudem vyplakavat, cestne pionierske! Nevolam sa Paviel a pri vsetkej ucte Ti nedavam pusinku, ale sebe plusku, malu, co je taky maly rozdiel (asi taky ako v tych plastoch za 25 € ... :roll: ), , lebo som Ti zlepsil naladu ... :), ked sa este stale smejes, hoci z tych poslednych riadkov, to uz akosi opada. Daj vediet, poslem Ti opat nieco :D
28.05.2007 - 22:28:08
00
titan:

http://www.bikestore.cc/product_info.ph ... /2540.html
28.05.2007 - 22:46:01
00
Dikes
28.05.2007 - 22:47:53
00
titan, myslel som si, ze sa len robite, ale vy budete naozaj skameneli. neuznate si, ironicky poukazujete proti niecomu, co je mnohym, co sa tomu aspon minimalne venuju, jasne. ukazovat v uzavretej skupinke predavacov na odpadlikov, ktori z nejakeho dovodu nechcu pokracovat v ryzovani, lebo pochopili, ze cas plynie a s nim sa aj menia podmienky, je komicke a smutne zaroven. nemyslim si ze by rasto a aj ostatni chceli kamennym obchodom zle, pretoze my ostatni si proste cestu k lacnejsim nakupom najdeme. naopak, len poukazujeme, ze uspesna doba vasho zmyslania uz bola a s velkou pravdepodobnostou sa nevrati a ked to nepochopite tak pojdete ku dnu. vlastne ani neviem z ktorej predajne si ty, ale je mi to jedno. je vas viac takych a je prirodzene ze firmy vznikaju a zanikaju...
29.05.2007 - 00:58:51
00
titan ver čomu chceš ja mám ten plášť doma a nemusim ti nič dokazovať mne je to úplne jedno či veríš alebo nie.Smejem sa stále a aj sa budem.
... presne ako píšeš nechcem kamenným obchodom zle ale buď sa prispôsobia alebo nie to je ich vec.Titan kludne chodievaj sem na fórum kledne aj vyplakávaj mne je to jedno ale potom sa nečuduj reakciám.Čakám na reakciu k fotke starinky čo som ti priložil.Je to starinka že? :lol:
29.05.2007 - 07:19:01
00
keyboard_arrow_up