keď to tu tak čítam, tak sa desím toho čo ma čaká, som začal cesty jazdiť iba od tohto roku a mám takmer 1000km a zatiaľ bez pádu. kedy to asi príde? s akou frekvenciou padáte, po kolkých km cca? viem že to je asi ťažko takto povedať, lebo však niekedy človek môže padnúť tri krát po sebe a ďalšie tri roky nemusí vôbec, že len či to nemá niekto spriemerované
22.06.2014 - 21:15:06
00
Ja som mal toto:
post840209.html#p840209


to si musel celkom slusne dobrzdit ked to dopadlo "len" takto, toto je jeden z dovodov preco sa na treningu v zjazdoch nenahanam, aj ked, z poistky som vtedy dostal 1340e (340 za dobu liecenia a 1000 za jazvy po roku) :D :D
22.06.2014 - 21:17:17
01
Ja mam cca na cestaku 10000km bez padu. Na mtb som trosku horsie padol raz. Asi nejazdim avoj limit,resp. som zbabely jazdit na hrane
22.06.2014 - 21:20:00
00
to si musel celkom slusne dobrzdit ked to dopadlo "len" takto, toto je jeden z dovodov preco sa na treningu v zjazdoch nenahanam, aj ked, z poistky som vtedy dostal 1340e (340 za dobu liecenia a 1000 za jazvy po roku) :D :D


Slušná poistka. Kto ta dal poistiť zavolám mu.
22.06.2014 - 21:21:30
00
Dnes celkom fajn vyjazd na Turiec. Doteraz som poznal zo sedla len horny Turiec tak som si doprial male koliecko.
ZV - Sturec - Budis - Martin - Krahule - Trnie - ZV. Vsetko okrem vetra bolo fajn. No a trochu ma prekvapili lokalne stupania, napr. za Necpalmi. Domaci sa mozu vyblaznit do syta.
Isto sa tam este vratim.
http://www.sports-tracker.com/#/workout/tubkal/6nglpjvomc5qcfda
22.06.2014 - 21:27:08
02
Slušná poistka. Kto ta dal poistiť zavolám mu.


teraz ti to uz nepomoze ked si oznackovany :D ja som tiez nevedel ze to bude az tolko tak som mal celkom slusnu naplast :D odvtedy zjazdujem nad bojnicami ako posraty (uz mam drahsi stroj ako som mal vtedy a nemuselo by to byt az take vyhodne) :D

ja som vtedy nedokazal tyzden sadnut na bike a uz vobec nie sa nejako rozumne ulozit v posteli, obdivujem borcov v PRO TOUR ze s tym dokazu ist kludne aj 10 dalsich etap
22.06.2014 - 21:28:32
00
chlapci, pekne si veru nakladate :-)

johny velky naklad zeleniny i dobry trening :-) tomu sa povie dobre vyuzity den :-P

Luki skore zahojenie :-)

skoda, ze na tom ponitri jazdite takto individualne, jarino asi robil vez vikend, tak dnes som bol len rano "pretocit" nohy na inovec... ale neviem, ci sa to hodi do tejto temy, bo to nebol ani svih, ba ani ziadna cestna akcia ,vyjazd :-D cesta je uz fakt miestami hrozna + dost usekov vysypali strkom... plaste napodiv prezili bez ujmy :-) spolu 68 km, 1 150 m nastupanych...

Prílohy:

220620141084.jpg
220620141084.jpg 593.03 KiB thumb_up0thumb_down

22.06.2014 - 21:43:41
00
Luki.11 prajem čo najskoršie uzdravenie :o: :)

krkavec najlepší turčiansky lokálny kopec je z dedinky belá-dulice na jaseno, ja neviem koľko to má percent, ale bol som nútený isť to na veľkej píle a šiel som ako chris anker sorensen zo strany na stranu :D ale ty si to šiel asi opačne :)

Bikejoring presne ako si napísal, pády sa nedajú spriemerovať, nemusíš padnúť nikdy v budúcnosti a možno sa stane, ale keď si budeš dávať pozor, nebudeš chodiť hranu, budeš sa snažiť predvídať, a samozrejme aj počasie atď, tak maximálne znížiš riziko :) dôležitá je určite aj znalosť zjazdu...
najpamätnešie a chválabohu aj úsmevné sú pády, keď máš prvý raz tretry, na to nezabudnem, keď ma na križovatke preklopilo, to bola najdlhšia sekunda môjho života, padáš a nič sa nedá urobiť :rofl:

ja by som sa chcel skôr všeobecne opýtať, či, a ako veľmi ovplyvňuje plášť pády, už týždeň jazdím nový, ktorý som nikdy predtým nejazdil, pravdepodobne má iné jazdné vlastnosti lebo mi šmyklo zadné koleso v zákrute, kde ten starý držal /alebo to bola len náhoda/ aj keď ja dobrzďujem aj priamo v zákrute čo je blbosť :^)
22.06.2014 - 23:57:41
00
Presne tak,Lubo víkend som mal pracovný,tak som ťa ani nekontaktoval,inak by som :mp: Vyzerá to že najbližší víkend bude voľný,tak by som chcel ísť konečne na trasu ktorú máme s Lost dávnejšie dohodnutú,dúfam že sa ešte niekto pridá,cca 150km okruh.
23.06.2014 - 06:43:20
00
na tretry som sa naučil už na MTB, ale tiež sa to neobišlo bez pádu, keď som zastavil, našťastie som nemal žiadne obecenstvo, keď tak zvieracie :D na slovenských cestách mi prídu najnebezpečnejšie aj tak autá a ešte jamy. niektorí vodiči by vás radšej zmietli z krajnice ako by mali trocha spomaliť a obísť vás o pol sekundy neskôr. tak isto je veľmi príjemné keď niekto predchádza auto v protismere, však čo že tam ide cyklista. podobne je to aj na križovatkách, kde sa natlačia z vedľajšej cesty... buď si myslia že keď je to bicykel tak musí ísť tak 5 km/h, alebo im je to tiež jedno
23.06.2014 - 07:54:52
00
dnes tréning na javorinskú časovku je to ten druhý okruh, teda takmer 34 minút, je ešte čo zlepšovať :D http://connect.garmin.com/activity/527150436
inak ako sme spomínali tie pády včera a dnes som vymenovával všetky potencionálne hrozby, tak som zabudol na zver, lebo dnes mi chýbali doslova milimetre a mohol som byť dolámaný, pri zjazde v cca 70km/h mi vyletela srna a to tak, že ma skoro zboku zrazila, ja som nestihol ani reagovať, našťastie ona sa zbadala, bolo až počuť škrípanie kopýtok o asfalt.

niekto si to dával ešte len hore, keď som ja išiel takmer po západe slnka dole, nebol to náhodou niekto z fóra?
23.06.2014 - 21:39:56
01
TomasMen nesiel si dnes po BA hradzi smerom z Cunova do Petrzalky? okolo 19:30 pri bufete Bosorka som isiel oproti trojici cyklistov v dresoch ako mas na profilovke, jeden typek mal cervenu aero prilbu
23.06.2014 - 22:01:03
00
TomasMen nesiel si dnes po BA hradzi smerom z Cunova do Petrzalky? okolo 19:30 pri bufete Bosorka som isiel oproti trojici cyklistov v dresoch ako mas na profilovke, jeden typek mal cervenu aero prilbu

Ale pravdaže šiel... Jj ten na koze s aero prilbou som bol ja :lol:
23.06.2014 - 23:42:12
00
TomasMen Aky ma zmysle aero prilba na hradzi? Lepsie z nej odfrkuju korculiari? :)
23.06.2014 - 23:52:33
00
Tentokrát to bude ešte slušne...
Odskúšaval som si posed na koze a logicky aj prilbu, aby som si na to zvykol.
23.06.2014 - 23:59:12
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up