OK, tak asi to celé vyriešim tím, že to dám do iného servisu vycentrovať a budem pri ňom, ako to bude centrovať a hotovo.
Zas ja jazdím na ňom tolko kilometrov asi jak na starom, ale pri jamách si dávam pozor a pri obrubníkoch robím pre istotu to, čo robím...
a pri takom jazdení mi to nejde do hlavy.Nový bike...
čo už... :roll:
Ked nový už mať ani vo sne nebudem vlastniť.
Nemám rád behanie po servisoch :!:
28.07.2007 - 22:55:11
00
keby mam krive koleso a kupim bike za 100 000,- tak ma to nenasere tak isto ak keby kupim za 10 000,- ved to je 50 sk za vycentrovanie keby sa mi posere vidla alebo kotuce za 5000 to by ma nasralo ale urcite ani tolko nie co tu ty pises o krivom kolese tak sa uz uvedom dokonca vo velosprinte robia servis gratis ked tam kupis bike tak to uz ozaj neries . A to prekladanie cez obrubniky to keby som volakoho videl s ziletkou nepoviem ale na mtb to by som sa asi popukal
28.07.2007 - 23:02:41
00
keby mam krive koleso a kupim bike za 100 000,- tak ma to nasere tak isto aj keby kupim za 10 000,- ved to je 50 sk za vycentrovanie keby sa mi posere vidla alebo kotuce za 5000 to by ma nasralo ale urcite ani tolko nie co tu ty pises o krivom kolese tak sa uz uvedom dokonca vo velosprinte robia servis gratis ked tam kupis bike tak to uz ozaj neries . A to prekladanie cez obrubniky to keby som volakoho videl s ziletkou nepoviem ale na mtb to by som sa asi popukal

a hento ti pisem uz davno nech to hodis inde vycentrovat a nezabudaj na co mas odpruzenu vidlu aby si mohol jazdit tvrdsie cez jamy vymoli obrubniky atd. myslis ze v hore sa jazdi po zamkovej dlazbe :roll:
28.07.2007 - 23:04:55
00
OK, dám to vycentrovať nejakému človeku, kt. to spraví poriadne a hotovo.

A ten obrubník, no ja neviem, ale snažím sa nezaťažovať kolesá.
Ak by mal navštevovať ten môj bike opravu jak ten starý...Tak neviem... by ma uchytilo... :roll:
čo ja viem...
Kamarád mi vraví stále, že je to horský bike a nie žiletka...
28.07.2007 - 23:10:18
00
ty kokoz martin nic v zlom ale tebe asi j***... preboha je to bike a biky sa proste kazia.... ked sa nieco pokazi tak si to opravim alebo dam niekomu kto to vie opravit... sa tu j***as ze mas osmicku na koleso preboha... ja som nechytal take depky ked som praskol ram za 4 litre ako ty za to ze mas krive koleso pricom vycentrovanie stoji 100sk...
ak to ches mat poriadne vycentrovane tak to zanes typkovi do meridy (na pesej vo dvore jak je dom mody) a ten ti to vycentruje poriadne...
vazne ta nechapem ako mozes hentak fungovat na biku :roll: :roll: ja by som asi zosalel... este jedna dobra rada skus sa naucit banika a potom nebudes muset vykladat bike na obrubnik ;) a este jedna vec ked trocha povypustit duse a nebudu uplne surovo nabombovane tak riadne odlahcis rafiku a nespravis tak lahko osmicku a hlavne vajce ;)
sorry za nadavky ale uz to bolo moc na mna :(
28.07.2007 - 23:54:04
00
OK.tak až tak jazdiť na bike-u nebudem. Môj strýko má úzke kolesá jak fras(má bezprevodový bike) a preskočí obrubník jak fras. A čo je to pls banik? E3te ked som mal starý bike, tak som až tak nejazdil, ale som spomalil a tak pomaly prešiel a pri jamách som tak až nebrzdil... :wink:
Dám to do tej Meridy na pešej a hotovo. 8)
A nevie mi niekto pls odkomentovať normalne akej kvality je ten bike, a či je taký istý kvalitou a podobný Gaint-u Yukonu.
Ja ho používam na chodenie po ceste a aj po lese, respektíve sem tam po roliach... Neviem ako to nazvať, napríklad popri rieke Nitra... To neni ani les ani role... A pod.
Bude stačiť?
Jazdím na ňom dosť...

tu sú linky na Giant Rincon :arrow:

http://velosprint.sk/shop/index.php?mai ... 0286760272

a tu Giant Yukon

http://velosprint.sk/shop/index.php?mai ... 0286760272


Chcel som povodne Yukon, ale nemali ho ani v NR a telefonovali do ZA a tam nebol taktiež a tak hladali tie parametre, ake sú na Yukone a pytali sa na čo ho chcem používať a vybrali Rincon...
29.07.2007 - 17:08:56
00
keďže sa v oboch prípadoch jedná o klasické MTB-čko nevidím dôvod prečo by si nemohol jazdiť aj po roliach aj kdekoľvek inde. 8) veď na to si si snáď ten bike kúpil nie?
p.s. baník = bunny hop
29.07.2007 - 17:32:40
00
keyboard_arrow_up