Ja som sa zúčastnila na 50-tke prvý krát....trať super,značenie tiež,regulovčíkov dostatok,na občerstvovačkách som nestála,ale nevypadali chudobne(už boli aj horšie),jedlo v cieli uplná bomba :) , najviac prekvapila a potešila medaila :y: počasie vyšlo super,atmosfera tiež,myslím,že pripojiť aj duatlon bol super nápad a oživilo to celé podujatie...
- v dnešnej dobe je určite ťažké nájsť sponzorov a zorganizovať také podujatie,ved kto vám dnes dá niečo len tak zadarmo???
- držím organizátorom palce,nech vydržia aj nadalej a teším sa na další ročník :handshake:

PS: tiež si myslím,že na maratony nechodíme kvoli igelitkám a ich obsahu,na to sú nákupné centrá a obchodné domy
12.05.2014 - 09:25:31
04
Aj ja sa chcem podakovat organizatorom za super akciu. Na tomto preteku som bol prvy krat a musim povedat ze zatial najkrajsia trat aku som siel. Mala vsetko co na maratone ma byt. Zo sebou spokojny byt nemozem nakolko som to asi od uvodu prehnal a na 30tom km mi odisli krize a musel som bicyklovanie striedat s chodzou :( takze namiesto planu skoncit v prvej 1/4 a skoncil som presne v polovici. Medaila potesila :) pekny suvenir. Znacenie a jedlo taktiez skvele takze ja hodnotim akciu na 1* :y:
12.05.2014 - 10:16:01
00
Nejak sa to tu zvrhlo na rozhovory o ponožkách, to som nechcel. Ja by som prišiel aj keby v tej igelitke bolo len číslo a nič iné. Dôležitý je pocit pocit z dobre stráveného dňa. Veľká vďaka všetkým organizátorom za perfektný pretek.
PS: nech ich ani nenapadne rušiť budúci ročník.
12.05.2014 - 10:46:09
02
aj mne sa pacilo, velka, dobre zorganizovana akcia. Medaila potesila, ked mi ju po prejazde cielom podavali, tak som sa citil ako sampion :-) Isiel som znova hobby, oproti minulemu roku to bolo o dost lahsie. Ak zdravie posluzi, budem sa buduci rok opat na preteky tesit.
12.05.2014 - 11:06:59
01
ja si myslim, ze toto by mohla byt cesta pre "lokalne", mensie maratony. jazdiva trat 50-60km max, tzn jeden dlhy okruh. tento rocnik bol super. zavadzaci okruh, znacenie trate, regulovcici, zazemie, profil trate, obcerstvovacky...v neposlednom rade aj pocasie, ale tak to je nevyspytatelne a mozme byt radi, ze ten front neprisiel o den skor :) minuly rok som mal pocit, ze to natahovanie na 80km bolo v porovnani s tymto rokom tak trochu nasilu.
takze vdaka organizatorom aj z mojej strany.
12.05.2014 - 11:08:00
01
Super pretek. Ak sa mozem vyjadrit k organizacii zaujimala by ma iba jedna otazka. Nebolo by mozne vyhodnotit cyklo usek duatlonu aj v kategorii 30 km? Naopak pre cistych bezcov by sa mozno dala vyhodnotit aj bezecka "10".
12.05.2014 - 11:13:48
00
Super pretek. Ak sa mozem vyjadrit k organizacii zaujimala by ma iba jedna otazka. Nebolo by mozne vyhodnotit cyklo usek duatlonu aj v kategorii 30 km? Naopak pre cistych bezcov by sa mozno dala vyhodnotit aj bezecka "10".
12.05.2014 - 11:16:37
00
Super pretek. Ak sa mozem vyjadrit k organizacii zaujimala by ma iba jedna otazka. Nebolo by mozne vyhodnotit cyklo usek duatlonu aj v kategorii 30 km? Naopak pre cistych bezcov by sa mozno dala vyhodnotit aj bezecka "10".


Myslím, že týmto smerom sa to uberať nebude.Bolo by to výhodné len pre štafetárov,lebo jednotlivec nepôjde cykloúsek naplno, keď ho čaká beh. To by sa museli potom vyhlásiť aj napr.Barényi v kategorii do 39r. aj nad 40r. kedže vyhral obidve. A aj Glajzová prvá do 18r. a druhá celkovo na 30km.
Pravdepodobne sa ale pridajú vekové kategorie pre duatlon jednotlivci.Štafety by mali ostať kedže v troch kategoriách bolo 18 štafiet. To bol návrh po preteku o ktorom sa bude rokovať, tak nechcem aby sa to bralo už ako hotová vec. Ale uvítam konštruktívne pripomienky.

Ďakujeme za kladné ohlasy.
12.05.2014 - 12:41:39
00
Nebolo by mozne v ramci tohto podujatia aj len cisto bezecka cast?Viem ze to boli povodne preteky bikov,ale len tak na spestrenie a zena by sa prebehla a nenudila sa aj ked akcia v obci bola tiez fajn.A pre body do maratontour. Inak super akcia.Dik
12.05.2014 - 18:38:30
00
pripájam sa k plnej spokojnosti :y: najviac sa mi páčila trať, bolo v nej všetko čo má biker rád (nenáročné stúpania boli čerešnička na torte :) ) o rok som späť!
veľká vďaka organizátorom a "klobúk dole" :handshake:
12.05.2014 - 22:24:25
00
https://www.youtube.com/watch?v=D4_uGmxx3lQ
12.05.2014 - 23:46:25
00
Nebolo by mozne v ramci tohto podujatia aj len cisto bezecka cast?Viem ze to boli povodne preteky bikov,ale len tak na spestrenie a zena by sa prebehla a nenudila sa aj ked akcia v obci bola tiez fajn.A pre body do maratontour. Inak super akcia.Dik


Flint: Na stránke zelenej stopy SNP Selce si napísal toto:


Flint

Mesto: B.B.
Založený: 03.08.2007
Príspevky: 42
Ja vas pridem len povzbudit, lebo v tomto meste je "tolko akcii",(v septembri az dve), ze organizatori sa nevedia dohdnut a musia ich dat na rovnaky termin.Takze ja pojdem na BBmaraton lebo ten bol skor zverejneny.A organizatorom dakujeme, urcite viaceri sportujuci amateri.
22.04.2014 - 12:29:10
(1)(0)

A teraz chceš aby boli dve akcie v jeden deň?
Tu je bežeckých akcií dosť http://beh.zoznam.sk/ Každý si môže vybrať.
Ja dávam prednosť cyklistike.
13.05.2014 - 07:10:20
00
Jednoducho super den!
Moje prve preteky, tak isto frajerkine, svagrove, sesternicine a jej frajerove :)
Nie je co vytknut, ciel splneny (v 1/3 vysled.list), jedlo, znacenie, organizacia, medaila .. 10/10
13.05.2014 - 12:05:30
00
vyuzil som aj sluzbu hviezda.faxcopy.sk :-) Super fotky porobili, profesionali, som sa cudoval na tom jednom poli, ze co za stlpik ozarujuci to tam drzi :-)
13.05.2014 - 15:56:02
00
Dnes som chcel fotit z uplne iného miesta,ale som sa pridlho tulal nasou krasnou prírodou a tak som skoncil nie na najlepsom mieste,ale ti ktori sa najdu tak sa dufam potesia.V pozadi aj s masivom Prašivej(Nizke Tatry)
https://plus.google.com/photos/110062406881396079699/albums/6011808873796739393?authkey=CMGN17CpyJ2CBA

Super fotky,uz ich mam v archive dakujem krasne.
13.05.2014 - 19:10:11
00
keyboard_arrow_up