Co hovorite na Sony Xperia Go?
16.04.2013 - 09:17:50
00
HTC Desire C a Samsung Galaxy Note II s aplikáciou Endomondo PRO, veľmi vydarené ...
16.04.2013 - 13:16:27
00
sved666: Xperiu Go (biely) ma brat je to podla mna super telefon. Par krat mu padol na asfalt a jedine co sa mu stalo je, ze ma trochu odtrety jeden roh. Inak ziadne popraskane plasty ci doskriabana obrazovka, alebo rozlozeny telefon na 3 kusy. Nato, ze je to v momentalnej dobe telefon mensieho rozmeru je vsak na mna celkom velky, kedze mam Xperiu Mini ;-) Ale zase ako navigacia v aute je ta "vacsia" obrazovka fajn. Plus ma na Andorid skvelu vydrz baterie, na dovolenke mu vydrzal 5 dni bez nabijania.
16.04.2013 - 13:48:45
00
ktorý mobil je lepší pre cyklistu? Samsung SG 3/4 alebo Xperia Z? potrebujem to na fotenie, zaznam gps a navigaciu
17.04.2013 - 15:16:48
00
Co hovorite na Sony Xperia Go?

ako majitel ta varujem pred tymto sony produktom
nie raz som ho mal chut hodit o stenu
co sa tyka padov na asfalt, je na tom rovnako ako akykolvek iny telefon, nema ziadnu ochranu a je to len o stasti ako a kam padne
jeho jedine plus, vodotesnost podla IP67 je aj jeho velke minus pri pripadnom servise, akakolvek porucha napr. na dotykovej casti - nutna vymena 1/2 telefonu, pretoze digitizer/lcd/tesnenia su zlepene v jeden kus (oprava cca 140e)
17.04.2013 - 15:59:14
00
Co hovorite na Sony Xperia Go?

Asi sa opytam inac, kedze po precitani niekolkych prispevkov na forach (prevazne negativnych) ma tento mobil sklamal skor ako som cakal.
Je v dnesnej dobe dostupny resp v blizkej dobe planovany odolnejsi mobil (najma proti poskriabaniu displeja) s podobnymi parametrami (vydrz baterie pri plnom nasadeni min. 2 dni)a maximalne takou velkostou ako je Xperia Go? Vedel by mi niekto nieco taketo odporucit? lebo mam pocit ze v ponuke su zatial len mobily tvariace sa na odolne a potom az totalne tanky...Vopred dik
17.04.2013 - 16:51:28
00
takto, k xperia go, pokial si na neho kupis silikonove puzdro (ochrana hran) a budes nan davat pozor,
budes ho pouzivat obcas na telefonovanie, dva dni potom baterka da (ja ho nabijam kazdych 12h),
nikdy-opakujem nikdy na nom nepovolis aktualizaciu androidu, budes s nim spokojny
17.04.2013 - 17:45:06
00
ktorý mobil je lepší pre cyklistu? Samsung SG 3/4 alebo Xperia Z? potrebujem to na fotenie, zaznam gps a navigaciu

Ja vlastním Sony Xperiu Z,zatiaľ používam na záznam trasy Sport Tracker a pomaly sa učím na Locus.
17.04.2013 - 18:20:44
00
Ja vlastním Sony Xperiu Z,zatiaľ používam na záznam trasy Sport Tracker a pomaly sa učím na Locus.

ako dlho ti vydrží baterka? si spokojný s tým mobilom?
17.04.2013 - 21:16:46
00
Tak pri bežnom používaní 1 deň maximálne:hudba,hry,mobilne data/wifi fotenie.Na bajku som ho na dlhšiu trasu ešte neužíval ale keď robím záznam tak je aj tak v pohotovostnom režime :)
17.04.2013 - 21:21:44
00
ja mam SGS3 a spokojny co sa tyka tychto veci foti super gps dobra baterka drzi aj pri viachodinovom zaznamenavani takze sama spokojnost sice ta vodeodolnost toho sonycka je vyhoda, ale som zastanca samsungu takze same ++++
17.04.2013 - 21:51:16
00
Tak pri bežnom používaní 1 deň maximálne:hudba,hry,mobilne data/wifi fotenie.Na bajku som ho na dlhšiu trasu ešte neužíval ale keď robím záznam tak je aj tak v pohotovostnom režime

takže ako klasicky smartphone, lebo podľa niektorých komentárov som myslel že ani den nevydrží
17.04.2013 - 21:51:59
00
ja mam SGS3 a spokojny co sa tyka tychto veci foti super gps dobra baterka drzi aj pri viachodinovom zaznamenavani takze sama spokojnost sice ta vodeodolnost toho sonycka je vyhoda, ale som zastanca samsungu takze same ++++


pri SGS3 ma laka hlavne cena, znižili ju skoro o polovicu, ale ak SGS4 bude cenovo rovnake ako Xperia Z tak asi zoberem SGS4
17.04.2013 - 22:21:09
00
no to je jasne ak sa rozhodujes medzi S4 a sonyZ tak by som siel do S4:) ja si pockam tiez este polroka a ked padne cena tak berem S4:))
18.04.2013 - 08:32:26
00
Mam Xperiu Go - biela od oktobra 2012, a hned po par mesiacoch som aktualizoval na najnovsi Android. Ano, telefon nie je narazu-odolny gumovy panak. Je to normlany telefon, vhodny do tazsieho prostredia, prach, blato, voda atd. V tomto smere je to dobry telefon a odporucam. Co sa tyka narazu-odolnosti, staci dokupit silikonovy obal (ako spominal oliver99) a potom je z teleofnu uz skutocny obojzivelnik se vsim vsudy. Telefon mi padol doma aj vonku na asfalt viac krat a ani raz za "nerozletel". Vzdy drzal dalej a fungovalo vsetko ako keby sa nic nestalo. Naposledny mi padol vcera ked som si daval do batozku na bajk veci..kluce atd. Spadol mi teda z vysky povedzme 1,2m na hruby asfalt a opat pohoda. Jedine znak padnutia je mierne oskreta lava dolna hrana telefonu na obale. Display je stale ako novy a to som si nan nedal ziadnu foliu. Telefon nosim spolu s klucami ! v zadnom vrecku elastakov/kratasov pri behu a to aj v zime aj v dazdi a ked je teplo tak je pekne "spoteny" a pohoda. Na bajku, ked idem do prace, ho mam v tasticke opat s klucami, vstupkou a naradim. Takze v tomto smere na display nemozem nic povedat.
Telefon mi najdlhsie vyrdrzal 7 dni (24h) vkuse a to som ho nabijal ked mal 25%. Je pravda ze vela som nenatelefonoval, obcas SMS a obcas nejaka ta hra... Ale s mojim priemernym telefonovanim a pouzitim kalendara, poznamok atd je to aj 3-4dni v pohode. Ked si clovek k tomu dokupi drziak na bajk tak idealna navigacia, pripadne staci hodit ako ja do zadneho vrecka dresu, natiahnut 1 sluchadlo a hlasova navigaci astaci. Vtedy je vypnuty display a pri 5h vyjzde som mal stale viac ako 3/4 baterky.
Tolko z mojej strany...ja by som si ho kupil znova :-) jedine co mi vadi ...skoda ze nieje o 1cm kratsi, lebo mam problemy s vreckami v elastakoch.

PS: Inak raz som si zabudol moje garminy a jeden bezecky pretek som absolvoval s tymto telefonom a pohoda, kedze dokaze parovat s mojim garmin ANT+ hrudnym meracom tepov.
18.04.2013 - 09:17:26
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Cyklopočítače a GPS)
keyboard_arrow_up