este k poznavaniu: dobra vec je spojit si tvar s bicyklom, ktory si nasledne omrknes tu, kto aky ma :)
09.06.2014 - 15:17:57
00
matogasparovic ehm :) Zas az tolko som biky neobzeral. Viac casu som mal na pozeranie na zadky tych, za ktorych som sa zahakoval :smirk:
09.06.2014 - 15:21:44
00
Na akcii som nebol, iba som sa prisiel pozriet na finis pretekov okolo Slovenska. Po finisi uz bolo pivo zadarmo pre hockoho, tak som si jedno dal. Ani by ma nenapadlo, ze to tak bude, kamos mi povedal, nech si idem zobrat. V cieli to nevyzeralo, ze je tam 400 cyklistov z akcie energia na kolesach. Niekto tu pisal, ze vas bolo 400.
09.06.2014 - 16:54:13
00
randy ved jasne, chapem, len ono je to dobre poznavacie znamenie :)
09.06.2014 - 17:30:30
00
moderator hovoril, ze na starte bolo okolo 400 ludi, do ciela prislo nejakych 150.
09.06.2014 - 19:30:23
00
a zvysok sa kam stratil? Nevladali udrzat to brutalne tempo? :D
09.06.2014 - 21:05:28
00
straty vyrazne nad povolene 2%. ostatni spadli do jarku alebo isli najskor nakupit do Ikey a az potom do ciela? :lol:
09.06.2014 - 21:07:39
00
si nemyslite,ze niekto vydrzi ist 55km 30-31km/h tempo,poznam vela ludi z okolia,ktori by boli v prdeli po 20km.......navyse 50% tych ludi boli amateri-weeks cyklisti
randy tak niekedy zachytavat vas 2och som mal problem....ale stalo to za to :P ... po piatkovej alkoholovej pohode so segrou a jej polovickou to stalo za to....rano som mal problem vstat a ist k tej "chalupke" .. btw: ten tvoj kamarat je na fore?
capulo ale vecer bolo parada: .... polovicka musim uznat ze riadna symposka.. palec hore filini fiam,a ty si ako dopadol potom :D :D
matogasparovic myslel urcite moju zadnicu,asi bol na nu nadrzany :D ..... asi by si mal zacat JOKO prikladat hlinu na hrud,ked sa mu to uz "zacina" blizit
mimochodom: viaceri Ste do mna drbali,ze preco nemam gumicky: dnes som ich nahodil....

nic nemeni na tom,ze tie drinky mali byt pre vsetkych viacejkrat....

pripominam: SEPTEMBER: planuje sa spravit v okoli MOCHOVIEC CYKLISTICKY "PRETEK" spojeny s otvorenim noveho INFORMACNEHO CENTRA: som velmi zvedavy,ako to cele dopadne...zaujem,pokial viem,je uz teraz velky v ramci okolitych cyklistov,klasicka akcia s OPEN-PLANT

btw: chcel by som vediet,ze kto boli ti ostatni,co slapali s nami..... randy,mameluch,gogo,matogasparovic Vas som poznal,ale ostatni?.... bol tam chalanisko v modrom,Mameluch urcite vies,..... slapal pri nas az do inkriminovanej casti ciela :D ... chalanisko vladal riadne dupat.... vysoky,tenky,mlady....a potom,ktory ma cakal,ked sa mi bloklo koleso po vyskoku.....
btw: dakujem inac,ze ste ma cakali :P ... nemyslel som,ze ma niekto bude cakat inac....
09.06.2014 - 21:26:23
00
moderator hovoril, ze na starte bolo okolo 400 ludi, do ciela prislo nejakych 150.


Talian z Enelu, čo to odštartoval, v cieli hovoril o 380 účastníkoch a, že mnohí neodolali a zastavili v Čuňove na pivo. V tom teple bol potrebný stály prísun tekutín. To sa dá pochopiť. 180 ľudí prišlo do cieľa v hlavnom pelotone. Ďalší, myslím, že príchádzali postupne.


Naposledy upravil dzajro dňa 09.06.2014 - 21:33:59, celkovo upravené 1 krát.

09.06.2014 - 21:30:53
00
Páni toto je posledné 3 strany nové vlákno "Vtipkár". Velice som sa nasmial. Až som rád, že som nemal možnosť sa tejto úžasnej akcie zúčastniť. Hlavné je, že ste si to užili. :lol: ;)

JoKo, dúfam, že si po detailnom prezretí povrchovej štruktúry asfaltu v poriadku. Všetci sa už nevieme dočkať ako nás rozvešaš po okolitých sedlách nad Bormiom.

Gladiátori utorkových tréningov, ktorí sa tlačili vpredu a pripravovali sa na špurt si záverečný 500 m určite užili. Doporučujem, pokiaľ chcete pretekať, skúste to na skutočných hobby pretekoch.
Osobne si myslím, že cyklojazda, ktorá má nádych neoficiálneho preteku by mala mať cieľ na kopci. Preto nech si skúsia Brado, Karpaťák, Rysy alebo Jasnú, kde sa posledné kilometre preteká do kopca a nie na nejakej rovinke.
09.06.2014 - 21:33:21
01
canopus Ten druhý z Garminu, ktorý jazdil randymu za zadkom som ja :P
09.06.2014 - 21:43:56
00
JOLI vidis, my sme sa bavili tam, ty si sa zabavil tu. vsetci spokojni. tak to ma byt :-P
09.06.2014 - 21:45:53
00
..a potom,ktory ma cakal,ked sa mi bloklo koleso po vyskoku....

Toto som bol ja
09.06.2014 - 21:46:52
00
JOLI joko vzdy len sranduje,co ho nepoznas?..... najvacsi marazmus,ktori mali,boli chlapci z DUKLY,takisto nestihli odbocit a vyviezli sa pri mne a tie nadavky a buchanie do rajdov ma len rozosmievali ... vravim im,ze ci to myslia vazne,kukali na mna ako z marsu...niektori to velmi prezivali,hlavne ten ciel
TomasMen ja blbec,ze som bol od Teba 5m a potom si sa na mna pozrel,ked s bocil,ze kam idem :D mne sa chcelo strikovat v premavke,lebo ten pocit,vidiet tie ksichty z aut,ked sme sa nahrnuli do riadnej premavky, stal za to :D
jaja_16 jaj,pohoda,vrchari dvaja :P
dzajro dalo sa to vydrzat na 0,7l vody a pive BA-GABCIKOVO-BA... az take teplo zase nebolo
lubor1 ja som si myslel bratu,dakovala :y: nuz nevedel som,ze mate take dodrbane cesty na hradzi :D katastrofalna cesta to bola....... neupinam tak nasilno kolesa,a potom takyto problem vznikol
09.06.2014 - 21:50:44
00
najvacsi marazmus,ktori mali,boli chlapci z DUKLY,takisto nestihli odbocit a vyviezli sa pri mne a tie nadavky a buchanie do rajdov ma len rozosmievali ... vravim im,ze ci to myslia vazne,kukali na mna ako z marsu...niektori to velmi prezivali,hlavne ten ciel

:rofl:
No jó, to je priam šľachta utorkových pretingov. Nie to nie je preklep, to sa mi len zlúčili dve slová.
09.06.2014 - 22:02:20
00
keyboard_arrow_up