Preco si vobec chcel predbiehat v neprehladnom useku?!
25.08.2013 - 12:56:27
02
Ak by nebola az tak husta premavka tak predbehnut nieje problem .. ta cesta je pred jablonicou , su tam aj kratšie rovinky ktore by na predbiehanie bohato stačili , ale nejde o to , jedná sa o to že by sa dalo zmestiť vedla cyklistov ak by nešli dvaja traja vedla seba . Zákon vo vyhlaske sa podlamna nezmenil cyklisti smu jazdit len jednotlivo za sebou
25.08.2013 - 13:10:41
00
Aby usetril 10 sekund co ho stalo ist za nimi....:fubar:

to ze smu jazdit len za sebou je sice pravda....ale tak isto ty nemas co predbiehat v neprehladnom useku
25.08.2013 - 13:12:08
00
niekedy si cyklisti už moc dovoľujú
25.08.2013 - 13:16:26
04
Ja s nimi nemám žiadny problem v pohodičke , aj ja som sa už učastnil takejto dialkovej cyklo trasy, ale čo je vela to je moc , ja skusim najst nejake video o tom useku ak sa podarí dačo vypatrať ..
25.08.2013 - 13:19:07
00
Hlavne, že ty zjavne všetky zákony a vyhlášky dodržuješ... |(

Zvonček na bicykli som mal naposledy ked som mal 9 rokov ... LOL .. u nas cyklocestičky nemáme , tak sa brodím medzi chodcami po ceste šelikade protismer hocikade šup to na zadne a ide sa ...
25.08.2013 - 13:45:12
00
video som zial nenasiel .. tak aspon dačo . Ja nedodrzujem samozrejme vsetky zakony to som nikdy nepovedal. Je jasne ze tu na mtbiker proti cyklistom pisat volačo je blbosť z mojej strany a takisto vy by ste inak reagovali v danej situacii ako tu píšete všetci.. Mnohí z vás by išli 7-8 km za nimi ... Facepalm


Naposledy upravil Stuntbiker dňa 25.08.2013 - 17:27:54, celkovo upravené 1 krát.

25.08.2013 - 13:54:17
00
Ak vidim dobre je tam plna ciara cize tam nemas co predchadzat ani kombajn a ani cyklistov .
25.08.2013 - 14:03:59
01
:!: :fubar: JarmilPrdelJarmilPrdel ty by si bol jeden z tých , ktorý by šiel vedla nich v protismere a povzbudzoval ich :smirk:
25.08.2013 - 14:04:00
01
Tak hej jasne v ostrych zakrutach je plná , ale kusok za zakrutami su znova useky s prerušovanou , v ostrej nepriehladnej by ma ani nenapadlo predbiehať, navyše v niektorých ostrejších zákrut ktore zrovna niesu na fotkach je vela aj 50kmh, a aby som šiel o štipku rychlejšie ako tý ,,závodníci,, nemá žiadny zmysel... Ale ak si tade nešiel ešte tak nemáš predstavu ako ta cesta vyzera. Ja neviem tu si snad kazdy predstavuje ze to je cesta veduca z grand canyonu ??? Preboha šak rovinka zakruta rovinka zakruta..


Naposledy upravil Stuntbiker dňa 25.08.2013 - 17:27:19, celkovo upravené 2 krát.

25.08.2013 - 14:09:45
01
Minule som išiel z Brna cez jablonicu autom , v ostrých zakrutach som chytil partu cestných zavodnych cyklistov , jako ty zmrdi čo si o sebe myslia že im patria cesty či čo .. nenechali sa predbehnut . v neprehladnej zakrute dvaja traja vedla seba , spomalim idem za nimi cca 40kmh ,,, trubím nič ... trubííím nič... Potom som im zatrubil s druhou trubou :D škoda že nemam v aute kameru jak sa vyhli stranou skoro do jarku :D :D :D tak 130 db klakson z vlaku pri 8mych baroch zobudi aj mrtveho :D Ale neviem čo to je za zmrdou ani neuhnuuuu

Pako drbnutý!!! Trúbiť už vieš, teraz sa nauč šoférovať!!!!

Povzbudilo ťa, že vraha Žitného pustili skôr z basy a ešte mu asi aj vrátia vodičák?

Čo sa vlastne vzrušujem, však je to štvrťinteligent, čo od takého možno čakať
... cestných zavodnych cyklistov ...jako ty zmrdi... zmrdou ...
25.08.2013 - 15:34:00
02
Pako, prečítaj si aspoň po sebe, čo píšeš...
...v ostrých zakrutach som chytil partu cestných zavodnych cyklistov , jako ty zmrdi čo si o sebe myslia že im patria cesty či čo .. nenechali sa predbehnut . v neprehladnej zakrute dvaja traja vedla seba...


Tak hej jasne v ostrych zakrutach je plná , ale kusok za zakrutami su znova useky s prerušovanou , v ostrej nepriehladnej by ma ani nenapadlo predbiehať, navyše v niektorých ostrejších zákrut ktore zrovna niesu na fotkach je vela aj 50kmh, a aby som šiel o štipku rychlejšie ako ,,závodníci,, nemá žiadny zmysel...
25.08.2013 - 15:38:13
01
Piatok poobede z roboty domov. O tom, ze niektore zeny za volantom maju "slepotu" pri vychadzani z vedlajsej cesty na hlavnu, viem uz davno, ale tento krat to bolo najtesnejsie. Valim si to skoro 40 po Tomasove, z pravej vedlajsej cesty vychadza auto, cica za volantom kukne dolava (mozno ma aj vidi a mozno aj nie) a s kludom anglicana mi skoci do usmevu. Oproti nic neslo, tak som rychlo uhol do protismeru a pozrel dozadu, ci ma aspon na sedadle spolujazdca slepeckeho psa. Nemala. No vela stastia do dalsich kilometrov. Snad raz neprehliadne bliziaci sa kamion.
25.08.2013 - 15:42:10
01
Stuntbiker ked začneš obiehať cyklistu na takej úzkej ceste v neprehladnej zákrute a v protismere pôjde auto , tak ho minimálne ohrozíš ak ho nedáš dole.
V tých úsekoch s prerušovanou čiarou predbehneš aj troch vedla seba úplne bezpečne pokial nič v protismere nieje.
25.08.2013 - 16:14:17
03
stuntbiker asi nebicykluje v premavke...
25.08.2013 - 16:16:24
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up