Zdravim lidi,

Komunalna poistovna vraj poistuje biky
na sumu 10,000 za 240,- Sk na rok
okrem toho sa vraj daa dohodnut vysiie pokrytie samozrejme pri vyssich
splatkach, nemate o tom niekto informacie ???
15.03.2004 - 21:47:45
00
Ja mam poisteny cykel u generali, stal 25 000. Poistili ho v pohode na plny prajs. Dokonca aj na lupez, t.j. ked Ta na ceste prepadne nejaky blb, tak to oznamis fizlom, pardon, chlpom, ech, hekacom, safra, skratka organom cinnym v trestnom konani. A na zaklade toho papiera od VB Ti generali da skvaru. Len neviem co to stoji, ja mam od generali kompletnu poistku domacnosti, bytovej jednotky, urazovku atd atd, a platim to dokopy. Ja koncim, idem pozivat alkoholicke napoje.
21.03.2004 - 18:24:14
00
caute, zaujima ci je mozne poistit bicykel proti kradezi. konkrétne ked je umiestneni v pivnici v panelaku (nie spolocna pivnica) + aj zamknutý. Ak sa dá poistit, dalej ma zaujima ako urcuju hodnotu bicykla v pripade ze k nemu nemám doklady ? - skladaný bike.
jedná sa o relativne drahy bicykel (cena nového moze byt nieco nad 5000e), ale nemám moznost ho mat v byte.
za kazdu radu budem vdacny :)
03.06.2014 - 20:22:50
00
myslim ze kazda prva rada by znela.. nemat ho v pivnici.. ja by som svoj nemal v pivnici ani keby som nejaku mal a to nema cenu najskor ani 800e.. by som s nim aj spal keby som musel zena by to snad pchopila (urcite by to nepochopila) ale zjavne ked mas na taky bicykel tak mas asi nato si kupit taky znova v pripade ze ti ho corknu. sorry za OT vlastne som ti ani neporadil.
03.06.2014 - 20:53:54
00
preto som napísal ze nemam moznost ho mat v byte :) tiez by som mal na dalsi taky...
03.06.2014 - 20:57:40
00
Skoro všetky poisťovne ponúkajú takúto možnosť. Výšku poistného určuje hodnota bicykla, pričom môže byť aj stanovená majiteľom.
Radšej by si mal zvážiť hocijaké riešenie v byte, kľudne aj na strop. Vychádza to lacnejšie a bezpečnejšie ako pivnica.
Napríklad:

Prílohy:

Bikemichelangelo.jpg
Bikemichelangelo.jpg 144.14 KiB thumb_up0thumb_down

bike-storage-racks-interior-design-ideas-4.jpg
bike-storage-racks-interior-design-ideas-4.jpg 27.11 KiB thumb_up0thumb_down

Fullrack.JPG
Fullrack.JPG 63.92 KiB thumb_up0thumb_down

new bike racks 006.JPG
new bike racks 006.JPG 115.96 KiB thumb_up0thumb_down

04.06.2014 - 07:29:16
01
a to je pivnica ze tam mas pristup len ty? ci klasicka ze kopec pivnic pokope? bo ak to druhe tak by som pomaly zacal setrit na novy :), pochybujem ze daka poistovna to poisti v tych klasickych panelakovych pivniciach ktore vylomi aj dieta
04.06.2014 - 22:34:57
00
Ahojte,

mate nejake skusenosti poistenim bicykla proti kradezi/poskodeniu cez bezne poistovne alebo cez BIKEPLAN?

Uvazujem nad poistenim a rad by som si vypocul nazor niekoho kto mas skusenosti :)

Dakujem.
04.08.2022 - 07:55:21
00
Čauky. Tak som sa zamýšľal nad poistením bicykla. A to z toho dôvodu že ho dosť často vozím na streche auta, v nosiči a občas sa zastavím niekde občerstviť, najesť a mám stres z krádeže. Tak sa chcem spýtať či už má niekto skúsenosti s poistením. Ja som čítal že musíš mať taký zámok, hentakú reťaz a ja neviem čo, ale? Otázka znie ked ho mám zamknutý v nosiči, ten podmieňujúci zámok o čo pripevním, HA??. To som sa nedočítal či poisťovňa uhradí krádež aj z nosiča auta. Tak som teda zauvažoval že či by som bol v menšom strese pri poistení, alebo by sa dostavil adrenalin až po krádeži že poisťovňa ma pošle kade lahšie. Teda otázka znie, či poistiť alebo je to zbytočné lebo keď mi ho ukradnú z nosiča auta v poisťovni ma vysmejú a teda nemá to zmysel.

Díkes
26.08.2022 - 11:55:29
00
Zdravím, aj mňa by zaujímalo, ako to je s tým poistením cez BIKEPLAN.SK. Máte niekto skúsenosť? Rozmýšľam o poistení môjho bicykla, nakoľko mám nový karbónový 2k bike a nerád by som ho pri nešťastnom páde poškodil a musel tak kupovať nový rám, či strachovať sa o krádež z pivnice (kde ho mimochodom mám zabezpečený reťazou na kód a aj airtag).
Vopred ďakujem za odpoveď.
:)
25.07.2023 - 15:39:19
00
keyboard_arrow_up