titan, jeden priklad za vsetky- kupoval som v aprili komponenty z CR. Salter XT, kluky XT, smyk LX, rohy WCS, rohy Amoeba Scud, brzdy Avid SD 5. Kurierovi som zaplatil cca 8800 Sk, teraz som si to spocital kolko by ma to stalo v SR. Napocital som 14 300 Sk a to som pozeral ceny v e shopoch. Uz ti to dochadza?
29.05.2007 - 10:27:48
00
Skusme sa na to vsak pozriet z druhej strany. Titan mozno neprihadzuje az take nehorazne marze. Ohana sa oficialnymi cenami dovozcov. No mozno vsak bude chyba prave tu, nakupuje u drahych dovozcov. Dam priklad zo svojho pracovneho prostredia. Predajom hydroxidu draselneho vo velkom sa na Slovensku zaoberaju 3 firmy. Ostatne, co predavaju v malom aj tak nakupuju u nich. Cenove rozdiely medzi slovenskymi dovozcami (aj tak s to len zastupenia zahranicnych firiem) su male, avsak vzhladom na mnozstvo a kilovu cenu to vie urobit nejaku sumu. Problem vsak je, ze na svete je par velkovyrobcov (paralela so Sram, Shimano, Campa a ine), ktori mi daju pokojne aj tretinovu ponuku (aj ked musim kupit minimalne napriklad 20 ton) alebo mi staci skocit za nemeckym dovozcom, ktory mi da polovicnu cenu. Takze titan, ak som trafil, tak asi by bolo dobre popytat sa aj inde, pripadne zatlacit na dovozcu, ak nie, potom sa nediv, ze ludia sami oslovuju ceske, rakuske, nemecke a ine obchody - dodavatelov.
29.05.2007 - 10:38:34
00
no pekne, neviem ale podla mna tu nie je nikto, kto nevedel, ze v kamennom obchode si nedavaju 10-15 percent. to su ine palky. ist dole?? je to riziko, no ked bude cena bezkonkurencna bude vacsi obrat a tym aj zisk.. ale ja som neni manazer... inak podla mna to je vec nazoru ci to niekto berie ako hanbu kamenakom alebo svoju vynaliezavost. a mnozstvo kupovaneho tovaru by sa zvysilo.. ja by som do biku minal aj tak vsetky love co mam.. :D :D
29.05.2007 - 10:59:39
00
Zavolal som si teda do AT - na kontakt ktory dal Marecej (dakujem), ved tie plaste maju ozaj dobru cenu - na 3 zo 4 cisel sa mi ozval zaznamnik ... na 4 cisle niekto zodvihol a odpovedal mi na moju otazku, ci ide o RR s tripple compound nasledovne - NIE, ide o staru verziu plasta a na moju otazku, ci je v krabici, aby som si teda bol naistom, tak mi povedal, ze NIE JE v krabici, ale volne baleny, cize ide o OEM verziu ..., kedze AM verzie sa balia u skladacich plastov VYHRADNE do krabic. Nemam snahu niekoho klamat, mozete si to telefonicky overit u firmy BIKESTORE v Grazi ... Porovnajme teda rovnake veci s rovnakymi a nie vybehove modely s novymi.
Rasto - na Tvojej fotke je RR s TC, cize novy, to nikto nespochybnuje. Overoval som si lacny nakup z AT, ten dopadol tak, ako som hore popisal.
Anonym z KE - kto chce cestu si najde a ja Ti v tom drzim palce, myslim, ze Ty patris k tym, ktory si bude vzdy riesit svoju potrebu prostrednictvom webu, vzhladom na to, ze podla vlastnych slov mas averziu proti obchodnikom ..., ale ja Ti to neberiem a ani Ta nenalepkujem. Skoda, ze sa niektore casy nevratia, mas pravdu, mne osobne by stacili aspon tie pred junom 2006 :lol: a mas pravdu aj s tym, ze firmy vznikaju a zanikaju. Ja este doplnam - aj ludia sa rodia a zomieraju, kazdy inak ...
29.05.2007 - 11:20:08
00
Titan tak ešte raz je mi uplne jedno či veríš alebo nie.Plášte boli v krabičke RR 26x2,1 Triple cena 25 Eur.Komunikácia s nimi je toršku zvláštna ale dá sa na to zvyknuť že ti neberu telefóny žiadna novinka.Keď prideš k nim do obchodu pochopíš. Ok uzavrime to takto majte ceny aké chcete predávajte čo chcece každý si ten svoj obchod najde.Ale zase na vašu stranu musím zniesť aj pochvalu za to ako ste sa ujali zastupenia Magury.Všetká česť to je teraz myslené úprimne.Keď to malo Karpaty bike na starosti pánboh zaplať.
29.05.2007 - 12:33:10
00
Amen.
29.05.2007 - 12:44:18
00
tak AJETO prave toto som chcel zapotit aj ja no zdrzal som sa. ani vobec neviem o com sa tu hadame. je nasa vynaliezavost, kde kupime najlepsie a najlacnejsie a to iste plati aj pre maloobchody, tak o com??
29.05.2007 - 13:25:43
00
..., tak o com??


o tom :wink:

suhlas, kazdy nech kupuje tam, kde sa mu viac paci - ci uz cena alebo pristup, servis alebo fasada obchodu resp. design stranky :)
29.05.2007 - 14:17:55
00
ja už od začiatku tejto debaty nechápem o čo tu ide. ako keby tu už nebolo x podobných plodných diskusií na túto tému. každý má svojím spôsobom pravdu a nič sa tu aj tak nevyrieši. neviditeľná ruka trhu to zariadi. 8)
29.05.2007 - 14:23:04
00
teraz AMEN
29.05.2007 - 15:10:53
00
alebo am/en?
29.05.2007 - 15:22:17
00
am.en a nemusi byt iba v Slanskych vrchoch :)
29.05.2007 - 21:11:12
00
keyboard_arrow_up