Sempi nestačí sa na to pýtať v jednej téme?
09.12.2013 - 17:37:53
00
Pouziva tu niekto brzdy promax?Co je to zac asi nejaka stredna rada,myslim
20.12.2013 - 14:03:24
00
Záleží od konkrétneho modelu. Máš ich na bicykli? Uvažuješ o bicykli ktorý ich má? Uvažuješ o ich kúpe na svoj bicykel?
20.12.2013 - 14:05:40
00
hej mam ich na biku Lamborghini forza.Brzdia dobre,len ide o toto.Kedysi som jazdil,maml som 5 bikov,maj bol giant a author s alivio.n tu dobu bomba.potom som zavodne 15 rokov robil iny sport a teraz na stare kolena sa vraciam ku bikingu ako relax a vsetko je tu ine.Rozumej mam 54 rokov takze 2 rokov mimo tohto,ine bajky,ine vybavy a ja stara skola sa tu ucim teraz znova,jedine co si pamatam jazdenie ako tak.preto mam aj takyto bike,lebo ma alivio a ten si pamatam :-).No za cas to bude chciet zmenu.
20.12.2013 - 15:02:35
00
manzelka je z Prievidze a tiez chcem na rok pre nu bike a preto sa tu pozeram co by bolo pre nu akurat.pekne sa posunul tento sport dopredu uff :-D.My nezijeme na Sk uz viac rokov,ale to nebude problem.
20.12.2013 - 15:07:49
00
nebolo by na škodu nejaké foto biku..
otazka:Čo vlastne na biku, ktorý máš chceš meniť či upraviť,či len tak aby reč nestála?
Ak chceš konkrétnu odpoveď, treba aj konkrétnu otázku.
20.12.2013 - 15:10:21
00
skusim foto jasne,a jazdim XC a hlavne by som chcel vymenit prehadzovac kazetu a retaz,ten bike som kupil starsi a neviem kolkomje na tom najazdene.radi to,ale sem tam skoci uz
20.12.2013 - 15:15:55
00
Príloha:
DSCN4456.JPG
DSCN4456.JPG 400.56 KiB thumb_up0thumb_down

20.12.2013 - 15:44:10
00
tu je foto.tie brzdy su v poho,ale nevem to provnat s inymi a nie su hydralicke.To mi nevadi hlavne ze to plni ucel.Len tak chcem nazory na ten bike,ako hovorim vela mi uslo za tie roky a tu sa tomu rozumiete super.dikes :-)
20.12.2013 - 16:06:35
00
čo ti poviem nieje to najhoršie.. ak ti vyhovuje načo meniť, ale treba ti upravit hlavne posed nech na tom sedediš ako na ukrajine.. správne nastaviť výšku sedla a k tomu aj výšku a vzdialenosť volantu.... ak ti brzdný učinok stači tak nerieš.. ale ked vyskušaš dnešné hydraulicke brzdy napr Deore.. stare budeš chceť hned hodiť do koša :)
Na prevody by sa ti mal pozrieť nejaký servisak.. pravdepodobne to už bude v značnom štadiu opotrebenia, ak ti to preskakuje.. prípadne by sa patrilo po rokoch urobiť nejaku generálku.. premazať náboje a všetky točiace časti... vidlica si nebude moc funkčná ,ale snou toho moc nespravíš..záleží aj čo od neho očakávaš...
ak budeš jazdiť častejšie do lesov, velmi rýchlo prídeš na jeho limity a usúdiš že treba niečo novšie... na cestne výlety to ale bude stačiť s malými úpravami
20.12.2013 - 17:19:01
00
S tym aj pocitam ze mu na jar dam celu generalku a vymenit tu kazetu a retaz.S tymi brzdami ti verim hehe.A najhorsie je ze som cely zivot sportoval a sutazne a neviem nieco robit rekreacne aj ke d sa snazim.Takze pocitam ze na dalsiu sezonu sa rozleti a kupim daco z tejto doby :-D.Zijem v Irsku a je tu super vyber,dost je tu biking rozsireny a 20m km od domu mam lesy kde je klub a jazdia tam aj DH,takze dalsi stroj bude celoodpruzeny,no uvidime aj peniazky treba posetrit,rodina tez potrebuje :-).Dakujem ze si napisal a ked nieco budem sa pytat.
20.12.2013 - 18:01:58
00
Ozaj ako by malo byt nastavene to sedenie a voalnt,da sa to podla tohto obrazku popisat?To sedlo bolo nizkolebo zienka skusala na to sadnut,uz som ho zdvihol na seba,ale neviem co stym volantom.Mal by som byt trochu viac natiahnuty dopredu?Lebo tera ano edim ako na mestskom bicykli :-)Ked som dvihol sedlo je to lepsie myslim,pozriem na fotky ako sedia borci.Bike je 18" ram a ja mam 170 vysku,to by malo byt ok
20.12.2013 - 18:12:50
00
Uz som to vyriesil s Yutube :-)
20.12.2013 - 19:07:00
00
jou skus si dat najprv sedlo, aby si mal nohu na pedáli natiahnutú, pedál je v strede chodidla a chodidlo s nohu je v pravom uhle.. ak sa ti to podarí, potom riadidla daj cca do rovnakej výšky ako sedadlo.. čím športovejší posed tým nižšie voči sedadlu je volant... predok dáš nižšie prehodením podložiek nad predstavec, otočením predstavca alebo vymenením volantu za rovný.. to je taký základ,, natiahnutie posedu docieliš výmenou predstavca za dlhší, otočením predstavca dolu alebo posunom sedadla kúsok do zadu.....
20.12.2013 - 21:13:20
00
Pohral som sa s tym a uplne inac sa na nom ide tak sportovo,som viac dopredu natiahnutyje to lepsie na rychlost.Predtym som sedel ako na ukrajine ako si napisal :-DEste pozriem ten predstavec ale je uz teraz ok diky.
20.12.2013 - 23:17:04
00
keyboard_arrow_up