Mate co ste chceli, ja som to vyriesil po svojom (inak moj uplne prvy "ignorant", ale niekde sa zacat musi) a vy sa tu mozte aj pozabijat :-)

Prílohy:

Screenshot_2013-11-26-17-30-06.png
Screenshot_2013-11-26-17-30-06.png 116.42 KiB thumb_up0thumb_down

26.11.2013 - 17:32:25
02
nieco na odlahcenie...

Rano pridze šef uradu v bistrickim kraju perši raz do uradu a hvari:
- Volam śe Kotleba.... pre koktavich Marian....

:)
26.11.2013 - 18:16:50
00
tie diskusie na sme.sk su fakt divne, uvediem dva priklady z poslednej doby:
-nedavno som tam napisal par prispevkov proti fasistom, ostatni ma zvozili pod ciernu zem, po chvili boli vsetky tieto moje prispevky na karme = 0. avsak celkova karma mi aj tak stupla, presne o 15 bodov. z toho usudzujem ze admin bol na mojej strane, uplne neutralizoval minusove hlasovanie diskutujucich a navyse mi aj pridal. je to dost divne, ale fakt to tak vyzera; stale aj dnes mam tu karmu na novej vyssej urovni, napriek tym nulovym prispevkom. este k tomu admin zmazal jednu utocnejsiu reakciu, bez toho aby som ju ja ohlasil. (takze tadeas necuduj sa ze tvojmu otcovi to zmazali, admin ci admini su zjavne proti; samozrejme je otazne ci maju na to pravo, aj ked je to sukromne medium).

-samotne prejavy sympatii pre kotlebu na tych diskusiach sme.sk su sokujuce; ja som si vzdy myslel ze tam chodia vacsinou mladi rozumni ludia (ako aj v strednom veku), co maju nove technologie v malicku, maju zvacsa slusny job, su celkom dobre zabezpeceni a tak podobne. a aj tak sa kazdy pro-kotlebovsky prispevok tesi lepsiemu hodnoteniu, a kazdy proti- sa utapa v cervenych cislach. tento jav chapem na webe topky.sk, tam diskutuje kopec jednoduchsich ludi, ale fakt nerozumiem preco sa to deje na sme.sk
26.11.2013 - 18:56:07
00
iron.hide... len pre úplnosť, nie je to môj otec...
A na sme.sk ma už dva krát zablokovali, nemajú ma tam radi, sfine ]:)
26.11.2013 - 19:01:08
00
ok sorry :/
mna zatial len raz, mam tam ale uz treti nick, zasr.... piano
26.11.2013 - 19:07:59
00
Zrejme to bude tým, že SME je to najväčšie mediálne dno.

Root, aspoň bude kľud a prestaneš si všímať vecí, ktoré nie si schopný prijať, prípadne pochopiť.
26.11.2013 - 20:48:54
00
[quote=""].........
root]Ja len či to blokovanie funguje aj pri citácii ;) Čiste technicky.
26.11.2013 - 20:54:52
00
Ja mám zas taký technický problém, že keď kliknem na túto tému, podkladová farba stránky sa zmení na hnedú. Predtým sa mi to síce tiež stávalo, ale iba sporadicky. Teraz je to skoro vždy.
26.11.2013 - 23:17:06
01
tie diskusie na sme.sk su fakt divne, uvediem dva priklady z poslednej doby:
-nedavno som tam napisal par prispevkov proti fasistom, ostatni ma zvozili pod ciernu zem, po chvili boli vsetky tieto moje prispevky na karme = 0. avsak celkova karma mi aj tak stupla, presne o 15 bodov. z toho usudzujem ze admin bol na mojej strane, uplne neutralizoval minusove hlasovanie diskutujucich a navyse mi aj pridal. je to dost divne, ale fakt to tak vyzera; stale aj dnes mam tu karmu na novej vyssej urovni, napriek tym nulovym prispevkom. este k tomu admin zmazal jednu utocnejsiu reakciu, bez toho aby som ju ja ohlasil. (takze tadeas necuduj sa ze tvojmu otcovi to zmazali, admin ci admini su zjavne proti; samozrejme je otazne ci maju na to pravo, aj ked je to sukromne medium).

-samotne prejavy sympatii pre kotlebu na tych diskusiach sme.sk su sokujuce; ja som si vzdy myslel ze tam chodia vacsinou mladi rozumni ludia (ako aj v strednom veku), co maju nove technologie v malicku, maju zvacsa slusny job, su celkom dobre zabezpeceni a tak podobne. a aj tak sa kazdy pro-kotlebovsky prispevok tesi lepsiemu hodnoteniu, a kazdy proti- sa utapa v cervenych cislach. tento jav chapem na webe topky.sk, tam diskutuje kopec jednoduchsich ludi, ale fakt nerozumiem preco sa to deje na sme.sk



Sme aj mne zrusilo jedno konto a pravidelne maze prispevky, pricom nepisem nic co by porusovalo ten ich kodex, Je to mienkotvorny dennik a vsetko co je proti ich mienke cenzruju... Hnoj
Siri sa to napriec celou spolocnostou, na hnonline bola dokonca anketa ( uz ju neviem najst ) kde ludia mohli hlasovat a viac ako polovica sympatizovala s jeho zvolenim. Vidis ze aj rozumni ludia mozu mat na vec iny nazor ako mas ty :)
27.11.2013 - 01:40:07
00
kamov... anketa je tu http://hn.hnonline.sk/slovensko-119/aky-je-vas-nazor-na-kotlebu-povedzte-nam-ho-595691
27.11.2013 - 07:35:55
00
toto som našiel na sme.sk. holá pravda. http://vrtietpsom.blog.sme.sk/c/343246/Dva-zufale-tyzdne-Roberta-Fica.html?utm_source=sme-title&utm_medium=web&utm_campaign=blog
27.11.2013 - 08:13:56
01
laco... neodlahčíme ? Keď už vidíš do hneda...:-)

Prílohy:

unnamed+.jpg
unnamed+.jpg 31 KiB thumb_up0thumb_down

27.11.2013 - 08:32:48
00
Žltá na hnedom podklade. Celkom dobre to ladí. :)



Veľmi zaujímavá analýza, oplatí sa prečítať.
27.11.2013 - 08:36:04
02
http://www.topky.sk/cl/11/1369884/Britsky-premier-vyhlasil-vojnu-neprisposobivym--Nedostanete-podporu-a-pojdete-domov-

asi to nebude len slovenské špecifikum ....
ľudom sa darí horšie ...a tak tlačia .... kde sa dá ...
27.11.2013 - 10:33:33
00
extremista!
27.11.2013 - 10:39:28
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up