ten yeti sa mi páčil
21.08.2013 - 14:49:28
00
Obcas ma reklama dokonca zaujme, a dobrovolne na nu kliknem :)

pokial je to google reklama nie :rofl: lebo všade mi vyskakuje v podstate tá istá :swear:
21.08.2013 - 15:11:50
00
Zaujímavé je, že predtým, než Google začal zarábať na reklame miliardy, bola štandardom bannerová reklama - čím krikľavejšia, tým "lepšie". Osobne práve kvôli podobným blikátkam používam AdBlock (a NoScript), ale na niektorých stránkach (vrátane tohoto fóra) ho mám vypnutý. Chcem tým len povedať, že inteligentná reklama neotravuje a to je aj dôvod, prečo vznikla napr. reklama v podobe "platených odborných článkov", či "product placementu" vo filmoch. Zrejme platí, že najlepšia reklama je tá, ktorá sa na reklamu na prvý pohľad vôbec nepodobá... napr. obrázok na pozadí... :)
21.08.2013 - 20:34:25
00
20€ ročne by som kľudne prispel i ja (i keď možno radšej dvakrát po 10€) :)

Čo sa reklamy týka, naučil som sa ignorovať statickú reklamu. Horšie sú "agresívne" blikajúce, vyskakovacie alebo inak dynamické reklamy. Je super, že na tomto fóre nič také nie je. No priam neznášam, keď na reklamu kliknem nechtiac :)
21.08.2013 - 21:58:12
01
koľko platia za jednu reklamu?
21.08.2013 - 21:59:29
00
paneboze, preco mam za ten navrh 4 minusy? chodte do zadku. ani si sa na to nevyjadril cerviku
21.08.2013 - 22:29:19
00
Pretoze to je este horsie ako rreklamy ;)
21.08.2013 - 22:31:42
00
nie je. ten kto si z tohto bazaru robi vlastny obchod, by mal za to platit.
tymto sa priznavam aj ja, uz som tymto sposobom predal asi 10 veci, a kupil tolko ze uz to ani nepocitam
21.08.2013 - 22:33:53
01
iron.hide a ty by si za to platil? Kolko? Dalsia moznost pri bazare je spoplatnit topovanie. Kolko by si platil za to?
21.08.2013 - 22:58:12
00
topovanie moc nepouzivam, takze to neviem. totiz, ked ta vec je nepredajna, tak nepomoze ziadne topovanie. na niektore veci sa mi ozyvaju ludia az davno po uverejneni, proste si ich najdu pomocou filtra, a nemusim ich pritom ani stale obnovovat a znizovat cenu.

no a na tu prvu otazku ti tiez neodpoviem, lebo ty musis vediet najlepsie statistiky ohladne bazaru.
aj tak je to cele jedno, lebo predavajuci by sa vzdy zaregistrovali pod novym nickom :)

mas to tazke, kludne sem daj viac reklamy, aj tak ma vacsina ludia adblock. btw, keby som nemal adblock tak napr na bike-forum ani nepachnem, bez neho to tam je hrozne.
ale verim ze ty by si vedel najst primeranu hranicu, tak ako s tym speslom.
aj tak mi vobec nie je jasne, z coho platis prevadzku tohto webu
21.08.2013 - 23:11:50
01
topovanie moc nepouzivam, takze to neviem. totiz, ked ta vec je nepredajna, tak nepomoze ziadne topovanie. na niektore veci sa mi ozyvaju ludia az davno po uverejneni, proste si ich najdu pomocou filtra, a nemusim ich pritom ani stale obnovovat a znizovat cenu.

no a na tu prvu otazku ti tiez neodpoviem, lebo ty musis vediet najlepsie statistiky ohladne bazaru.
aj tak je to cele jedno, lebo predavajuci by sa vzdy zaregistrovali pod novym nickom :)

mas to tazke, kludne sem daj viac reklamy, aj tak ma vacsina ludia adblock. btw, keby som nemal adblock tak napr na bike-forum ani nepachnem, bez neho to tam je hrozne.
ale verim ze ty by si vedel najst primeranu hranicu, tak ako s tym speslom.
aj tak mi vobec nie je jasne, z coho platis prevadzku tohto webu

Rozumna rec :handshake:
21.08.2013 - 23:14:52
00
Len aby bolo jasne, reklama sa vacsinou predava na pocet zobrazeni, takze ak mate AdBlock a tym padom sa reklama nezobrazi, stranka nedostane ziadne peniaze. Cize zahadzanie reklamou by velmi nepomohlo a nie je to smer, ktorym by som chcel ist.

iron.hide s tym bazarom je to tak ako pises - konta su zdarma, vytvorit nove nie je problem. Jedine ak by si vybudoval dobry profil s dobrymi hodnoteniami.

dartmoor tieto cisla nemozem zdielat. Ale mozem ti povedat, ze jedno zobrazenie reklamy stranke prinesie cca €0.0005.
22.08.2013 - 07:02:29
00
[ Dalsia moznost pri bazare je spoplatnit topovanie.

Len to nie. Mieša to staré inzeráty s novými a nevidím v tom žiadny prínos pre nakupujúceho ani predávajúceho. To už aj vyskaujúce banery sú prežitelnejšie.
22.08.2013 - 08:43:31
01
Topovanie uz funguje asi rok. Bezplatne.
22.08.2013 - 09:05:07
00
s tym dobrovolnym prispevkom to nie je zly napad. bez spodnej aj vrchnej hranice.
minuly rok mala zivotny problem ourphorum.com kde som chodil tahat rozne veci. po zverejneni oznamu ze su na pokraji prevadzkyschopnosti a zverejneni uctu som bol prekvapeny kolko ludi prispelo. zoznam bol zverejneny a tie sumy sa pohybovali najcastejsie okolo cca 5-10€ ale tych prispievatelov tam bolo strasne vela. stranka fici dodnes aj z financnymi rezervami.
clovek si da o dve piva menej a podpori serionu vec. ja som za. vobec to so sumami netreba prehanat foristou tu je myslim dost.
22.08.2013 - 14:16:16
03
keyboard_arrow_up