CTM Slash 2.0 ti kubica dokaze ponuknut za 690€. Ak je to uplny cenovy strop tak to bude asi najlepsie co dokazes zohnat. Este by som poobiehal predajcov a skusit sa popytat na zlavu. Napriklad ludia z demy (aspon ti co som stretol) su seriozny a da sa vybavit nejaka zlava. Keby si mal trochu vacsi rozpocet rozmyslal by som nad radonom/canyonom. To by ta ale potom vyslo na 800+ posta :)
14.06.2013 - 13:51:12
00
To je ten specialized fakt taký strašný shit?


nie nieje,predali sme ich uz dost a vsetci su zatial nedmieru spokojny a splnaju ucel na co boli kupene,je to fajn vozitko na vikendove povozenie a nejake výlety do lesa
14.06.2013 - 14:20:37
00
CTM Slash 2.0 ti kubica dokaze ponuknut za 690€. Ak je to uplny cenovy strop tak to bude asi najlepsie co dokazes zohnat. Este by som poobiehal predajcov a skusit sa popytat na zlavu. Napriklad ludia z demy (aspon ti co som stretol) su seriozny a da sa vybavit nejaka zlava. Keby si mal trochu vacsi rozpocet rozmyslal by som nad radonom/canyonom. To by ta ale potom vyslo na 800+ posta :)



vsetkym velmi pekne dakujem za vas cas a za odpovede
ved ja som ich uz par obehol a kazdy mi nieco ine povie :/ tak som potom z toho v rozpakoch…
ten Cube mozem mat tak za 640€, ten predajca co mi ho odporucal, mi oproti tomu Giantu povedal, ze su tam uz hydraulicke brzdy, nie lankove a vidlica aj servisovatelna, takze Cube zostal momentalne cislo 1

hravam sutazne futbal a este dost cestujem takze casu na bike az tolko nebude, preto som si dal taky strop… aby mi doma nestal bike za x €
14.06.2013 - 17:38:05
00
Ten cube je stale uplne nanic oproti CTMku. A to vo vsetkych ohladoch :)
14.06.2013 - 17:41:30
00
Ten cube je stale uplne nanic oproti CTMku. A to vo vsetkych ohladoch :)


mohol by si mi to podrobnejsie rozpisat, aby som sa aj ja naucil a nemusel sa stale vypytovat?
14.06.2013 - 18:00:10
00
Tak CTMko: ma vzduchovu vidlicu ktoru si mozes sam nadstavit podla svojej vahy a preferencii atd. Pri pruzinovej by si musel menit pruzinu co nie je zrovna lacna polozka.
CTMko je o pol kila lahsie. S toho plynuce vyhody snad nemusim vysvetlovat.
Pohon cize kluky, radenie, prehadzovac o jednu az dve triedy vyssej rady na CTMku.
Brzdy ma opet o radu lepsie CTMko
Naboje ma cube len zakladne, CTMko ma o dost lepsie.
Dufam ze takto ti to staci :)
14.06.2013 - 18:31:34
00
Byť tebou, beriem to CTM. ;)
14.06.2013 - 19:06:37
00
keyboard_arrow_up