heh no v seredi ma ten brdok upiekol viac ako som cakal :/ :D
16.06.2014 - 19:13:38
00
z NR do HC treba ist 500 metrov aj po dialnici :D

nabuduce ked pojdes cez NR smer HC, treba na velkom kruhovom vyjst az na dalsom vyjazde, pojdes este 3 km cez mesto, ale vyjdes prakticky na tom istom mieste ako ked si schadzal z dialnice...inak cestu z nitry po Aleksince so este v zivote nesiel po hlohoveckej ceste, a to tam chodievam často, viem ako stadial jazdia auta, takze radsej bud cez luzianky a zbehy, alebo drazovce, cakajovce, zbehy :)
16.06.2014 - 20:53:54
00
podla mna ta cesta bola v pohode :)

a hentam som prakticky na dialnici nebol nie?? lebo sak dialnica je dvojprudova...hento je len pripojka a ona subezne sa meni v odbocku z dialnice cize ked ide len v tej pripojko odpojke tak na dilnici niesom ci?
16.06.2014 - 21:09:36
00
ono to je dialnica uz od krizovatky, kde sa odbaca na Topolcany, len platena je az po krizovatke kde sa odbocuje na hlohovec...ale nic si z toho nerob, este ked som nebyval v nitre, tak prvykrat sme isli do aleksiniec tiez takto po dialnici, ale hned po zijdeni z dialnice sme odbocili na luzianky...
16.06.2014 - 21:36:26
01
tak ja som si kukol v mobile ze sa to da obist.... ale komu sa chce ist tak daleko ked som bol rovno pred najazdom a bolo to len 500metrov :D ale aspon budem do buducna vediet :)
16.06.2014 - 21:42:42
01
misopetrovic: Stretal som ťa (zrejme) okolo 15:00 medzi Bučanmi a TT, to sa nebojíš ísť takou frekventovanou cestou? Aj z NR do HC? Brrrr :P

Momo001, to myslíš vážne s tou frekventovanou cestou? Minule som ti odpísal vo vlákne BA-cestné výjazdy, ako sa dostaneš najkratšou trasou do Rakúska prípadne Maďarska z Petržalky. Len teraz pochybujem či sa dostaneš vôbec na cestu, keďže v meste máš tú frekvenciu premávky niekoľkonásobne vyššiu s vysokým podielom vynervovaných šoférov áut a MHD.
Mohol si mi aspoň odpísať nejakú reakciu, že si to pochopil, čo som ti písal, aby som ťa nemal na svedomí, keď ťa už na Nám. Hraničiarov na ceste niekto zruší po prvých 100 metroch.
18.06.2014 - 14:11:32
02
Ale tak toto je v meste, kde sa ide max. 50 od semaforu k semaforu a nie 30 km medzi mestami, s kamiónmi a autami, kde sa chodí 90 a viac :P
18.06.2014 - 19:26:07
00
Keby som sa bál aut, tak by som ani na bike nesadol :) cesta Modra Vinosady je napr super....aj dnes, kamión si to valí stovkou a prešiel okolo mňa max 40cm...
18.06.2014 - 20:12:42
00
Je to veru riadny adrenalín,ja som sa kedysi veselo preháňal po ceste BN-Vestenice-Nováky,ale teraz je tam toľko áut a hlavne kamionov a úzka cesta,že sa tam odvážim len cez víkend.Pred pár rokmi som jazdil aj popod Strečno,no teraz by som tú odvahu už nenabral
18.06.2014 - 20:37:08
00
Radšej sa budem prepletať hustou mestskou, ale zato pomalou premávkou, ako by som mal ísť na bicykli cestu Trakovice-TT al. NR-HC, najhoršie sú kamióny, čo idú tých 90 a lížu ma na centimetre, pričom za sebou vezú vzduchovú vlnu al. keď začne obchádzať spočiatku zoširoka a čím ďalej je, tým bližšie je ku mne (stalo sa mi minulý rok pri NM, keď ma kamión obiehal zoširoka a náves ma míňal na milimetre, že som išiel už po tráve), nemám rád frajerov motorkárov, ktorý si asi vychutnávajú, keď pri obchádzaní cyklistu ešte pridajú a osobitná kapitola sú 20 roční frajeri, šoféri Škoda, BMW, Audi a VW, ale zato cudzí šoféri z Rakúska, Talianska, Nemecka vedia ako na to 8)
18.06.2014 - 20:52:36
00
chlapci uz to tu bolo niekolko krat..ked vas lizu natesno..znamena to ze im nechavate privela miesta vo svojom pruhu....preco tolko cyklistov jazdi po bielej ciare krajnicovej ako keby to bolo voditko?? sa vystrcte pol metra do pruhu...a hned si uvedomia ze tam sa asi nevopchaju a nebudu vas tak lizat natesno....a mate ovela viac priestoru na manevrovanie....

jazdim tak odjakziva lebo mi to prislo logicke..... za tych par rokov sa i potvrdilo ze je to dobry sposob :) kamiony mi nejaky problem nerobia..ovela horsi su mlady chalani v ocinkovom auticku....
18.06.2014 - 20:59:48
00
Obiehanie na blízko mi tiež nerobí problém lebo nechodím po čiare, horšie je to keď predchádzajú proti mne to ma vie naštvať poriadne.
18.06.2014 - 21:08:44
02
presne tak :) ale ciastocne to eliminujes jazdouv dalej od krajnice smerom do svojho pruhu kedze aj vodici z protismeru vidia ze tam nemaju az tolko miesta...ale tak par chumajov sa najde...a potom sem tam leti bidon do celneho :D popripade ho osprchujem cez otvorene okno :) taka iontakova sprcha ho urcite velmi potesi :D
18.06.2014 - 21:10:13
00
misopetrovic to akože keď je úzka cesta a auto ťa nevie obehnúť tak ho necháš nech ide za tebou pár km?
18.06.2014 - 21:21:47
00
Malo by to tak byt... lebo ked pred tebou ide kombajn tak co ho preskocis?
18.06.2014 - 21:23:41
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up