K tej petícii - tá stránka ide neskutočne pomaly, ja viem, že je tam možno mnoho návštev naraz ale určite nie viac ako 100 v jednom čase, takže zrejme zlá technológia (vysoká záťaž servera, vysoký počet požiadaviek na databázu??) - ja som trpezlivý mne to neva, ale iste sa nájde kopec ľudí ktorých to odradí.


Tlmočím webmajstrovi.
26.06.2007 - 15:05:54
00
Reciprocne by napr. mestski poslanci Bratislavy mali zakazat vstup polovnikom a lesakom na neoznacene ulice Bratislavy :-)
26.06.2007 - 15:09:48
00
Skúste si prečítať tento článok, myslím že ak si dáme 2 a 2 dokopy tak sa začína vyjasnievať (teda skôr zaťahovať). :x

http://www.changenet.sk/index.stm?section=spr&x=277830

Ano, moze to byt zamer, aby v lese neboli ochranari. Bike je aj pri takej cinnosti idealnym premiestnovadlom. Este v piatok sme to s kolegom preberali, teda tu moznost, ze ide vlastne o zamer ako robit nekontrolovane vyruby lesov.
26.06.2007 - 15:11:29
00
Skúste si prečítať tento článok, myslím že ak si dáme 2 a 2 dokopy tak sa začína vyjasnievať (teda skôr zaťahovať). :x

http://www.changenet.sk/index.stm?section=spr&x=277830

Ano, moze to byt zamer, aby v lese neboli ochranari. Bike je aj pri takej cinnosti idealnym premiestnovadlom. Este v piatok sme to s kolegom preberali, teda tu moznost, ze ide vlastne o zamer ako robit nekontrolovane vyruby lesov.


Je to možné aj keď nie isté.., aj keď týmto zákonom zabijú viac múch jednou ranou - vyhodia von z lesov drzých (často s digitálnymi fotoaparátmi) bajkerov, jazdcov na koňoch (musia sa preorientovať na ťavy - čo by pri súčasnom otepľovaní nemal byť taký problém), a budú môcť nastať slobodné veľkopodnikateľské poľovačky, burzy cenných drevín, nastane krásny rozvoj reštaurácií s divinou; zaráža ma aj pripravovaná norma o ochrane prírody, spôsob riešenia budúcej zonácie NPRiek...atď
26.06.2007 - 16:22:06
00
Dnes som dostal email od p.Mikloša kde píše že dňa 3.7.2007 o 17.00 hod, bude pred prezidentským palácom zhromazdenie a verí že sa tam s nami stretne aby spoločne vyjadrili nesúhlas s tým čo sa deje. Takže je to výzva pre všetkých cyklistov, je to daľší krok :!: Dúfam že nás tam bude čo najviac.


dostal som od p. Miklosa rovnaky mail, dufam, ze vsetci bajkeri z Blavy aj s rodinnymi prislusnikmi sa tam dostavia... ja som tam 100%
26.06.2007 - 18:02:56
00
aaa rad by som prisiel ale som z BJ ale drzim palce
26.06.2007 - 18:18:03
00
Dnes som dostal email od p.Mikloša kde píše že dňa 3.7.2007 o 17.00 hod, bude pred prezidentským palácom zhromazdenie a verí že sa tam s nami stretne aby spoločne vyjadrili nesúhlas s tým čo sa deje. Takže je to výzva pre všetkých cyklistov, je to daľší krok :!: Dúfam že nás tam bude čo najviac.

Hm, to je realne. Mam to kusok od pracoviska. Aspon blavaci mame moralnu povinnost tam byt.
26.06.2007 - 19:22:25
00
From: Gogola, Peter [mailto:Peter.Gogola@lesy.sk]
Sent: Tuesday, June 26, 2007 3:13 AM
To: XXXXXXXXXX
Subject: RE: Lesníci nevyháňajú cyklistov z lesa

...

Nepredpokladam, ze sa kvoli novele zakona naucite nieco, co sa pomocou bycikla neda.

S uctou
Mgr. Peter Gogola
hovorca
LESY SR, š.p.
Námestie SNP č.8
975 66 Banská Bystrica
E-mail: Peter.Gogola@lesy.sk
Preboha.. :roll: Veď on to, o čom rozpráva ani nevie napísať. A že lesník. :shock:
26.06.2007 - 19:28:59
00
http://www.cemba.cz/clanek.shtml?x=520

http://www.cemba.cz/novinky.shtml?x=519

Takze 3.7. pred prezidentskym palacom o 17:00...
26.06.2007 - 19:33:19
00
ten mail od Miklosovho asistenta som dostal aj ja.Takze pridte ukazat bolsevikovi,ze tato krajina mu nepatri...
....hahahaaaaaaa ze socialny demokrat sa asi po.erem :lol:
26.06.2007 - 21:29:02
00
Neviem ako u Vas????.....ale u nas lesy skupuju novozbohatlici...a co nevydransuju to oplotia a oznacia SUKROMNY POZEMOK...takze mate to uz aj tak jedno...za par rokov zostane len par plotov rezvacie pre vyvolenych a nejaka ta holen....a treba ratat aj s tym ze spoplatnia cyklotrasy....to treba len do ulic.....
26.06.2007 - 23:09:15
00
Priatelia, počet podpisov pod petíciou prekročil okolo polnoci 5000. Je to pekné, ale stále nám treba viac. Takže prosím aj dnes pokračujte v propagácii petície a samozrejme ju podpíšte, ak ste tak ešte neurobili! Adresa je http://www.ekoforum.sk/peticia/bicykel/
27.06.2007 - 07:47:37
00
Nemal som zatiaľ čas prelúskať celú túto tému. Zaujala ma však jedna vec. Novela by mala začať platiť až od septembra tohto roku. To je uz kúsok do zimy. Ak zasneží lesy a cesty, potom nie je možnosť zisťovať či som z lesnej cesty zišiel alebo nie. Taktiež je zaujímavé, že celkovo nemysleli na zimné obdobie. Vtedy je po lesoch oveľa viac hobby bežkárov každého veku ako v lete bikerov. A tí teda nejazdia po značených chodníkoch. Či bežkári neohrozujú hubárov? :-)
27.06.2007 - 08:32:25
00
Nemal som zatiaľ čas prelúskať celú túto tému. Zaujala ma však jedna vec. Novela by mala začať platiť až od septembra tohto roku. To je uz kúsok do zimy. Ak zasneží lesy a cesty, potom nie je možnosť zisťovať či som z lesnej cesty zišiel alebo nie. Taktiež je zaujímavé, že celkovo nemysleli na zimné obdobie. Vtedy je po lesoch oveľa viac hobby bežkárov každého veku ako v lete bikerov. A tí teda nejazdia po značených chodníkoch. Či bežkári neohrozujú hubárov? :-)
:D v zime asi nie :lol: , ale aj mna to napadlo s tymi bezkarmi tiez sa mozu rutit dole kopcom 50km/h a tiez mozzu vrazat do pesich turistov
27.06.2007 - 09:16:56
00
poniektorí aj do stromov :lol:
27.06.2007 - 09:21:17
00
keyboard_arrow_up