lenze ty tam nemas olej, preto sa ti to zavzdusnuje lebo tolko malo oleja nestihne ani natiect do otvoru piestu na pake a nasaje ti to vzduch. O obracani ani nehovorim to mozes rovno brzdit injekcnou striekackou su vzduchom napojenou na hadicu brzdy ..
13.05.2013 - 18:33:34
00
tamto nieje moje foto ;)

ja som to bol teraz dat odvzdusnit takze by to malo byt plne az po okraj len sa bojim to otocit a postlacat aby sa to nezavzdusnilo :)
13.05.2013 - 18:38:28
00
Ale naco to chces otacat a stlacat? Nerob to! Normalne to uz nechytaj a bicykluj. Ak sa ti to bude zdat opat zle, tak potom nieco ries. Lebo ked budeš špekulovať a skúšať -tak ako som už povedal, niečo poserieš. Netreba do toho vôbec zasahovať až kým to nebude nutné. Brzdy nie sú hračka. Ak sa chceš s niečím hrať a niečo chceš montovať, kúp si lego :D
13.05.2013 - 18:43:44
00
hehe dobra rada dik
13.05.2013 - 18:45:16
00
01cedric01, ak si dobre pamatam, tak mas moje stare brzdy. Ja som ich mal na bicykli dva roky a nic som s nimi nerobil a fungovali stopercentne. Takisto pri predaji nemali ziadnu chybu, teda aspon ja som nijaku nespozoroval...nikdy sa mi este nestalo, aby som predal nieco chybne a davam si velky pozor, aby sa nieco take nestalo, lebo viem co su ludia schopni sirit po internete a inych komunikacnych kanaloch o ludoch, ktori ich oklamu alebo podvedu. Brzdy mas uz skoro pol roka, kedze konverzaciu mam este z decembra, pokial som si to dobre pozrel, a vtedy som ti ich aj poslal. Takze prestante tu kydat na predajcu(konkretne na mna), kedze ja nemam v tom prsty, ze cedricovi brzdy tecu a zavzdusnuju sa. Peace :)
15.05.2013 - 11:48:17
00
Ak sa chceš s niečím hrať a niečo chceš montovať, kúp si lego :D

lego ma uz nebavi hravam sa uz s niecim inym :D
palo ale brzdy by sa nemali zavzdusnit ani ked das bajk hore karom. niekto ho dava raz za cas kvoli oleju vo vidle. mne sa nezavzdusni ked je hore kolesami. vonku som tak raz riesil ohnutu patku a bajk bol na sedle a rajdach aj 15min a brzdy nevykazovali ani naznak zavzdusnenia. a mozno preto ze mam zakladne od SH :lol:
15.05.2013 - 14:43:21
00
Mozem potvrdit XTcka sa teda pri otoceni dole hlavou nezavzdusnia :)
15.05.2013 - 14:46:27
00
lenže mi ostatní máme v nádobke olej a nie vzduch, keď sa aj nejaká bublinka dostane do hadičky, tak to problém nespraví, ale keď má v nádobke vzduch namiesto oleja, ako to vyplýva z jeho popisu, a to všetko mu vbehne do prasaťa a možno tým večným rozoberaní zničil aj tesnenie nádobky, tak to asi moc dobre fungovať nebude :)

Henry33 podľa mňa to daj do servisu riadne odvzdušniť, tesnenie si snaď nepoškodil, lebo zjavne tvoj postup nie je úplne spravny :)
15.05.2013 - 15:15:52
00
ak si z BA, ozvi sa mi. preplachnem a odvzdusnim ti to. shimano je viac menej bezproblemove.
15.05.2013 - 15:59:52
00
Zámerné som nespomenul meno predajcu lebo nebol dôvod a ani nebola ochota reklamovať a ani kontaktovať predajcu číže misoR .Brzdy prišli v popisovanom stave možno ešte lepšom ako som čakal. Moje otázky v prvom príspevku boli jasne dane a nemali ani náznakom nič spoločné na chybu predávajúceho . Skôr už teraz by som tento príspevok napísal všeobecnejšie.
Ešte par slov k misoR komunikácia prebehla pri predaji na úrovni dostal som odpovede na všetky moje otázky tovar prišiel dobre zabalený. Nevidím dôvod na ďalšie riešenie predajcu. Od misoR by som kúpil opätovné!

Problém nastal až po mojom „kutilovani“.


Brzdy sú v servise ,dám vedieť ako to dopadlo :P
16.05.2013 - 07:26:25
00
keyboard_arrow_up