V Sobotu ideme Z TN do PN cez Soblahov a Trenčianske Stankovce s obedom na chate pod Inovcom. Ak by mal niekto zaujem moze sa pridat. Odchadzame vlakom z Piestan v ranných hodinách
10.06.2014 - 08:23:26
00
double preco prave cez Stankovce ? Chcete ist po svaznicach a potom sa napojit na zelenu na Selec ? Ked tak radsej po cervenej nie je to take strasne, alebo po asfalte to budete mat zo Soblahova blizsie.
10.06.2014 - 10:36:15
00
double preco prave cez Stankovce ? Chcete ist po svaznicach a potom sa napojit na zelenu na Selec ? Ked tak radsej po cervenej nie je to take strasne, alebo po asfalte to budete mat zo Soblahova blizsie.


Ospravedlnujem sa . SOm napisal preklep. Samozrejme som myslel Mnichovu Lehotu a Trencianske Jastrabie a potom hore na Inovec po ceste.
Zo Soblahova vedie nejaka zvaznica popri Lehote az k vlakovej stanici Mnichova Lehota. Mozme tak obist Mackovú a nemusime ist po ceste
10.06.2014 - 11:15:19
00
Inak ten obed v Chate pod Inovcom bude velmi predcasny. Je fajn si tam dat nejake obcerstvenie (pitivo, polievku..) ale obed so siestou lepsie dat az podstatne dalej. :) Napr. v Bezovci, je tam chata s kuchynou aj nejaky hotel s restauraciou. Inovec je zaciatok, od ktoreho je este dooost dlha cesta. ;)
10.06.2014 - 11:20:03
00
Inak ten obed v Chate pod Inovcom bude velmi predcasny. Je fajn si tam dat nejake obcerstvenie (pitivo, polievku..) ale obed so siestou lepsie dat az podstatne dalej. :) Napr. v Bezovci, je tam chata s kuchynou aj nejaky hotel s restauraciou. Inovec je zaciatok, od ktoreho je este dooost dlha cesta. ;)


No plan je taky ze z Inovca pojdeme na Izbu a odtial na Malinistia cize obideme preliacinu a potom na Bezovci asi pojdeme smer Tematin a zjazd na Luku a z Luky popri Vahu do PN. Takze az take dlhe to nebude. A treba cely obed niekde spalit:) Je to taka cesta aj pre tých co nemaju tolko v nohách
10.06.2014 - 11:27:31
00
Jaj tak. :) My sme sli po cervenej znacke stale a do PN sme prisli az ked sa uz celkom slusne zotmelo. :D Ale mali sme vela prestojov, boli aj nejake technicke problemy (urvana patka, takze sa robil single speed aby mohol aspon dole z hrebena zist a po asfalte do mesta), stratena cast vypravy (pri nahanacka v zjazde prehliadli odbocenie pred Ostrym Vrchom:D) a 2 dost blbo vyzerajuce pady...nastastie vsetko dopadlo dobre. Len ked sa pri Marhate zacalo pomaly stmievat, nebolo nam vsetko jedno. :D
10.06.2014 - 11:46:24
01
To Ennio: vdaka za link, pozrel som sa nan, ale nie som moc mudry, ako tam volis tie vrstvy aby si videl cesty? Ja vidim len cervene a zelene ciary, cervene su vrstevnice, zelene zrejme lesne cesty, cestu na hreben ziadnu... chcel som najst taku co najpriamejsiu veducu nad Horcansku dolinu respektive k Panskej Javorine. Myslim ze by to mohla byt ta, na ktorej zaciatku je ta rychlost 30 co si odfotil....len neviem aky strmy, schodny je zaverecny stupak....nemal som uz cas....

To Palo TT: Hovorime o tej ceste co vedie celou Horcanskou dolinou a zakrute na jej konci, ktora je na Enniovej fotke. Ako vidis, zakruta je vpravo - prides po nej k zamocku grofa Sokolocyho, dnes lesackej chate pod Malinistami, nedaleko je pramen. Ale na mapach je nakreslena asfaltka akoby sa stacala dolava....
10.06.2014 - 13:29:22
00
Ennio myslel asi toto:
http://cmaps.gpsteam.eu/index_svk.html#x17.98768y48.71356z14m6v136
ale ja mam radsej default :)
http://cmaps.gpsteam.eu/index_svk.html#x17.98768y48.71356z14m7v36
(Vrstvy prepinas malym bielym plus v modrom poli vpravo hore.)

Dlho som tam nebol a pamatal som si to tak, ze v uvedenom bode ide asfaltka dolava.
10.06.2014 - 15:05:41
00
to Palo TT: diky, vrstvy som pochopil a preklikal, je este niekde legenda k pochopeniu farby jednotlivych ciar (fialova, zelena, cervena....) a ako si tam viem nakreslit/naplanovat trasu a vypocitat prevysenie, vzdialenost a podobne? Myslim, ze na tej mapke co si zalinkoval v poslednom prispevku by ten marker mal byt este o 5 cm vpravo, teda az tam kde sa pripaja zelena tenka ciara, aby oznacoval miesto Enniovej fotky.
10.06.2014 - 18:22:19
00
nie nie, Palo TT to oznacil spravne a najschodnejsia cesta na hreben bude tiez ta Palova trasa k Medvedici a odtial na hreben. Aj ja som tak siel od tej znacky - hlavna cesta doprava
10.06.2014 - 20:03:35
00
Nazdar, videl som tu, že z Tematína ide na Ihelník nejaký singel (alebo naopak), mohli by ste napísať k tomu nejaké info? Alebo tip na čo najtechnickejší zjazdík z Tematína...
11.06.2014 - 13:10:24
00
No z Tematina su tie 2 singliky urcite najlepsie zjazdy, idealne skusit oboje podla vid gpx, necakaj ale ziadny tazky teren.
11.06.2014 - 13:17:31
01
Vďaka, ten cez Bôrovište mi príde lepší z hľadiska, že vedie do Lúky a nepredĺži mi cestu (čo aj tak bude celkom zábavná vec z HC na 16 kg endurku :D). Na hikingovom podklade je to ale zvážnica (predpokladám, že zaniknutá), ako to tam vyzerá (napr aj oproti modrej TZT, ktorá je v hornej časti značená ako chodník)?
11.06.2014 - 13:30:08
00
po Boroviste to je chodnicek, dalej potom sirsi chodnik :-) a nakoniec zvaznica. Ihelnik je cely po chodniku.
11.06.2014 - 13:43:01
00
zdar, nevie niekto poradiť v akom stave je asfaltová cesta na Pov. Inovec? Prípadne či by tam odporúčal ísť na cestnom.
14.06.2014 - 22:52:47
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up