Lenze pokial viem, tak sa mu samovolne povolil ... Cize ak sa sam ten stred nepovoli, tak ho musi niekto povolit :)

Nejak sa zaciname motat :)

Alebo nie je dotiahnuty ,kedze som ho kupil novy
21.06.2013 - 19:29:43
00
Znova opakuju - jak víš, že byl od novoty povolený? :)
21.06.2013 - 19:31:14
00
i mne to pripadá nejaké divné všetko,ale najviac mi nejde do hlavy,prečo tu jozef007 nedal kontakt a meno na človeka z toho Kelysu.ako pomoc pre ostatných.ďalej ma zaujíma aké papierovačky mal jeho brat s tou obuvou.mohol by aj v tomto poradiť,nám všetkým.dostať nové za staré-to znie lákavo...a tiež by som rád vedel či už skúsil tLAMA niekedy úmyselne poškodiť nejaký tovar a išiel ho potom reklamovať.nevidím zmysel takého konania.prípadne ako by na to tLAMA reagoval ako pracujúci v nejakom obchode,ak by sme mu to tam napr.iba my na tomto fóre spravili.a to fakt považuje za povinosť toho predajcu.
21.06.2013 - 19:33:39
00
Tolko kriku pre vlastnu hlupost.
21.06.2013 - 19:46:49
01
[quote=""]Tady jsi vzpomínal, že není problém dát čísla info, apod.

Dymino psal, že ať to teda předložíš... Pochopil jsem, že má s Kellys co do činění. V tom případě, nám tedy poskytni vyjádření výrobce. Protože zatím očerňuješ prodejce - který krom toho, že mu ruply nervy (po 15 minutách) neudělal dle mě nic špatně. Jak už někdo psal - když už jde někdo s kamerou řešit reklamaci, asi to hodlá vyhrotit natolik, aby to stálo za záznam.

Já osobně bych přišel s tím, že mám v háji závit protože se neustále povoluje a chtěl sepsat reklamační protokol... Jenže ty tam opravdu vystupuješ jako blbec a tomu prodejci se nedivím...promiň ;-)[/quote
O com to bolo stalo vo videu.Co Ti pisem ja ignorujes,bezna vlastnost ovcana.Ale dakujem,za tvoj nazor ako aj za mnohe ine.Lahko sa kritizuje a rozprava ako by som ja urobil tamto a hento.To dokaze hocikto.Ak vystupujem podla Teba ako blbec fajn,ja az tak dole nejdem aby som niekoho zacal ososcovat.inak bolo by fajn keby si bol niekde na blizku a mohol by som ta zoznamit s okolnostami a ludmi a ostatnym okolo toho obchodu.Vypisovanim sa to akurat vsetko pekne rozmazava ako som si to uz vsimol.
21.06.2013 - 19:50:52
00
jozef007 - povedal si že nieje problém dať čísla, info a podobne. Do momentu, kým ich nepredložíš si čistý troll, pretože si s prepáčením se**š do huby. :)
21.06.2013 - 19:56:18
00
možno by mohol moderátor tohto fóra vyzvať jozefa007 aby to tu zverejnil.veď ak mu nešlo o to pomôcť ostatným,tak potom neviem o čo.veď to je zmyslom tohto fóra myslím. či to chápem zle a niekto túto možnosť zneužíva a manipuluje ľudí,prípadne má nejaké osobné problémy,neviem.ale časom sa to väčšinou vždy ukáže.
21.06.2013 - 20:02:23
00
jozef007 - povedal si že nieje problém dať čísla, info a podobne. Do momentu, kým ich nepredložíš si čistý troll, pretože si s prepáčením se**š do huby. :)

no takto ,poznas cyklomaniu v pb?cislo si musis nasjt sam,ja Ti davat nemozem ale dam Ti odkaz.http://www.cyklomania.sk/index.php?option=com_contact&Itemid=3
oni mi robili ten stred a vyjadrili sa,ze to muselo byt povolene od poskladania.spomen im len,ze sa chces spytat na mna,ze co si o tom myslia.vramci normy nevolate kazdy ,staci ak to overi jeden a zverejni to tu.Marosovi pise tu pocesky ,som poslal mail s foto od kellys.sukromne cislo dam len po osobnom dohovore takze mi daj cislo a zavolam ti a dohodneme to ok?mam na mysli sukromne cisla kde si zavolas a oni Ti uz povedia co a ako .Samozrejme poprosim brata ak ma papiere ,co iste ma od reklamacie ..upnem sem
21.06.2013 - 20:09:44
00
á pokračovanie
21.06.2013 - 20:18:07
00
foto ani mail od kelysu nemôže byť tajné a návod čo vybaviť-tie papiere ako si písal že brat dostal nové tenisky po zásahu SOI...myslím že ty by si mohol byť tým jedným čo to tu zverejní.nepotrebujem tvoje číslo ani sa ťa na nič nepýtam,len mám z tohoto tvojho konania nedobrý pocit.akoby si nepísal sem pravdivo.proste neverím,kým neuvidím.veď si bol na tej obhliadke v kelyse,či som to zle pochopil,fakt neviem.ale tie tenisky,to ma veľmi zaujíma,asi aj ostatných.
21.06.2013 - 20:26:09
01
no takto ,poznas cyklomaniu v pb?cislo si musis nasjt sam,ja Ti davat nemozem ale dam Ti odkaz.http://www.cyklomania.sk/index.php?option=com_contact&Itemid=3
oni mi robili ten stred a vyjadrili sa,ze to muselo byt povolene od poskladania.spomen im len,ze sa chces spytat na mna,ze co si o tom myslia.vramci normy nevolate kazdy ,staci ak to overi jeden a zverejni to tu.Marosovi pise tu pocesky ,som poslal mail s foto od kellys.sukromne cislo dam len po osobnom dohovore takze mi daj cislo a zavolam ti a dohodneme to ok?mam na mysli sukromne cisla kde si zavolas a oni Ti uz povedia co a ako .Samozrejme poprosim brata ak ma papiere ,co iste ma od reklamacie ..upnem sem

Neviem pochopiť jednu vec keď to bolo povolené od poskladania a bol tam zlý zavit tak prečo ti tam dávali nové ložisko a nepovedali ti nech to ideš reklamovat alebo sú blbci a natocili ti to do zlého zavitu
21.06.2013 - 21:17:32
00
spomínaný cykloservis smatana a teraz uvádza cyklománia sú dve odlišné firmy s inými majiteľmi.ani to teda nesedí.tiež mi prišiel mail,ktorý prikladám a nesedí s tým čo tu píše...
21.06.2013 - 21:28:02
00
keby ste pozornejsie citali chlapci tak by ste si vsimli ze on spomina cykloservis smatana v dobrom...tam mu budu rozoberat ram...kvoli odoslaniu na reklamaciu....
21.06.2013 - 21:43:08
00
aha,a čo mu robili v tej cyklomanii a prečo tam nešiel opäť ale do ďaľšieho.to neviem,ale neviem sem vložiť ani jeho mail.snáď to tu vloží moderátor alebo biker,keď som im to poslal.píšu mu v ňom 18.6 aby im poslal foto,ale nič o tom že mu ho vymenia,ako tu písal...
21.06.2013 - 22:00:09
00
Toto mi niekto poslal do mailu, ze to sem mam vlozit. Tak vkladam :-)

Edit: tak uz viem kto mi to poslal :-)

Prílohy:

kellys mail.png
kellys mail.png 131.96 KiB thumb_up0thumb_down

21.06.2013 - 22:01:10
00
keyboard_arrow_up