Kellys Green bike Tour

24.08.2013
5. kolo - Na bicykli deťom
MTB maratón
Bratislava - Partizánska lúka (Slovensko)

Propozície, Súťaž, Výsledky
Zúčastnených bikerov (45)
Abyrander13Andy-Andrejcrosdaniel153DejvoDiusoDomestikDURI76Enemyfuzo21hirwilsikar1968jamajkajurajko1975KaskajaKefrinklinokochhyMameluchManoComarekmelicher26Matho2MichalPmichelinomijatmilsunameless_oneobororvaqPato95peter1976peterbacilPeto02Raverromano410Sakvissinko8888stawostephmaticSuesuperlight84
mohol,
lebo sa mohol dopredu formálne vzdať lepšieho (druhého) miesta
a TO by nebolo vyhlásené
a TO by bola asi ešte vačšia bomba ako to DSQ
(skôr sa to javí tak, že nebol dostatok "osobnej odvahy")

Podobnú vec som riešil na maratóne pred mesiacom (týkala sa mňa). Nie je to vec "osobnej odvahy"
26.08.2013 - 20:53:10
00
jasné
škoda písmen,
radšej budeme iba rozprávať a craobs bude zbierat pravidelne 2, 3, 4 ... igetitky
a všetko bude OK :tmi:
howgh
26.08.2013 - 21:00:09
00
??????
26.08.2013 - 21:03:00
00
Došiel som tretí na tej krátkej, predstav si, že by som sa z tretieho miesta začal sťažovať na pretekára BMC, ktorý bol druhý. Nevyzeralo by to trošku ako keby som si chcel o miesto polepšiť? A keďže sa vyjadrujem k určitým veciam ohľadom Greenbiku, bol som na stretnutiach s organizátormi a aj časť vecí mám na starosti, ako môžem ísť sám proti sebe a robiť negatívnu reklamu BMC? Nie je jednoduché z tejto pozície robiť nejaké radikálne rozhodnutia, ktoré by mohli neskôr s BMC zmeniť vzťahy a pod. Pôvodne som to ani nechcel písať, ale upozorniť ako pretekár na incident, ktorý sa stal.
Neviem, aké sú vzťahy medzi Kellys Greenbike Tour a BMC. Jedna vec je upozorniť na to na fóre a druhá riešiť to na lúke pred všetkými. A ešte k tomu by som to riešil z tretej strany. Ak by ten protest podal chlapík, ktorému to spravil, určite by som svedčil.
Utekajme od problémov neriešme ich... To je taký postoj.
Otázka na zamyslenie, čo myslíš, prečo sa pozývajú na veľké preteky profi pretekári? Prečo to tak funguje vo svete? Prečo Česi majú spravený profesionálny MTB team určený na maratóny - Česká spořitelna Mountain Bike Team?
Nie je riešenie nepozývať, ale skôr predchádzať problémom, či už upozornením, alebo dôrazným vysvetlením aké následky môžu z toho vyplývať.

dobre citam alebo co veta to protirecenie?... presne ak pises LL
1. a co ked si dosiel ako 3ti,to nikoho nezaujima a zaujimat nebude,ked ide o chrapuna na trati
2. ak je organizator cestny,tak spravi co ma
3. negativna reklama pre BMC by to nebola,ako niekto uz pisal,sami by s nim spravili poriadky
4. preco si to vobec vytahoval na tomto forecku?
5. preco utekas od problemu?
6. vidim,ze ty si na to neupozornil
taketo ja citat ani nemozem,ked tu potom ludia vyplakavaju nad rozliatym mlieckom
:tmi: :tmi:

CraObs :P klasicky aj u nas aj u vas je to rovnake.... prax mozes mat hocijaku :P
26.08.2013 - 21:40:15
00
Ja som sa už k tomu vyjadril vyššie, pretože som chcel poukázať na to, čo sa stalo. Nechcel som to a podstate som nemal ani právo sa do toho miešať, keďže som bol tretia strana.
Vždy sa niekto nájde, kto nebude spokojný s rozhodnutím druhých. Rozhodol som sa tak, ako som sa rozhodol, mám na to dôvody, ktoré som podstate odkryl, že to iní nepochopia, je len vec toho, že ľudia myslia zväčša na seba. Z mojej strany všetko k tejto téme.

Fotky projektu hviezda.faxcopy.sk TU
kellysgreenbiketour.sk
27.08.2013 - 00:14:10
00
Tomáš čo sa týka profi tímu bmc tak ten bol na tomto hoby amatérskom preteku absolútne nepotrebný.akurát iných pretekárov obrali o možno bohatšiu tombolu a štartovný balíček ktorý bol teda fakt hanbou oproti predošlým rokom.
Takýto tím treba adekvátne zaplatiť to dobre vieš takže sa očakáva,že sa budú aj adekvátne ako platení jazdci aj správať.A nejaké vzťahy greenbike a bmc ťa nemajú čo zaujímať.
To ako si sa rozhodol je len tvoja vec akurát,že sa tá agresivita šíri ďalej.
27.08.2013 - 08:43:43
02
ja by som len rád vedel, ktoré maratóny sú a ktoré nie sú hobby maratónske? kde môžu a kde nemôžu tieto tímy štartovať? :)
27.08.2013 - 10:24:04
00
a kedy bola tombola? ja som postrehol len tú celožupnopohárovú.. ?
27.08.2013 - 13:46:10
01
:-) to dostalo aj mna, ze ludia co prisli len na Greenbike a drzali v ruke cisla vlastne nemali tombolu. Nieze by ma to extra trapilo, v zivote som ostal len na 2 tombolach, ale kvoli tej Zupnej som prisiel z domu naspat na Zeleznu pred 16-tou aj s cislom keby sa zrebovala normalna tombola. To je asi jedine take male minus (pre mna nie) tohtorocneho Greenbiku, aj ked asi nikto nejazdi kvoli tombole.
27.08.2013 - 13:52:42
00
tak ja len že aj v propozíciách bolo: "Tombola Tešte sa na tombolu plnú zaujímavych cien."
inak so štartovným balíčkom som ja viac ako spokojný, teda uvidím ako bude využitelný ten kupón u Kalaša za 50€ lebo som chcel asj tak v zime robiť dresy, tak ich spravím o 2 mesiace skôr :)
27.08.2013 - 14:06:20
00
Za tu tombolou to prekvapilo viacerych aj mna, i ked nejazdime kvoli tomu, ale skor je to este take male "vzrusenie" z pripadnej vyhry....Ostatni tam po pretekoch cakali prave na nu a v podstate nic take nebolo.....
27.08.2013 - 15:25:14
00
katko môžu samozrejme štartovať kde len chcú,ale nie ako dotovaný tím.Finančný balík je len jeden a potom sú ochudobnené iné veci,Keď si nikto ani nevšimne,že vôbec bola nejaká tombola s asi štyrmi cenami.
radšej to rozdeliť medzi viac ľudí ako na vip zábavky.
27.08.2013 - 17:05:00
01
Len pre upresnenie:
BMC team sa na GreenBike Tour prihlásil a zaplatil štartovné, tak ako každý iný pretekár.

Deti na detských pretekoch mali štartovné zdarma (bolo ich medzi 100-150)


Naposledy upravil milsu dňa 27.08.2013 - 18:14:37, celkovo upravené 1 krát.

27.08.2013 - 18:05:51
00
To je predsa blbost, urcite dostali minimalne milion eur a potom pred startom sedeli v otvorenom batozinovom priestore svojho auta.
27.08.2013 - 18:13:37
00
3 interné fotogalérie Kellys Greenbike Tour 2013.
Kellys Green Bike Tour 2013 - 34 a 75 km
Kellys Green Bike Tour 2013 - detské preteky
Kellys Green Bike Tour 2013 - prezentácia, príprava, sprievodný program

www.kellysgreenbiketour.sk
(Víťazi ŽP Na bicykli deťom 2013)
28.08.2013 - 19:52:15
00
keyboard_arrow_up