Ono dost zalezi na technike jazdy ale aj na systeme odpruzenia a jeho nastavenia. Ja napriklad razy vobec necitim aj ked sedim, a ked idem v strmsich pasazach zo sedla tak ho mam dost daleko od vercajchu. Teleskop ale kazdopadne dost rozsiruje moznosti samotneho bajku. Ale to uz je iba na jazdcovi ci ho potrebuje a vyuzije, alebo nie.
20.03.2014 - 08:47:00
03
omniscient
A potom ti sedlo ladne výletí smerom k zadku však?

Ináč elasťáky si dostal od Ježiška?
20.03.2014 - 08:53:57
00
Nerád to hovorím, ale v tomto s tebou súhlasím :-) Ja som ju poriešil práve kvôli tomu, že neraz som musel na brzdy a zosadnúť z bajku a zvíjať sa chvíľu v bolestiach....
A teraz čakám komentáre typu, ako neviem jazdiť.... :yawn:


pozri synu, ja som popri mojich sätých povinnostiach(bohoslužby, posedenia s katoľickou mladežou, či vučovanie katechizmus sv. cirkvi katoľíckej ) stihoľ aj bicykeľ zakúpiť, i zo slúženia zádušných omší, som z peňazí pozostalých našporíl na teľeskop. a poviem ti syn môj, či máš bicykeľ s pohupom 120, 140...xxx.. vďaka tomuto sv. zázraku teľeskopickému sa naučíš jazdiť doľe kopcom i spoznáš skutočné čaro mautinabajkingu, rozšíri to tvoje obzory, i zaras zistíš čo ťa vari najviac baví. každý meter zjazdu isto vieš vychutnať naplno.

Isto sa ti neche na hrebienku pohoria každé dve minúty dvíhať i zasúvať sedľovku.... a na druhej strane, so sedlom vytiahnutým až k nášmu pánu nikdy nepochopíš o čom je toten doľekopec na dvojkoľesovom tátoši. I ja som zavšä jazdil bez tohto diela šikovných ľudkých rúk, no však po jeho zakúpení moje skills stúpaľi do nebies sťa sedľofka miľovníkov obtiahnutých nohavíc zo syntetického vlákna.
Smutné aká obmedzenosť panuje medzi dnešným ľudom a to sme v osvietej katoľíckej krajine.
Kladiem si otázku, prečo vari nenamontovať teľeskop ba aj na 100mm bajk, keď mládežník vidí radosť v doľekopcoch. keď si našporí z miništrovania na nový tátoš, ba kúpi si ono skutočné enduro s aspoň 320mm zdvihu, kde už použitie teľeskopu je schválené najvätšími znalcami z oblasti tejto, nebude na ňom smiešne sa potácať ľesom jako Pražský manažer, jó chťel jsem něco lepšího, jó stofku jsem dal,nevadí, že jezdím třikrát v roce k Vltavě a spátky.
Chľapci co ľen to ikscéčko jazdíte. Ňie je radosť ľen v nabehanych kiľometroch a rekordných časoch, mnohí jazdia i pre zábavu...Obmedzenosť je veru ľuciferov nástroj, preto sa za vás modľím k našej patrónke, matke božej, panne Márií. AM/EN
20.03.2014 - 09:02:37
014
haha dobré, pobaviť veru vieš :)
20.03.2014 - 09:10:02
01
omniscient
Keď po tebe čítam ako rád máš vysunutú sedlovku až k pánovi, vždy si spomeniem na jeden hlúpy fim a volá sa že "holky to chtej taky" Ak ti takéto antibožné veci zakázali pozeraťi na omši alebo náš pán najvyšší kukni si.:

https://www.youtube.com/watch?v=tSkwzjSt68Y

Nemáš náhodou s tou vysunutou sedlovkou k pánu ježišu náhodou rovkaký pocit medzi nôžkami? Že nám tak vehementne prinášaš toto posolstvo?
20.03.2014 - 09:16:26
00
@omniscient: Nemohol si tieto rozumné slová napísať ako človek a nie ako pako? Asi nemohol...Nehľadaj v mojich vetách iróniu ani nič podobné, sú myslené tak ako ich čítaš a prosím ťa ak budeš na môj komentár reagovať (čo takmer isto budeš) neoslovuj ma synu - môj tato ma skoro sedemdesiat, čo ty zďaleka nie. Vďaka.
20.03.2014 - 09:18:51
06
omniscient Hovadooo, som zasmial :-) ... a pritom hľa svätý muž, osvietený v tom, že jazdí pre zábavu, nehoní si na gramoch, nenaháňa kilometre a svoje pohodlie je mu prednejšie ako rozdelovať sa na XC, AM, HY, LF, ŠP, KKT a podľa toho určovať, kto má a nemá nárok na teleskopku.....konvertujem k tvojej viere omniscient! :D
20.03.2014 - 09:20:56
04
Konečne nejaká väčšia krabica došla... Kupene na http://www.autorelax.sk , montáž na ťažné na páku, odklapací a zamykací.

Prílohy:

WinnyPlus_1.jpg
WinnyPlus_1.jpg 227.41 KiB thumb_up0thumb_down

WinnyPlus_2.jpg
WinnyPlus_2.jpg 205.65 KiB thumb_up0thumb_down

WinnyPlus_3.jpg
WinnyPlus_3.jpg 199.76 KiB thumb_up0thumb_down

WinnyPlus_4.jpg
WinnyPlus_4.jpg 389.28 KiB thumb_up0thumb_down

WinnyPlus_5.jpg
WinnyPlus_5.jpg 409.04 KiB thumb_up0thumb_down

WinnyPlus_6.jpg
WinnyPlus_6.jpg 412.02 KiB thumb_up0thumb_down

20.03.2014 - 09:23:23
09
nerozumiem len jednému, prečo ako hlásnik tolerancie a otvorených možností upieraš jedincovi právo svojím silným hlasom kritizovať tvoju činnosť?
faktom je že keby si bol tolerantný ty sám, ako to hlásaš, celé tvoje šaškovanie s inými nickmi a v konečnom dôsledku celkom inteligentnými a ftipnými útokmi by bolo zbytočné
druhým faktom je, že mne osobne tvoja aktuálna činnosť vôbec nevadí a naopak príde mi osviežujúca v pracovnom zhone
20.03.2014 - 09:24:01
04
A neprevážia ti tie tri bike to "krpaté" auto? :lol:
Ale teraz vážne. Kamoš ten nosič má a je to dobrá vec. (pokiaľ nie je mokrá vozovka -vtedy je všetok maras z cesty na bikoch)
20.03.2014 - 09:29:01
00
...ale zas lepsie ako ich ho "zapichnut" niekde do mosta a pod. :lol:
20.03.2014 - 09:31:10
02
Do mosta ich síce nezapichneš, ale keď nejaký huncút za tebou nedobrzdí, tak sa z tých bajkov stáva dosť drahý nárazník. :)
20.03.2014 - 09:36:14
01
nerozumiem len jednému, prečo ako hlásnik tolerancie a otvorených možností upieraš jedincovi právo svojím silným hlasom kritizovať tvoju činnosť?
faktom je že keby si bol tolerantný ty sám, ako to hlásaš, celé tvoje šaškovanie s inými nickmi a v konečnom dôsledku celkom inteligentnými a ftipnými útokmi by bolo zbytočné
druhým faktom je, že mne osobne tvoja aktuálna činnosť vôbec nevadí a naopak príde mi osviežujúca v pracovnom zhone

škoda, že hneď na začiatku si vybral úplne iný typ reakcie...
20.03.2014 - 09:38:15
01
Konečne nejaká väčšia krabica došla... Kupene na http://www.autorelax.sk , montáž na ťažné na páku, odklapací a zamykací.


Ejj, či by sa ľen nám toto čudo hodilo. Zaraz by sme mohľi s našimi miništrantmi pošantiť po ľesných zákutiach vzdiaľenejších farností. Ihňed zbierku výhlasim.
20.03.2014 - 09:44:19
00
škoda, že hneď na začiatku si vybral úplne iný typ reakcie...


Z vetičky pod príspevčekom dumám, že si isto veľmi pobožný šuhaj. Žehnám ti mladý muž!
20.03.2014 - 09:46:40
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up