cesta kk-pp to je skoro ako samovrazda.inak je to v pohodicke.a na koniec by ste mohli este kus potiahnut za bielu vodu a potom do mlyncekov a tak.je to tam celkom dobre.


tak ta cetsa kk - pp je fakt velmi nevezpecna, ale cez vikend, najma v nedelu mam take skusenosti ze jaszi najmenej kamionov, a vobec najmenej aut, zase na opak, ja tam stretavam velmi vela cyklistov, takze myslim si ze niesom jediny co tamat jazdy. no poto je este jedna samovrazda, a to svit - tatr. strba, i ked asi len 5 km, ale je tiez nebezpecna. no ak myslim ze potiahnut na Kezmarske zlaby a sa spustit dole do mlyncek, tak aj to je mozne, :P
08.06.2007 - 20:44:44
00
vy ste sialenci...po tych cestach som kedysi tiez jazdil,nic horsie nepoznam,radsej to zoberte cez dedinky-V.Slavkov...A cesta svit-T.Strba tiez nieje na bike 2x vhodna :?
10.06.2007 - 00:11:44
00
No sialenci, stratli sme niekolko desiatok cyklistov :P a mozno isli okolo nas max 3 kamiony, ale bola havarka pri odbočke na Mlynicu, takze bola velmi pomala premavka :P no a potom svit tatr. strba tak tam to bolo horsie, ked uz bude spojazdnena ta dialnica tak to bude si myslim v pohode. Ale bolo ibac super, az na to horko, i ked sme sa kochali na Strbskom výhladom na Liptovsku kotlinu a nad nou zuriacu burku, nastastie nas ta burka obisla :lol:
10.06.2007 - 12:09:26
00
viem,ze tadial chodia cyklisti,ale je to na sebevrazdu,auta tam jazdia dost rychlo,cesta uzka a dost velka premavka(aspon tyzden teda),nabuduce skuste dat prieskumnu jazdu terenom a pohladat nejake polne cesty cez Strane pod Tatrami-Stara a Nova Lesna-Gerlachov a hore na cestu Slobody(ci byvala SNP? :) ) Pre MTB bike by to nemal byt problem a nabuduce budete vediet :wink:
10.06.2007 - 16:42:36
00
no a ja by som chcela ist na Kralovku ale tento rok to nepojde lebo mam v prdeli koleno :oops:
10.06.2007 - 21:09:24
00
no a ja by som chcela ist na Kralovku ale tento rok to nepojde lebo mam v prdeli koleno :oops:

To by som chcel vidieť!!! Foto prosím!
10.06.2007 - 21:15:28
00
viem,ze tadial chodia cyklisti,ale je to na sebevrazdu,auta tam jazdia dost rychlo,cesta uzka a dost velka premavka(aspon tyzden teda),nabuduce skuste dat prieskumnu jazdu terenom a pohladat nejake polne cesty cez Strane pod Tatrami-Stara a Nova Lesna-Gerlachov a hore na cestu Slobody(ci byvala SNP? :) ) Pre MTB bike by to nemal byt problem a nabuduce budete vediet :wink:


Diki za radu, aj to skusim urcite niekedy :lol: len tie polne a lesne cesty vobec nepoznam, iba jednu pozna ta je aj znacena sa ide Novolesniansky okruh, cca 14 km,
10.06.2007 - 21:19:51
00
urcite tam budu nejake cesticky,dobry tip na celodenny vylet :wink:
JoKo vsak nevidis na fotke ako ma to koleno? :)
Specka zhodou okolnosti tam chcem ist aj ja,dohodneme? :P
10.06.2007 - 22:46:48
00
no a ja by som chcela ist na Kralovku ale tento rok to nepojde lebo mam v prdeli koleno :oops:

To by som chcel vidieť!!! Foto prosím!
JoKo
co by si chcel vidiet koleno v riti :D
10.06.2007 - 22:47:35
00
Caute bikeri/y

Tak na tu Kralovu uz poznam tolkych bikerov co sa tam chystaju ist tento rok, medzi nimi aj ja sam :P uz som ju chcel vyliezt na bajku minulu sezonu, len ako si mi to nevyslo, mal by som taky napad, nieco zorganizovat, nieco dat do kopy, aby sme isli viaceri na Kralovku :lol:
Čo vy nato :?: :?: :?:

Prílohy:

Komentár súboru: Tu je trasa, ako nepoznam to tam dobre, takze dajte aj svoje nazory, ako by som sa tam dostal najlepsie, samozrejme na horaku
nizke tatry.JPG
nizke tatry.JPG 354.13 KiB thumb_up0thumb_down

11.06.2007 - 15:51:40
00
Specka: samozrejme... Ja mám koleno na jednej strane stehennej kosti, ty na druhej. Medicínsky zaujímavé.
11.06.2007 - 21:30:23
00
Caute bikeri/y

Tak na tu Kralovu uz poznam tolkych bikerov co sa tam chystaju ist tento rok, medzi nimi aj ja sam :P uz som ju chcel vyliezt na bajku minulu sezonu, len ako si mi to nevyslo, mal by som taky napad, nieco zorganizovat, nieco dat do kopy, aby sme isli viaceri na Kralovku :lol:
Čo vy nato :?: :?: :?:




idem s vami ...
12.06.2007 - 08:43:24
00
mohli by sme spravit stretko v PP.urobte novu temu a uvidime kolki sa chytia
12.06.2007 - 09:01:48
00
kurnik sli by sme,co povies Specka? :) no zhodnotime realne podla datumu,stavu kolena a co povie ujo doktor... :roll:
12.06.2007 - 09:12:26
00
biker... chceš ist na horaku a prečo potom po asfaltke ???
PP Spišske Bystre (po trati Horala) Smrečianske sedlo ..Puste pole Telgart
osada "romskej vačšiny" KH... naštuduj www.horal.sk neviem či tam budu stare trate.... ale skus
12.06.2007 - 09:27:44
00
keyboard_arrow_up