U mna si canyon takto neoveroval existenciu uctu napr. Ktovie ako to maju nastavene
15.04.2014 - 14:37:54
00
Takze, prave mi prisiel mail v zneni:
"Dear Branislav ...

We're almost at the finish line: today we transferred your order to our logistics partner UPS so it
will now be with you in just a few days time. Your delivery number is: .........
If you can no longer contain your excitement, you can use your delivery number to track the
current status of the order. Just click on the following link:
..........

Please be aware that it can take up to 24 hours for the delivery information to become available.


When your delivery arrives, please examine the packaging for any external damage and contact
the relevant logistics firm within 24 hours of any damage during transit. Any claims made after
this time period will not be valid.

We hope you have a great time with your new Canyon product!

With best wishes,
The Canyon Team
"
bodkami som nahradil osobne informacie. Bud niecomu nechapem alebo proste mi ten bike posielaju o mesiac skor ako udavali :)
15.04.2014 - 15:25:00
00
Ahojte , objednaval som 2ks , v ten isty den prislo potvrdenie o prijati obj. bez terminu dodania , po 9 dnoch prisli potvrdenia s terminmi dodania a rozdelene kusy na 2 zakaznicke cisla a 2 cisla obj. , v ten isty den prisli 2 predfaktury v plnej hodnote i s doplnkami, platil som vkladom na ucet cez pokladnu do SLSP , cena za vklad na ucet 1.5 eura v prospech SLSP ....., CW 20 a damsky CW 25, trpezlivo cakame a citame prispevky vsetkych stastlivcov co to uz maju doma a v suchu, inak dnes polovicka podotkla ze stastie ze je tak chladno a ze snezi ....bola to len taka slaba ladova drt, vsetkym prajem prijemne velkonocne sviatky a mnoho bezpecnych km na CANYON BIKE - zalozime klub ...?
15.04.2014 - 16:08:21
02
BB83 : Tak si mal asi stastie. To je ten mail o odoslani. Za par dni ho mas doma.
15.04.2014 - 16:11:42
01
Mozno im zrusil niekto objednavku a mali bo uz ready,alebo ja neviem :)) uf,este predychavam :)
15.04.2014 - 16:27:02
00
blahozelam ze ho mali skladom , nam ostatnym ostava len trpezlivo cakam , s pohodicke , potom zaves aktualne foto aby si nas ostatnych potesil
15.04.2014 - 16:40:50
01
Mozno im zrusil niekto objednavku a mali bo uz ready,alebo ja neviem :)) uf,este predychavam :)


Ahoj s najvecsou pravdepodobnosťou mas pravdu
Zrejme niekto zrušil objednávku
Ten mail je potvrdenie o odovzdaní balíku UPC Sleduj uz len link na trackovanie zásielky

Mne do šlo takto :
Výrobca - Kolín - Norimberg - Viedeň
Od stredy večera do piatku ráno
Potom Viedeň - BA do piatku do večera
A v pondelok som ho mal v ruke :)
Držím palec
15.04.2014 - 16:47:50
01
Bud niecomu nechapem alebo proste mi ten bike posielaju o mesiac skor ako udavali :)


Jej ... ticho závidím :handshake:
15.04.2014 - 16:53:10
01
Diky moc chalani,urcite sem zavesim foto ked pride :)
15.04.2014 - 17:24:12
00
Diky moc chalani,urcite sem zavesim foto ked pride :)


Tak si mal štastie, evidentne musel niekto zrušiť objednávku. Ak ti odišli prachy a oznámili skoré odoslanie, tak na cestu vyrazil už dnes, najneskôr zajtra a na Slovensku je bleskovo, kamióny fičia prakticky non-stop po Viedeň, potom to vyzerá, že sa to zaseklo .. a zrazu ti volá kuriér. Máš šancu v piatok, najneskôr v pondelok. Ešte jedna vec, ja si vždy (už som viac vecí kupoval z D) overím telefonicky v najbližšej pobočke (pre mňa je to Trenčín), či majú môj telefón, lebo už sa stalo, že hoci som ho pri objednávke zadal, tak ho šofo nemal a keď ma nenašiel na adrese, odišiel preč. Už som aj také čítal niekde tuším na českom webe, že to nechal u susedov! :-)

... a prestissimo sa drv na skúšky, lebo potom nemáš šanc, budeš s Nervákom aj spávať! Ja som trochu starší *uj, ale vzalo ma to tiež :-).
15.04.2014 - 21:14:55
02
Diky moc, stale ten sok rozdychavam :) chcem sa ta spytat, pisal si,ze ked ta nenasli doma,sli prec. Co presne to znamena? Kam prec a ako si sa potom dopracoval k tomu co si mal objednane? :)
15.04.2014 - 21:48:42
00
Kamosovi dojde v utorok Mko, tak ti prezistim

Vopred dakujem za prezistenie, ako mu to Mko sadlo + by si mohol hodit kamosovu vysku.

Ja este skusim vyskusat Giant Trance 27.5, mal by mat podobny standover a toptube.
15.04.2014 - 22:33:54
00
Diky moc, stale ten sok rozdychavam :) chcem sa ta spytat, pisal si,ze ked ta nenasli doma,sli prec. Co presne to znamena? Kam prec a ako si sa potom dopracoval k tomu co si mal objednane? :)


Kľud, len sa mi raz stalo, že keď mi UPS viezla niečo z Nemecka - ale to nemá nič ani s Nemeckom ani Canyonom, bolo to mimochodom z Amazon.de - tak sa stalo to, že UPS nemala moje telefónne číslo bohvieprečo, keďže som ho Amazonu dal, preto potom ten posledný krok zlyhával, keďže som nebol doma a šofo nevedel, komu volať. To ale neznamená, že by mi to nejak nakoniec nedoručili. Len som dopredu v tej netrpezlivosti tušil, že niečo nehrá, lebo keď trackuješ zásielku na webe, tak až po Viedeň vidíš všetko perfektne a on-time a potom zrazu vidím, že v Bratislave zrazu akoby sa to zaseklo a žiadne aktualizácie, tak som pátral a našiel toto:
http://www.ups.com/content/sk/sk/contact/index.html?WT.svl=Footer
Vybral som Trenčín ako najbližšiu pobočku a volal som tam a pýtal som sa na zásielku podľa čísla
a oni že áno, evidujeme ju, aj sme ju doručovali, len ste neboli doma a šofér nemal telefónne číslo.
Takže, ak si veľmi netrpezlivý, ako som bol ja, a uvidíš pri webovom trackovaní nejaké podozrivé spomalenie na Slovensku, neboj sa opýtať sa na pobočke UPS najbližšej podľa bydliska. Alebo to je jedno, aj v BA, operátor podľa čísla objednávky presne vidí, kde zrovna je.
15.04.2014 - 23:58:40
01
Super, este raz dakujem :)
16.04.2014 - 00:03:57
00
Super, este raz dakujem :)


V profile máš Modru a Martin. V Modre je to v piatok na stopro, Martin neviem, ale šanca je, fingers crossed.
16.04.2014 - 00:11:20
00
keyboard_arrow_up