MTB maratón Levočské vrchy - Levoča

31.05.2014
MTB maratón
Levoča (Slovensko)

Propozície, Pozvánka, Súťaž, Výsledky, Reportáže, Foto
ok, uz som sa aj zaregistroval
18.05.2014 - 22:24:46
00
Ahojte :) Chcela by som sa opytat, ako to vyzera s priechodnostou chodnikov po tom silnom vetre? Lesy okolo Kosic su prakticky nezjazdne, tak dufam, ze podobnu kalamitu nepostihli aj lesy okolo Levoce a maraton nebude ohrozeny :-)
19.05.2014 - 20:53:19
00
Keďže levočské lesy boli po minulé roky dostatočne vydrancované lesníkmi, nemalo pri tom vetre čo padnúť :) A teraz vážnejšie. Vietor ani dážď nezanechali žiadne väčšie škody. Podklad je väčšinou kamenistý a tak počas pár hodín pri slnečnom a teplom dni dokáže dokonale preschnúť, no na pár miestach (v blízkosti prameňov) to zaručene bude trochu viac blatisté. V najbližších dňoch budú trate znova prejdené a strhnuté, poškodené resp. mätúce označenie bude opravené.
19.05.2014 - 21:19:43
01
Tak to sa tesim :-) Blato nevadi, ale popadane stromy na kazdych takmer 50tich metroch ako mame okolo Kosic som sa bala, zeby sa nestihli odpratat...Tak uz sa neviem dockat dalsej soboty :-) Vidime sa :-)
19.05.2014 - 21:47:37
00
Ahojte, pred pár hodinami nám prišlo vyjadrenie z Mestských lesov Levoča, že predsa len zopár stromov padlo aj na našich tratiach. Počnúc dneškom, v spolupráci s Vojenskými lesmi, začínajú s odstraňovaním stromov. Preto Vás žiadame, aby ste dočasne obmedzili pohyb po tratiach maratónu, keďže sa predpokladá zvýšený výskyt lesných mechanizmov a lesníkov. Ďakujeme za pochopenie.
21.05.2014 - 07:31:02
01
verím, že sa podarí trať sprejazdniť...podobnú situáciu som zistil aj u nás v Lopušnej doline pri Svite, kde som bol v nedeľu 18.5. a v polovici doliny bola cesta husto zasypaná stromami v dĺžke možno aj 50 m...včera som sa tam bol pozrieť a cesta už bola vyčistená a sprejazdnená :)
som sa trochu rozpísal...vlastne som sa chcel opýtať, že či bude počas maratónu aj nejaký sprievodný program pre ostatných návštevníkov pretože chcem zobrať aj manželku s deťmi, že či sa nebudú nudiť kým ma budú čakať ako sa vrútim do ciela :emo:
21.05.2014 - 10:18:49
00
tak ako to vidim bude o posledne miesto tuhy boj :)

Tak ja sa k vám pridám :D
21.05.2014 - 21:09:21
00
na kratkej trate by bolo fajn,keby sa kategoria muzi rozdelila aspon na polovicu,napr od 19r-40r a nad 40r, mam stres :-) porovnavat sa tam z mladymi chalanmi,predsa lepsie znie ked som v kategorii nad 40r skoncil na 15mieste aj ked startovali len 15sti v kategorii :-)...znie to lepsie, ako na 75 mieste :-)
21.05.2014 - 22:22:26
01
Ahojte,
Mnohí z Vás to asi vedia, ale predsa len pripomínam, že na tomto maratóne oslávi okrúhle narodeniny spolubikerka Evka. Každý kto chce prispieť malým kvietkom ju určite poteší. Prípadne možem pomôcť so sprostretkovaním. (info cez SS)
Ďakujem
26.05.2014 - 08:02:43
00
neplánuje niekto do soboty ešte prejazd trate?Rád by som sa pridal
27.05.2014 - 07:03:28
00
Keďže maratón sa nezadržateľne blíži prinášame Vám krátky infoservis.

Prihlásenie - štartovné:
- prihlasovanie sa cez sao-tatry.sk
- pri úhrade do 28.5.2014 (vrátane) je štartovné 15€. Po tomto termíne je akceptovaná iba platba počas prezentácie v sume 17€.
- aktuálny stav prihlásených: 411 ľudí

Prezentácia:
V mieste štartu maratónu – Autocamp Levoča, Kovačová vila (kancelária pretekov)
piatok: 30.05.2014 od 18:00 hod. do 21:00 hod.
sobota: 31.05.2013 od 07:00 hod. do 10:30 hod.

Stav tratí:
Všetky úseky sú plne zjazdné, označené a pripravené na preteky. Povrch tratí je väčšinou kamenistý, s lesnými cestičkami, niektoré úseky budú nezávisle od počasia blatisté (pár desiatok metrov). Pôjde sa aj otvorenou krajinou, po hrebeňoch hôr vo vyššej nadmorskej výške, preto pri očakávanom slnečnom počasí dbajte zvýšenu pozornosť ochrane pokožky pred slnkom (opaľovacie krémy) a dodržujte pitný režim.

Počasie
Príloha:
pocasie_levoca.jpg
pocasie_levoca.jpg 91.56 KiB thumb_up0thumb_down


Príloha:
pocasie_levoca2.jpg
pocasie_levoca2.jpg 105.66 KiB thumb_up0thumb_down



FAXCOPY – FOTOservis Hviezda:
Na trati bude každý pretekár fotografovaný FOTOservisom HVIEZDA. Fotografie získaš na tejto adrese. Na webovej stránke FOTOservis HVIEZDA funguje jednoduché vyhľadávanie fotiek podľa štartových čísel. Fotografie budú dostupné do 48hodín od ukončenia podujatia. Cena jednej fotografie 3,90€. Zvýhodnený predpredaj fotografií funguje pri registrácii na pretek cez SAO-TATRY. Objednať si môžeš aj výtlačky fotografií, kalendáre, tričká, hrnčeky, magnety zo svojou fotkou… Ďalšie informácie na stránke FotoSERVIS HVIEZDA.

Účastník podujatia berie na vedomie, že počas preteku bude na trati pôsobiť fotoservis partnera podujatia. Zároveň v tejto súvislosti udeľuje súhlas so zaslaním informačného e-mailu od partnera podujatia, odkazujúcim na zhotovené fotografie. Súhlas pre fotoservis platí po dobu maximálne 15 dní po ukončení podujatia.
Príloha:
banner-web-Levoca-mtb.jpg
banner-web-Levoca-mtb.jpg 372.27 KiB thumb_up0thumb_down

27.05.2014 - 08:17:52
01
...síce som sa už raz pýtal, ale odpoveď som nedostal... |(
...bude aj nejaký sprievodný program pre rodinných príslušníkov pretekárov alebo návštevníkov (ja len že či môžu prísť aj všetci od Hujerov) :geek: ?
27.05.2014 - 14:06:32
00
tatranec
Maratón sa koná deň pred Medzinárodným dňom detí, takže pre ne a samozrjeme aj pre dospeklých bude prichystaný zaujímavý program vrátane kútika na spôsob detského mestečka. V prostredí Autocamp Levoča bude nachystané všetko tak, aby si komplet celá rodina mohla z podujatia odniesť plno nielen športových zážitkov.
27.05.2014 - 15:09:04
00
tak ako to vidim bude o posledne miesto tuhy boj :)

aj ja sa chem o to miesto tvrdo pobiť
27.05.2014 - 17:33:21
00
aj ja sa chem o to miesto tvrdo pobiť

kde sa dvaja biju,treti vitazi :-)
27.05.2014 - 21:47:16
00
keyboard_arrow_up