Zdravim,

Nenasiel som podobnu temu, ktora by mi pomohla tak sa pytam sam.

Nema tu niekto skusenosti s repasom RS Boxxer Race? Je to jednoducha struna s motion controlom ale nikdy som to nerozoberal a hodili by sa mi nejake tips&tricks od niekoho skusenejsieho... co sa tyka mnozstva oleja a viskozity kde najdem nejaku tabulku kde sa dozviem nieco blizsie? pripadne nevie niekto priamo odporucit mnozstvo oleja aj jeho viskozitu? boxxera mi uz vela vygrcala takze nemam to ani ako porovnat so starym olejom

Danke šn za kazdu radu :)
08.05.2014 - 14:03:18
00
Je to jedna z najjednoduchsich vidiel, nemas tam co pokazit. Staci zohnat gufera, typujem ze prachovky su este OK ale ak budes brat original sadu vymen aj tie. Gufera sa vyberaju tazsie, zrejme po vybrati uz budu uplne znicene lebo idu dost tazko von. Co sa tyka oleja ja davam vsade 5W olej do pravej vnutornej nohy a do vonkajsich daky hustejsi, okolo 15W na mazanie. Do pravej nohy ide cca 2-2,5 deci oleja. Ked ho das velmi vela vidla pojde tvrdsie, ked menej moze sa stat ze pojde zle odskok a nastavenie tvrdosti nebude spravne fungovat. V kazdom pripade tam nemas co pokazit jedine pri vymene gufier, tam si davaj bacha pri nalisovani novych ide to dost tazko. Najlepsie by bolo, keby si si vyrobil daku tycku alebo to je jedno proste aby si s tym pekne zatlacil gufera naspat do spodnych noh. A este nazaver daj trochu vazeliny aj na gufera a prachovky aby nesli nasucho
12.05.2014 - 13:59:34
00
hodim do guglu a je to hned prve
https://www.google.sk/search?q=RS+boxxer+race+service+manual&ie=utf-8&oe=utf-8&rls=org.mozilla:sk:official&client=firefox-a&channel=sb&gws_rd=cr&ei=NsBwU7W3NYW47Aa5rYC4Bg
manula aj s hustotami a množstvami, SRAM má všetko na strankach

Prílohy:

boxxer race.jpg
boxxer race.jpg 155.27 KiB thumb_up0thumb_down

12.05.2014 - 14:37:20
00
Hej je toho plny net. Len pri vymene oleja netreba davat dole segerky z vnutornych noh, je to zbytocne.
12.05.2014 - 14:41:10
00
keyboard_arrow_up